Як видалити історію транзакцій PhonePe

PhonePe став одним із найпопулярніших додатків для цифрових платежів із понад 8 мільйонами завантажень у Google Play Store. Крім того, нещодавно було здійснено понад 200 мільйонів транзакцій за місяць, що допомогло користувачам здійснювати безпечні платежі за допомогою технології UPI. Оскільки користувачі мають можливість здійснювати платежі кому завгодно, вони іноді також з певних причин хочуть видалити деякі історії транзакцій. Причини можуть відрізнятися від людини до людини, але загальна мета кількох користувачів — знати, як видалити історію PhonePe деяких платежів, які вони не хочуть бути в списку. Отже, у цій статті ви дізнаєтеся, як видалити історію транзакцій PhonePe вибраних елементів і підготувати список історії так, як ви хочете.

Як видалити історію транзакцій PhonePe

Історії транзакцій PhonePe зберігаються, щоб відстежувати попередні платежі, що допоможе користувачам ефективніше керувати майбутніми платежами. Це може здатися корисним, але є кілька користувачів, які хочуть напевно позбутися деяких історій транзакцій. Але що таке історія транзакцій?

  • Історія транзакцій у додатку PhonePe відображає деталі переказаних та отриманих сум з іншими деталями платежу, як-от поповнення мобільного телефону та різні оплачені рахунки, як-от електроенергія або рахунки за покупки.
  • Він також показує невдалі платежі та деталі відшкодування кожної конкретної трансакції.
  Як використовувати мобільний тюнер процесора Ryzen Slimbook в Ubuntu

Отже, після короткого знайомства з історією транзакцій у додатку PhonePe, давайте продовжимо, щоб дізнатися, як видалити історію транзакцій PhonePe. Прочитайте та дотримуйтесь наступних кроків, щоб зробити те ж саме.

1. По-перше, увійдіть у свій обліковий запис PhonePe, використовуючи свій номер телефону, пов’язаний з вашим банківським рахунком.

2. Торкніться вкладки Історія у нижньому правому куті, як показано нижче.

3. Виберіть і торкніться транзакції, яку потрібно видалити зі списку.

4. Торкніться опції Зв’язатися зі службою підтримки PhonePe, як показано нижче.

5. Тепер введіть і поясніть причину видалення історії, наприклад: Я хотів би видалити цю історію транзакцій, тому що…

6. Потім необхідно надіслати набраний текст, який, у свою чергу, створить новий квиток для зазначеного запиту. Служба підтримки PhonePe зв’яжеться з вами протягом 48 годин для перевірки та підтвердження запиту. Після цього потрібна історія транзакцій буде видалена.

  Як змінити регіон Netflix

Таким чином, ви можете видалити історію транзакцій із програми PhonePe. Ви також можете видалити кілька історій транзакцій одночасно, вибравши та надіславши повідомлення для всіх цих трансакцій до команди підтримки PhonePe.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як безпосередньо видалити історію транзакцій PhonePe?

Відповідь Ні, ви не можете видалити історію транзакцій PhonePe безпосередньо на PhonePe. Відповідно до інструкцій RBI, ніхто не має права видаляти історію транзакцій безпосередньо на платформі PhonePe. Для цього запиту вам потрібно буде створити квиток у команді підтримки PhonePe. Тоді лише ваш запит буде перевірено та підтверджено для процесу видалення.

Q2. Як я можу видалити певні історії транзакцій протягом певного періоду часу?

Відповідь На вкладці Історія ви побачите параметри Місяць, Категорії та Фільтри вгорі, як показано нижче. За допомогою цих параметрів можна відфільтрувати конкретні здійснені або невдалі платежі будь-якого роду протягом певного періоду часу.

  Як визначити, чи дві клітинки в Excel містять однакове значення

Q3. Як я можу просто приховати історію транзакцій, а не видаляти її?

Відповідь: Ви також можете приховати історію трансакцій, виконавши ті самі дії, які описано вище. Вам просто потрібно буде написати повідомлення про приховування та вказати причину. Новий квиток буде створено для запиту на приховування, і команда підтримки PhonePe незабаром зв’яжеться з вами.

Q4. Як очистити історію PhonePe для незавершених транзакцій?

Відповідь: Ні, ви можете видалити лише історію завершених транзакцій. Ви зможете видалити історію певної транзакції лише після її успішного завершення.

***

Тепер ви дізналися, як видалити історію транзакцій PhonePe. Сподіваємося, ви змогли очистити історію PhonePe, як ви хотіли, за допомогою кроків, згаданих у цій статті. Залишайте будь-які запитання чи пропозиції в розділі коментарів нижче, щоб ми знали.