Як видалити чернетку в Instagram

Categories:

Instagram неймовірно люблять люди різного віку, від маленьких дітей до людей похилого віку, оскільки він дозволяє користувачам залучати та ділитися життєвим досвідом. Якщо ви часто користуєтеся Instagram, можливо, ви знаєте, що всі ваші незавершені публікації програма автоматично переміщує до папки чернеток. Публікація, яка може бути зображенням, відео чи роликом, буде у вашій папці чернеток, якщо ви її ще не опублікували. Коли ви зберігаєте допис у чернетках, ви можете повернутися пізніше та продовжити редагування. Хоча параметр чернетки важливий, деякі користувачі можуть захотіти очистити свої папки, щоб уникнути безладного вигляду. Якщо ви користуєтеся Instagram, чи замислювалися ви коли-небудь про те, як видалити чернетку в Instagram? Якщо ви шукаєте більше інформації про чернетки Instagram, ми підготували корисний посібник, який може відповісти на всі ваші запитання, зокрема про те, як видалити чернетки в Instagram.

Як видалити чернетку в Instagram

Популярною соціальною мережею Instagram користується один мільярд людей щомісяця. Кожну секунду додається нова історія, публікація чи кліп. Щодня до програми приєднуються тисячі нових користувачів. Продовжуйте читати цю статтю, щоб дізнатися, як відсіяти чернетки роликів Instagram тощо.

Де чернетки в Instagram?

Знайти публікації, які ви зберегли на потім, може бути важко, якщо ви не звикли користуватися Instagram. Хоча це має сенс після того, як ви це зрозумієте, система не є найзручнішою у світі. Ви можете знайти свої чернетки Instagram у розділі камери IG.

  Як вимкнути лайки в Instagram

Де зберігається Reel Draft в Instagram?

Instagram розширив свій широкий вибір засобів для обміну відео, додавши Instagram Reels, які представляють собою 15–60-секундні фрагменти відео з гнучкістю додавання музики, фільтрів, додавання наклейок тощо. Але чи можна писати ролики до їх публікації? Так, ви можете креслити ролики в Instagram перед їх завантаженням. Щоб знайти чорнові барабани:

1. Відкрийте програму Instagram на своєму Android або iOS пристроїв.

2. Торкніться вкладки Профіль у нижньому правому куті екрана.

3. Торкніться піктограми «Котушки», щоб знайти всі свої дописи та неопубліковані чернетки.

Як видалити чернетки в Instagram?

Тому варто видалити попередні чернетки, якщо ви не хочете, щоб ваш профіль був зіпсований. Ось посібник про те, як видалити чернетку в Instagram.

1. Відкрийте програму Instagram із панелі програм Android.

2. Торкніться вкладки Профіль у нижньому правому куті.

3. Торкніться вкладки Котушки в профілі.

4. Торкніться папки Чернетки.

5. Натисніть Вибрати у верхньому правому куті.

6. Виберіть потрібну чернетку та натисніть Відхилити.

7. Ще раз натисніть «Скасувати» у спливаючому вікні підтвердження.

Ось так! Ось як видалити чернетки в Instagram за допомогою кількох простих кроків. Окрім роликів, ви також можете зберігати інші публікації в Instagram, включаючи фотографії та відео, у розділі чернеток. Крім того, ви можете редагувати збережені чернетки публікацій пізніше.

Чи можете ви відновити видалені чернетки барабанів в Instagram? Чи можна скасувати видалення чернетки?

Так, ви можете відновити видалені чернетки барабанів в Instagram. Для цього ви можете використовувати створення та збереження резервних копій для доступу до нещодавно втрачених елементів. Окрім цього, ви повинні мати доступ до своїх чернеток барабанів, якщо ви зберігали їх на будь-якій хмарній платформі зберігання.

  Як створити другий обліковий запис Instagram

Чому я не можу видалити чернетки в Instagram?

У вас можуть виникнути труднощі з видаленням чернеток Instagram з різних причин, зокрема:

  • Instagram зіткнувся зі збоєм сервера.
  • Ваше інтернет-з’єднання нестабільне.
  • Ваш пристрій несумісний із програмою Instagram.
  • Ви не оновили додаток Instagram на своєму смартфоні Android.
  • Ваш смартфон містить зловмисне програмне забезпечення.

Скільки тривають чернетки в Instagram?

Тепер, коли ви знаєте, як видалити чернетку в Instagram, давайте рухатися далі. Instagram дозволяє зберігати фотографії та відео, щоб поділитися ними пізніше, і їх можна зберігати скільки завгодно. Однак термін дії чернеток закінчується через сім днів, і будь-який неопублікований текст буде автоматично видалено. Для людей, які мають лише невелику кількість ємності на своїх пристроях, закінчення терміну дії чернеток звільняє місце. Вкрай важливо опублікувати інформацію до закінчення семиденного періоду, щоб запобігти закінченню терміну дії чернеток.

Чи зникають чернетки в Instagram?

Це залежить. Користувачі Instagram часто повідомляють, що їхні чернетки зникають, якщо вони видаляють програму зі своїх смартфонів Android. Однак для інших чернетки барабанів Instagram залишаються такими, як вони були, без будь-яких змін лише протягом певного періоду. Іншими причинами можуть бути:

  • Однією з можливостей є те, що ви випадково видалили їх. Чернетки могли зникнути, якщо ви ненавмисно скинули або очистили папку чернеток. Якщо чернетки були випадково переміщені до папки смітника, ви також можете перевірити це, заглянувши туди.
  • Також можливо, що чернетки були втрачені через технічну помилку. Чернетки могли бути неправильно збережені через проблеми з програмним забезпеченням або підключенням до Інтернету. У цьому випадку, якщо ваш пристрій має проблеми з підключенням до веб-сайту барабанів, вам може знадобитися зв’язатися зі службою технічної підтримки.
  • У деяких випадках також можливо, що вірус або інша частина зловмисного програмного забезпечення на вашому пристрої є причиною видалення чернеток. Завжди оновлюйте антивірусне програмне забезпечення та інші інструменти безпеки, щоб цього більше не повторилося.
  Як ділитися фотографіями в Instagram зі свого робочого столу

Якщо жодна зі згаданих проблем не є проблемою, було б доцільно зв’язатися зі службою підтримки на веб-сайті барабанів, щоб повідомити про проблему та запитати, чому ваші чернетки могли зникнути.

Чи можуть люди бачити мої чернетки в Instagram?

Ні, лише ви можете переглядати чернетки Reels. Вони не можуть бачити ваші чернетки, навіть якщо вони є підписниками і мають доступ до вашого Reel. Тим не менш, у вас є можливість перевірити та внести зміни до відео, перш ніж зробити його доступним для перегляду підписниками, коли ви опублікуєте чернетку.

***

Сподіваємося, ви дізналися про те, як видалити чернетку в Instagram. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.