techukraine.net Youtube Як визначити музику та пісні у відео YouTube: 5 способів

Як визначити музику та пісні у відео YouTube: 5 способів

Categories:

Ви дивитеся щось на YouTube, і у фоновому режимі звучить запам’ятовується мелодія. Ви хочете знайти пісню з цього відео, але як зрозуміти, що це за музика?

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

Визначити деякі музичні треки у відео легко, тоді як інші вимагають трохи більше наполегливості. Дотримуйтесь наших покрокових інструкцій, щоб знайти музику в будь-якому відео на YouTube (або в інших онлайн-відео), яке ви переглядаєте.

1. Перевірте опис відео, щоб знайти музику

Першим кроком є ​​простий спосіб знайти пісні, які використовуються на YouTube, але це той, який багато людей не помічають. В описах відео ви часто побачите титри для музики, захищеної авторським правом. YouTube автоматично додає цю інформацію, коли виявляє ліцензовану музику. Це частина системи ідентифікації вмісту, яка дозволяє власникам авторських прав заявляти права на свої відео на YouTube.

Таким чином, вашою першою зупинкою для визначення пісні у відео на YouTube має бути вікно опису відео. Клацніть у полі, щоб переглянути повний опис. Потім прокрутіть вниз, і ви можете знайти розділ під назвою «Музика».

Це покаже назву пісні, виконавця та деяку іншу інформацію. Якщо трек доступний на YouTube, він також містить посилання на офіційне відео. Відео, у яких використовується кілька пісень, тут буде перераховано кілька треків. Однак вони не завжди з’являються в правильному порядку, тож вам доведеться їх послухати, щоб зрозуміти, який із них вам сподобався.

Якщо ви не бачите цю інформацію, YouTube не зміг автоматично визначити трек. Іноді користувач, який завантажив відео, додає до опису список музики, яку він використав у відео, особливо якщо використовувані пісні не захищені авторським правом (наприклад, музика відеоігор). Якщо вони не надали інформацію, вам доведеться продовжувати копати, щоб ідентифікувати трек із відео.

2. Знайдіть текст пісні в Google

Якщо музика, яку ви хочете ідентифікувати з відео, має текст, вам поки не потрібен Shazam для YouTube. Просто уважно прислухайтеся до слів пісні, а потім знайдіть рядок або два тексту в Google.

У більшості випадків це дозволить легко визначити назву пісні та виконавця та навіть відкрити відео або додаткову інформацію. Якщо нічого не знайдено, спробуйте той самий пошук Знайдіть музику за словами. Цей механізм працює на базі Google, але він налаштовує деякі налаштування, щоб зосередитися на музичному вмісті. Це робить його кращим інструментом пошуку пісень YouTube для цієї мети.

Основна проблема цього методу пошуку пісень полягає в тому, що він не враховує каверів. У багатьох трейлерах фільмів, наприклад, використовуються кавер-версії відомих пісень. Якщо ви трохи послухаєте результат і він не схожий на те, що ви почули на відео, не хвилюйтеся. Коли ви дізнаєтеся назву пісні, спробуйте знайти її та додаткову інформацію, наприклад назву фільму. Це повинно допомогти вам знайти точну версію, яку ви чули.

  Як отримати режим YouTube PIP на Android 7 або нижче

Якщо це не вдасться, ви можете спробувати знайти назву пісні плюс «кавер» і подивитися, що з’явиться. Якщо вам пощастить, буде лише кілька каверів на пісню, що дозволить легко вибрати той, який ви чули у відео.

3. Використовуйте службу ідентифікації музики, щоб перевірити пісні у відео

Якщо жоден із наведених вище швидких методів не знайшов пісню, ви можете запитати, як зробити Shazam відео, щоб визначити музику всередині. Як виявилося, Shazam тепер пропонує розширення для браузера, яке виявляє музику у відео YouTube. Існують також інші розширення для браузера, які спеціалізуються на ідентифікації пісень, які використовуються у відео YouTube, на випадок, якщо Shazam не виявить вашу.

