Як видалити інформацію про будинок із Rightmove

Якщо ви збираєтеся продати свою нерухомість, один із ваших найкращих варіантів — попросити свого агента з нерухомості розмістити її на веб-сайті з нерухомості, наприклад Rightmove. Але якщо ви продали свою нерухомість або двічі думаєте про це, ви можете видалити інформацію про житло з міркувань конфіденційності.

Отже, як ви можете видалити дані про свою власність із Rightmove?

Які дані відображає Rightmove?

Існує масив необхідної інформації, яку Rightmove відображатиме публічно про вашу власність. Це включає:

  • Приблизне (не точне) розташування вашої власності на карті.
  • Розмір вашого майна.
  • Поверховий план вашої нерухомості (якщо ви або ваш агент з нерухомості надали його).
  • Кількість спалень і санвузлів.
  • Інші особливості (наприклад, сад, під’їзд тощо).
  • Перша частина поштового індексу (на веб-сайті Великобританії).

Як бачите, Rightmove не розміщує жодної конфіденційної інформації на своєму веб-сайті, коли ви вказуєте власність. Але це не означає, що ви захочете, щоб це залишалося, якщо ви більше не виставляєте свою нерухомість на продаж. Отже, давайте розберемося, як ви можете видалити свою власність із Rightmove.

Як видалити свій список нерухомості з Rightmove

Ви можете скористатися двома основними способами вилучити свою власність із списку Rightmove.

1. Зверніться до свого агента з нерухомості

Якщо ви виставили свою нерухомість на продаж або оренду через агента з нерухомості, найкраще зв’язатися з ними безпосередньо та подати запит на видалення.

Залежно від того, наскільки зайнятий ваш агент з нерухомості, видалення інформації про вашу нерухомість може зайняти деякий час. Зачекайте один або два дні, а потім зв’яжіться з нами, якщо ваша нерухомість все ще є в списку.

2. Зверніться безпосередньо до Rightmove

Автор зображення: Мій онлайн-агент з нерухомості/Flickr

Якщо ви не використовуєте агента з нерухомості, щоб продати свій будинок, або ваш агент з нерухомості не відповідає, можливо, вам доведеться зв’язатися безпосередньо з Rightmove, щоб видалити інформацію про вашу власність.

Зауважте, що якщо ви хочете видалити свою нерухомість після її продажу, Rightmove не зможе повністю видалити остаточну ціну продажу з Інтернету. Як зазначено на Веб-сайт Rightmove, інформація про продаж нерухомості є загальнодоступною, тому її не можна видалити після продажу. Однак опис майна, зображення та план поверху можна видалити.

Видалити інформацію про вашу власність можна за лічені хвилини

Хоча Rightmove не показує публічно будь-яку інформацію про ваше приватне житло, цілком природно захотіти видалити ваш список, якщо ваше майно більше не продається. Отже, якщо ви хочете видалити свій список нерухомості з Rightmove, спробуйте один або обидва варіанти, наведені вище.