Як видалити чистий обліковий запис

Pure – це програма для зв’язку, розроблена для випадкових побачень. Pure має механізм реклами, за допомогою якого користувачі пишуть щось інтригуюче про себе або те, що вони шукають у Pure. Якщо інші учасники зацікавилися їхньою рекламою, це збіг. Як невеликий обмін інформацією про себе, Pure є ідеальним додатком для знайомств для окремих зв’язків і випадкових побачень. Такі функції, як миттєві чати, подарунки, профілі, що самознищуються, і чортові ігри роблять Pure хорошим веб-сайтом. Ви користувач додатка для знайомств, який шукає непомітний додаток для знайомств і цікавиться, чи Pure кращий за tinder? І як спілкуватися в додатку Pure і як скасувати підписку на Pure? Ти в потрібному місці, друже! Ми пропонуємо вам корисний посібник, який розв’яже всі ваші сумніви та запитання щодо Pure, зокрема, як видалити обліковий запис Pure.

Як видалити чистий обліковий запис

Ви можете видалити обліковий запис Pure у розділі МІЙ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС/ID у програмі Pure. Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, які детально пояснюють те саме з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Кому належить Pure App?

Концепція додатка Pure була створена в 2012 році Романом Сидоренком та Олександром Кухтенко, а додаток було запущено для iOS та Android у 2014 році. Pure було розроблено після дослідження шаблонів та ідей, які надихнули на створення цього додатка для підключення, надійшли від Керол Квін, яка соціолог, сексолог, письменниця та редактор зі Сполучених Штатів і зараз активно бере участь у сексуально-позитивному феміністичному русі. У 2020 році Ольга Петруніна була призначена генеральним директором Pure.

Чи є Pure хорошим веб-сайтом?

Так. Давайте подивимося деякі цікаві факти та функції, які він надає користувачам, які роблять його хорошим веб-сайтом.

 • Pure – це програма для підключення, розроблена для окремих підключень і випадкових побачень, яка також має механізм реклами. За допомогою цього користувачі згадують інтригуючі речі про себе або те, що вони шукають на цій платформі. Якщо інші учасники зацікавилися їхньою рекламою, це збіг. Після відповідності користувачі можуть спілкуватися один з одним.
 • Усі повідомлення на Pure мають наскрізне шифрування, а всі ваші чати та опубліковані оголошення автоматично видаляються через 24 години, щоб зберегти анонімність. Щоб захистити їх конфіденційності, учасники повинні щодня створювати нові профілі.
 • Крім того, особливістю, яку Pure пропонує для запобігання фальшивим профілям, є те, що всі профілі на Pure є тимчасовими. Після створення облікового запису кожен має одну годину, щоб знайти збіг, і їхній профіль буде видалено, якщо він не знайде збіг до того часу.
 • Крім того, такі функції, як миттєві чати, подарунки, профілі, що самознищуються, і чортові ігри роблять Pure хорошим веб-сайтом.
  Створюйте скрінкасти у найвищій роздільній здатності вашого монітора [OS X]

Продовжуйте читати, щоб зрозуміти, чи Pure кращий за Tinder.

Як ви можете спілкуватися в чаті в програмі Pure?

Ось посібник про те, як можна спілкуватися в програмі Pure:

1. Запустіть програму Pure на своєму Android або iOS пристрій.

2. Потім просто зареєструйтеся, використовуючи свій Apple, Google або Huawei ID.

3. Після реєстрації ви повинні відповісти на кілька запитань, наприклад, яка ваша гендерна ідентичність?

Примітка: Pure зберігає всю вашу інформацію анонімною.

4. Pure запропонує вам персоналізований корм, який відповідає вашим вимогам і який ви можете змінити за потреби відповідно до свого настрою.

5. Тепер ви створюєте своє персональне оголошення, яке буде опубліковано на загальнодоступній дошці оголошень, щоб інші могли переглядати те, що ви написали, а також будь-які зображення та інші відомості, які ви вирішили включити про себе.

6. Потім ви можете натиснути значок серця в особистих оголошеннях іншого користувача Pure. І якщо вони також клацнуть значок серця на вашій публікації, ви двоє вважається збігом.

Примітка: після матчу ці два відповідні профілі можуть спілкуватися один з одним.

Це єдиний спосіб спілкуватися в додатку для знайомств Pure. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як видалити обліковий запис Pure.

Як скасувати підписку на Pure?

Давайте подивимося, як скасувати підписку на Pure.

1. Запустіть магазин Google Play на своєму мобільному телефоні Android.

2. Торкніться значка профілю у верхньому правому куті екрана.

3. Торкніться опції Платежі та підписки.

4. Тепер торкніться опції «Підписки».

5. Знайдіть і торкніться підписки на програму Pure зі списку наявних у вас підписок.

6. Після цього проведіть пальцем вниз і торкніться опції «Скасувати підписку».

7. Виберіть потрібну причину, чому ви скасовуєте цю підписку, і натисніть ПРОДОВЖИТИ, щоб скасувати підписку на додаток для знайомств Pure.