1. Shazam (Chrome)

За допомогою офіційного безкоштовного розширення для Chrome ви можете переглядати відео YouTube або будь-яке інше аудіо, що відтворюється на вкладці в Chrome. Просто встановіть розширення, відкрийте відео YouTube із піснею, яку ви хочете ідентифікувати, і відтворіть відео в тій частині, де чутно пісню. Потім натисніть значок Shazam праворуч від адресного рядка.

Ви побачите повідомлення, коли Shazam працює над ідентифікацією пісні. Він робить це через вкладку Chrome, тому йому не потрібен доступ до вашого мікрофона. Коли знайдеться збіг, ви побачите підказку зареєструватися в Apple Music (або підключити наявний обліковий запис), щоб прослухати трек там, якщо хочете.

Клацніть піктограму розширення в будь-який час і розгорніть заголовок Shazams, щоб побачити пісні, які ви перевіряли в минулому. Це дозволяє прослухати попередній перегляд або видалити їх із вашої історії.

Якщо у вас є Mac і ви не користуєтеся Chrome, програма Shazam для Mac дозволяє подібним чином ідентифікувати музику, яка відтворюється на вашому комп’ютері.

Завантажити: Shazam для Chrome | macOS (безкоштовно)

2. AHA Music (Chrome)

Якщо ви не хочете використовувати офіційне розширення Shazam або якщо воно не розпізнає вашу пісню, спробуйте AHA Music як альтернативу.

ACRCloud пропонує кілька інструментів ідентифікації музики на своєму веб-сайті. Найпростішим способом пошуку пісні у відео YouTube є безкоштовне розширення Chrome, яке працює майже так само, як і пропозиція Shazam.

Почніть відтворювати відео з піснею, яку хочете ідентифікувати, а потім натисніть піктограму розширення Chrome. Він спробує ідентифікувати пісню, використану у відео. Після того, як він перерахує пісню, ви можете використовувати ярлики, які він надає, щоб відкрити трек у різних музичних службах, що є приємним варіантом порівняно з акцентом на Apple Music у Shazam.

  Вимкніть функцію переведення сторінки вниз на YouTube

AHA Music веде журнал усіх знайдених пісень, тож ви можете легко знову шукати минулі мелодії. Це не лише YouTube; спробуйте його для визначення музики в потоках Twitch, фільмах Netflix тощо.

Завантажити: AHA Music для Chrome (безкоштовно)

3. Shazam (Android і iPhone)

Якщо ви не користуєтеся Chrome або не хочете встановлювати розширення, ви можете скористатися Shazam на своєму телефоні, щоб знайти пісню у відео. Shazam залишається одним із найкращих додатків для ідентифікації музики, і він може аналізувати музику з динаміків комп’ютера.

Коли ви переглядаєте відео на комп’ютері, запустіть Shazam на телефоні. Тримайте телефон близько до динаміків, коли почне відтворюватися пісня, і Shazam миттєво розпізнає її після того, як ви скажете їй шукати. Якщо у вас під рукою немає телефону, спробуйте Онлайн-ідентифікатор пісні AHA Musicякий робитиме те саме у вашому браузері.

Якщо ви хочете знайти пісню з відео, яке відтворюється на вашому телефоні, ви можете скористатися спливаючим режимом на Android або функцією Shazam, вбудованою в iPhone. На Android перейдіть до Shazam > Бібліотека > Налаштування та ввімкніть Shazam у спливаючому вікні. Потім вам потрібно буде виконати вказівки, щоб дозволити Shazam відображатися поверх інших програм.

Коли це буде зроблено, поверніться до свого відео та почніть його відтворення. Коли почнеться пісня, яку ви хочете визначити, торкніться плаваючої кнопки Shazam. Shazam ідентифікує пісню, і ви нарешті дізнаєтесь, що це таке.

Якщо ви власник iPhone, натомість ви можете скористатися ярликом Shazam у Центрі керування, щоб визначити музику, яка відтворюється з вашого телефону. Подивіться, як розпізнати музику, що відтворюється на вашому iPhone, щоб отримати повні інструкції.

