Як видалити Android TV Box

Іноді краще повернутися до того стану, коли речі були на першому місці. Що стосується цієї теми, ви намагаєтеся отримати результат для Unroot Android box? Якщо у вас мало уявлення про те, що тут обговорюється, Android TV box — це пристрій, який дозволяє використовувати звичайний РК- або світлодіодний телевізор як Smart TV. Ви можете отримати root-права на пристрої, щоб змінити налаштування пристрою, але в кінцевому підсумку ви можете отримати непрацюючий пристрій, якщо його не використовувати належним чином. Якщо у вас виникла ситуація, описана вище, у вас є можливість скасувати цю зміну, тобто вилучити TV box Android. Таким чином, ця стаття допоможе вам дізнатися про ефективні методи видалення Android TV box.

Як видалити Android TV Box

Основною метою видалення Android TV Box є видалення кореневих слідів Android TV Box. Це означає, що пристрій буде скинуто до налаштувань за замовчуванням, надаючи вам звичайний інтерфейс. Більшість розширених приставок Android TV надають вам можливість увімкнути або вимкнути кореневі налаштування пристрою. Ви можете легко вимкнути налаштування root на своєму пристрої.

Варіант I: через сторонні програми

Ви можете встановити програму стороннього розробника, щоб легко видалити свій Android TV box. Ви можете легко встановлювати програми без будь-якої авторизації, оскільки Android TV box вже вкорінений. Корінь Android TV Box дозволить вам легко встановити будь-який додаток. Обов’язково перезавантажте приставку Android TV, щоб увібрати зміни після видалення пристрою.

1. Просто видаліть

Якщо ви шукаєте програму, яка дозволяє швидко видалити Android TV box, спробуйте встановити програму Simply Unroot на пристрій. Вам потрібно просто натиснути кнопку, і пристрій буде негайно вилучено.

  Як використовувати нову хронологічну стрічку Instagram (Android та iOS)

1. За допомогою USB-кабелю під’єднайте приставку Android TV до телевізора та запустіть програму Google Play Store.

2. Знайдіть програму Simply Unroot в рядку пошуку та натисніть кнопку Встановити, щоб інсталювати програму Simply Unroot на екрані Android TV.

3. Запустіть програму Simply Unroot і надайте кореневій програмі права, необхідні у вікні дозволів.

4. Натисніть кнопку unroot, щоб видалити Android TV box, а потім перезавантажте пристрій, щоб встановити зміни.

2. СуперСУ

Прекрасним вибором для встановлення програми для видалення Android TV box є додаток SuperSU. Це безкоштовна програма і має простий інтерфейс користувача. Таким чином, ви можете видалити пристрій за кілька кроків.

1. За допомогою USB-кабелю підключіть приставку Android TV до телевізора та відкрийте магазин Google Play.

2. Знайдіть додаток SuperSU в рядку пошуку та натисніть кнопку «Встановити», щоб встановити програму на свій Android TV.

3. Запустіть програму SuperSU, перейдіть на вкладку НАЛАШТУВАННЯ програми та виберіть параметр Повне видалення root на сторінці налаштувань.

4. Натисніть кнопку Так у спливаючому повідомленні вікна підтвердження, щоб продовжити, і приставка Android TV завантажиться.

5. Після перезавантаження ви можете помітити, що додаток SuperSU не встановлено на вашому пристрої.

3. Емулятор терміналу

Другим бажаним додатком для видалення Android TV Box є програма емулятор терміналу. Вам потрібно просто запустити кілька команд, згаданих у цьому розділі, щоб допомогти вам вилучити пристрій.

  Найкращі музичні плеєри для Android: 10 варіантів

1. За допомогою USB-кабелю під’єднайте приставку Android TV до комп’ютера та запустіть Google Play Store.

2. Знайдіть програму «Емулятор терміналу для Android» у рядку пошуку та натисніть кнопку «Встановити», щоб встановити програму «Емулятор терміналу» на екрані Android TV.

3. Запустіть програму емулятора терміналу та введіть su у вікні командного рядка програми, щоб увімкнути root.

4. Змонтуйте системний каталог, щоб увімкнути функції читання та запису, ввівши у вікні команду mount –o remount,rw/system.

5. Тепер змініть каталог програми, ввівши у вікно команду cd/system/app/.

6. Для видалення вкорінення введіть команду як mv Superuser .., щоб перемістити каталог Superuser, а потім перезавантажте коробку Android TV.

Крок ІІ: завантажте ES File Manager

Якщо вам не зручно використовувати будь-які сторонні програми для видалення Android TV box, ви можете спробувати встановити програму Диспетчер файлів, однак цей варіант є невеликим обхідним шляхом. Програма надасть вам повний доступ до файлів у системному каталозі, і вам потрібно буде видалити файли, пов’язані з функцією руту. Як і в попередньому варіанті, вам не потрібно автентифікувати програми, оскільки Android TV box уже вкорінений.

1. За допомогою USB-кабелю під’єднайте приставку Android TV до телевізора та запустіть програму Google Play Store.

2. Знайдіть програму ES File Explorer File Manager у рядку пошуку та натисніть кнопку «Встановити», щоб інсталювати програму ES File Manager на екрані Android TV.

  Як вимкнути бульбашки сповіщень на Android

3. Запустіть програму Es File Explorer File Manager і відкрийте файли в каталозі /system/.

4. Відкрийте /system/bin та видаліть файл su у папці.

5. Далі відкрийте /system/xbin та видаліть файл daemon_su у папці.

6. У системній папці виберіть програму та видаліть програму, яку ви встановили, щоб отримати root-права на Android TV box.

7. Також видаліть інсталяційний файл, наприклад superuser.apk, у системній папці.

8. Нарешті, перезавантажте Android TV box.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи безпечно видаляти Android TV box після руту?

Відповідь Видалити Android TV box можна абсолютно безпечно в будь-який момент після того, як ви рутуєте свій пристрій. Використання нерутованого Android TV box краще, ніж використання руту пристрою.

Q2. Чи існує якийсь процес автентифікації для встановлення програм для видалення Android TV box?

Відповідь Якщо ви намагаєтеся видалити root-приставку Android TV, ви можете легко встановити програми для видалення руту з пристрою без будь-яких проблем. Вам не потрібно явно автентифікувати програми, оскільки пристрій уже вкорінений.

***

У цій статті розглядаються різні варіанти видалення Android TV box. Якщо ви хочете видалити Android box, ви можете виконати дії, згадані в цій статті. Порекомендуйте цю статтю, якщо ви знаєте когось, хто шукає рішення для видалення TV box Android. Крім того, якщо у вас є пропозиції чи запитання, які, на вашу думку, мають бути доведені до нашого відома, залиште їх у розділі коментарів.