Як видалити Safari з iPhone

| | 0 Comments| 4:25 AM
Categories:

Ключові висновки

 • Видаліть Safari з головного екрана iPhone, утримуючи піктограму програми та вибравши «Видалити програму». Його буде приховано в бібліотеці додатків, але ви можете отримати до нього доступ, просто ввівши пошук Safari.
 • Повністю заблокуйте Safari, перейшовши в «Налаштування» > «Час екрана» > «Обмеження вмісту та конфіденційності», увімкніть його, а потім вимкніть Safari в розділі «Дозволені програми».
 • Коли ви вимикаєте Safari, веб-посилання перенаправлятимуться неправильно. Щоб вирішити цю проблему, замініть Safari на альтернативний і зробіть його браузером за умовчанням у налаштуваннях. Пам’ятайте, що ви не можете остаточно видалити Safari зі свого iPhone.

Safari — одна з тих попередньо встановлених програм Apple, які не можна назавжди видалити з вашого iPhone. Однак у вас все ще є два варіанти, якщо ви дійсно хочете «видалити» його.

Ви можете видалити програму з головного екрана, щоб вона була похована в бібліотеці програм, або скористайтеся обмеженнями вмісту та конфіденційності, щоб заблокувати програму. Отже, давайте розглянемо, як «видалити» Safari з вашого iPhone. Якщо ви користуєтеся iPad, виконайте ті самі кроки.

Як видалити Safari з головного екрана вашого iPhone

Перший спосіб підійде вам найкраще, якщо ви все ще хочете час від часу користуватися Safari, але вам не подобається, що значок програми займає місце на головному екрані. Щоб видалити Safari з поля зору, виконайте такі дії:

  7 менеджерів живлення для захисту вашого дорогого домашнього кінотеатру techukraine.net
 • На головному екрані натисніть і утримуйте значок програми Safari.
 • У контекстному меню натисніть «Видалити програму».
 • Виберіть «Видалити з головного екрана», коли з’явиться спливаюче вікно.
 • Тепер Safari зникне з головного екрана вашого iPhone. Тепер він прихований у бібліотеці програм. Отже, якщо ви все-таки хочете знову використовувати Safari, просто проведіть пальцем ліворуч на останній сторінці головного екрана, щоб перейти до бібліотеки програм. Введіть Safari у полі пошуку, щоб відкрити його.

  Ось список попередньо встановлених програм для iPhone, які можна та не можна видалити, щоб продовжити розчищати головний екран із стандартними програмами iPhone.

  Як заблокувати Safari на вашому iPhone за допомогою екранного часу

  Другий спосіб більше відповідатиме вашим потребам, якщо ви взагалі не хочете використовувати Safari. Це видалить Safari як з головного екрана вашого iPhone, так і з бібліотеки програм, а також запобіжить вашому iPhone відкривати Safari будь-коли в майбутньому.

    Тепер з кращою боковою панеллю, покращеним режимом «картинка в картинці» тощо

  Виконайте такі дії, щоб вимкнути Safari на вашому iPhone:

 • Закрийте програму Safari на вашому iPhone, якщо вона відкрита або працює у фоновому режимі.
 • Перейдіть у «Налаштування» > «Час екрана» > «Вміст і обмеження конфіденційності».
 • Увімкніть Обмеження вмісту та конфіденційності.
 • Торкніться «Дозволені програми», введіть код доступу до екранного часу, якщо буде запропоновано, і вимкніть Safari.
 • Якщо ви не знаєте свій код доступу до екранного часу, ви можете скинути його в меню «Налаштування» > «Час екрана» > «Змінити пароль до екранного часу» > «Забули пароль». Введіть свій Apple ID, пароль і новий пароль для екранного часу. Але якщо ви не налаштували свій ідентифікатор Apple ID за допомогою пароля екранного часу, єдиним вибором буде скинути iPhone до заводських налаштувань, що призведе до видалення всіх даних на вашому iPhone, включаючи пароль.

  Після того, як ви успішно заблокували Safari за допомогою Screen Time, ви не зможете знайти та використовувати Safari, доки не повторите налаштування вище та знову не ввімкнете Safari.

  Однак після того, як ви вимкнете Safari за допомогою цього методу, ви можете помітити, що будь-які посилання на веб-сайти, які ви хочете відкрити, переспрямовуються на неправильну, випадкову програму. Наприклад, я виявив, що мій iPhone постійно намагався відкрити посилання на статті в додатках для подорожей, які взагалі не можуть завантажувати веб-сторінки.

    Яка справа з Google Home і Nest? Чи є різниця?

  Щоб вирішити цю проблему, вам потрібно завантажити іншу програму для браузера з App Store. Є багато браузерів для смартфонів, орієнтованих на конфіденційність, які варто перевірити, якщо вас не влаштовує пропозиція Safari. Після встановлення потрібного браузера змініть браузер за замовчуванням на iPhone, щоб веб-посилання відкривалися саме в ньому, а не у випадковій програмі.

  Видалення Safari з вашого iPhone

  Хоча Safari є браузером за замовчуванням на пристроях Apple, немає причин не вибрати альтернативні браузери, якщо ви віддаєте перевагу іншому досвіду перегляду. Але якщо ви не використовуєте Safari, ви не зможете видалити його, навіть якщо хочете звільнити місце на своєму iPhone.

  На даний момент єдиними двома способами «видалити» Safari з вашого iPhone є видалення його з головного екрана, щоб він був поза полем зору та в бібліотеці додатків, або вимкнення його за допомогою налаштувань екранного часу.