Завантажити: Shazam для Android | iOS (безкоштовно)

Більшість людей люблять знаходити нову музику, тож є хороший шанс, що ви не перший глядач, який цікавиться, яка пісня у цьому відео, якщо Shazam не зміг її знайти. Читайте або шукайте коментарі YouTube, і ви можете просто натрапити на запитання та відповідь на нього.

Ви можете спочатку спробувати старомодний спосіб. Почніть із прокручування сторінки трохи вниз, щоб завантажити більше коментарів. Потім натисніть Ctrl + F (або Cmd + F на Mac), щоб відкрити поле «Знайти» у вашому браузері. Введіть пісню та прокрутіть коментарі, у яких використовується це слово.

Чи допоможе це вам знайти пісню у відео YouTube, залежить від кількості та якості коментарів, тому це може не завжди працювати. Якщо ви не можете знайти нічого з піснею, спробуйте також знайти музику чи трек. Подумайте про будь-які слова, які люди можуть використати, щоб запитати, що таке пісня.

  Остерігайтеся The Nun Movie Jump Scare Ad on YouTube Videos

Кращий спосіб пошуку в коментарях назви музики – присвячений YTComment Finder сайт. Сторінка проста, але дозволяє легко шукати коментарі до будь-якого відео YouTube. Просто введіть URL-адресу відео, яке потрібно шукати, а потім натисніть кнопку Пошук.

Звідти введіть пісню (або інше схоже ключове слово), і ви побачите всі відповідні коментарі. Якщо в жодному з коментарів не згадується назва композиції, але хтось інший запитує назву, натисніть «Відповіді» на чиємусь коментарі, щоб, сподіваючись, знайти відповідь у відповіді.

Якщо ви нічого не знайшли, ви можете спробувати залишити власний коментар із проханням допомогти визначити музику. Щоб отримати найкращі результати, додайте позначку часу до пісні, щоб люди знали, яку ви маєте на увазі. Мітки часу в коментарях YouTube стають посиланнями, тому введення «Яка пісня на 3:51?» дозволяє комусь натиснути його, щоб перейти до цього місця у відео.

Тільки не дивуйтеся, якщо ви отримаєте кілька відповідей «Darude—Sandstorm», коли запитаєте це. Це звичайний мем YouTube, який, здається, ніколи не вмирає.

5. Попросіть музичних експертів на форумі визначити пісню

Якщо наведені вище методи не змогли виявити пісню з відео YouTube, у вас залишився лише один варіант. Вам потрібно запитати когось іншого і сподіватися, що вони знають, що це таке. На щастя, в Інтернеті є форуми та спільноти, які зосереджуються на пошуку пісень, які важко розпізнати.

Ось три чудових місця для початку:

Для публікації в цих групах вам знадобиться обліковий запис Reddit або Facebook. Якщо це проблема для вас, перевірте інші способи ідентифікації музики у своїй голові, наприклад WatZatSong замість цього.

Кожен із цих форумів припускає, що ви вже пробували наведені вище варіанти та не зазнали поразки, тому переконайтеся, що ви спочатку провели належну обачність. Щоб людям, які намагаються допомогти, було легше, скористайтеся трюком URL-адреси YouTube, який дозволяє посилатися на частину відео, де починається музика. Призупиніть відео в потрібній точці, потім клацніть правою кнопкою миші та виберіть Копіювати URL-адресу відео в поточний час.

Чим чіткіше ваше запитання, тим більше шансів отримати швидку та точну відповідь. Найкраще зазначити, якщо ви вже виключили певні треки, і включити додаткову інформацію про те, звідки, на вашу думку, може бути ця пісня.

Дізнайтеся, яка пісня в цьому відео YouTube

Сподіваємось, ви зможете використовувати ці методи, щоб знайти музику в будь-якому відео YouTube. З великою кількістю інформації в Інтернеті є ймовірність, що ви незабаром її знайдете.

Якщо нічого не допомагає, непогано зв’язатися з користувачем, який завантажив відео, у соціальних мережах або електронною поштою. Можливо, вони захочуть відповісти на ваше запитання; зрештою, людина, яка додала пісню, повинна знати, що це таке.