Як видалити чистий обліковий запис?

Ось посібник, який показує, як видалити обліковий запис Pure.

  Помилка відносин довіри між цією робочою станцією та основним доменом

Примітка. Усі чати, фотографії та інформація, пов’язана з вашим повністю видаляються, коли ви видаляєте обліковий запис Pure. Pure радить, якщо ви не хочете використовувати Pure, ви можете видалити себе зі стрічки, а не видаляти свій обліковий запис за допомогою функції «Приховати» в налаштуваннях реклами. Щоб, коли ви будете готові, ви могли повернутися, і всі ваші дані будуть збережені.

1. Запустіть програму Pure і перейдіть до свого профілю.

2. Торкніться значка налаштувань у верхньому лівому куті екрана.

3. Натисніть МІЙ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС/ID.

4. Потім торкніться опції ВИДАЛИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС.

5. Потім торкніться опції ВИДАЛИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС внизу екрана, щоб назавжди видалити свій обліковий запис програми для знайомств Pure.

Таким чином, тепер ви знаєте, як видалити обліковий запис Pure.

Чи є Pure російським додатком?

Ні, додаток Pure розроблено та випущено українською компанією Misterico. Засновниками Pure були Роман Сидоренко та Олександр Кухтенко. Pure відомий у США, Росії та багатьох інших країнах, але це український додаток, а не російський. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чи Pure кращий за Tinder.

Чи є Pure додатком для підключення?

Так, Pure – це програма для зв’язків, розроблена для випадкових побачень і зв’язків.

Чи Pure App приватний?

Так. Тепер давайте подивимося чому:

 • Вам не потрібно надавати будь-яку інформацію про себе, якщо ви цього не хочете, в тому числі фотографії під час створення облікового запису Pure. Ось чому Pure є анонімним і приватним додатком для підключення.
 • Щоб зберегти анонімність, Pure робить усі профілі простими.
 • Функція, яка видаляє всі ваші чати та опубліковані оголошення за 24 години, робить його приватним додатком.
 • Повідомлення в Pure мають наскрізне шифрування.
 • Той факт, що ваш обліковий запис видаляється через годину після його створення, робить Pure безпечнішим, ніж більшість інших програм.
 • Ваша інформація не зберігається на їхньому сервері. Як наслідок, шансів на витік даних немає.

Розглядаючи всі ці функції, які зберігають вашу анонімність, ми вважаємо Pure приватним додатком для знайомств.

Чи Pure краще, ніж Tinder?

Якщо ви шукаєте випадкових побачень і зв’язків, Pure — кращий вибір для вас у всіх аспектах. Останнім часом із зростанням культури зв’язків і випадкових побачень база користувачів Pure повільно розширюється протягом багатьох років, тому що, на відміну від Tinder, він дотримується своєї основної цінності, яка полягає в забезпеченні випадкових стосунків. Tinder є дещо поверхневим, оскільки рішення про проведення пальцем приймаються за кілька секунд виключно на основі зображень. З іншого боку, Pure був розроблений як простий додаток для підключення для випадкових побачень. Отже, це була наша думка про те, що Pure краще, ніж Tinder. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як видалити обліковий запис Pure.

  Як позначити електронні листи як прочитані в Gmail

Який найкращий додаток для знайомств?

Важко дати конкретну відповідь на це запитання, оскільки на ринку доступно дуже багато програм для знайомств зі своїми унікальними та особливими функціями. Отже, відповідно до ваших потреб і грошей, які ви можете витратити, ви повинні вибрати, який додаток для знайомств вам ідеально підходить. Але ось кілька чудових варіантів, які працюють для більшості користувачів:

 • Tinder — найпопулярніший додаток для знайомств, у якому можна переглядати відповідні збіги. Ви створюєте базовий профіль із кількома зображеннями та коротким вступом, після чого приєднуєтеся до групи користувачів у вашому регіоні та у віковому діапазоні для пошуку збігів.

 • Бамбл є найкращим вибором для жінок, оскільки він дає їм змогу ініціювати контакт. Бамбл також має можливість знайти романтичних партнерів і друзів.

 • На відміну від Tinder і Bumble, Hinge — це додаток для знайомств, який робить більший акцент на зв’язках і стимулюючих розмовах, а не на механізмах, що керуються рухом.

Який самий стриманий додаток для знайомств?

Ешлі Медісон це одна з найскромніших служб онлайн-знайомств і соціальних мереж, які ви знайдете. Це надзвичайно зручна служба підключення, і програма в основному використовується для таємних підключень. Його в основному було розроблено для позашлюбних побачень, але воно також ідеально підходить для будь-якого типу самотніх людей, які шукають випадкових побачень. Ешелі Медісон запровадила суворі заходи безпеки, щоб гарантувати анонімність в Інтернеті для всіх своїх учасників.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли про чат у додатку Pure і як видалити обліковий запис Pure з детальними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.