Як видалити чат і активність Bard?

З моменту запуску Bard Google випускає нові оновлення для Bard.

І цілком зрозуміло, чому ця розмовна модель штучного інтелекту🤖розкриває свій потенціал, оскільки, з іншого боку, ChatGPT захоплює Інтернет.

Якщо ви деякий час користуєтеся Bard, щоб відчути оновлення, то, мабуть, уже ввели багато підказок, а це означає, що ваші дані використовуються Google для покращення своїх продуктів і послуг.

Хоча це непогано, якщо ви не хочете ділитися своїми даними з Google, ви можете легко видалити їх із серверів.

У цій публікації ми розглянемо кроки, щоб видалити ваш чат Bard і активність протягом кількох секунд. Є кілька способів зробити це, тож давайте вивчимо їх усі!

Видалення чатів окремо

Перший і найпростіший спосіб видалення вашого Бард чат із бічної панелі, де зберігаються всі ваші останні чати. Якщо ви його не бачите, вам потрібно натиснути кнопку «Меню» у верхньому лівому куті.

Коли ви натиснете на нього 👆, ви побачите, що з’являться усі ваші чати.

Щоб видалити певний чат, наведіть курсор на нього та натисніть 3 крапки. Це має дати вам можливість видалити його.

Так само ви можете видалити всі інші чати.

Читайте також: Немає ідей, але ви хочете відкрити бізнес? AI тут, щоб допомогти!

Заборонити зберігання активності

Якщо вам не подобається, що Google Bard зберігає ваші дані, як-от чати та активність, для покращення своїх послуг, ви можете відмовитися від цього. Просто перейдіть до свого Сторінка Бардівська діяльність і натисніть на розділ Діяльність барда.

Далі вимкніть кнопку Bard Activity.

Відтепер Bard не зберігатиме вашу активність.

Увімкніть опцію автоматичного видалення

На сторінці Bard Activity є опція, яка дозволяє автоматично видаляти вашу діяльність протягом певного періоду часу.

Натиснувши на нього, ви отримаєте можливість автоматично видаляти свою активність кожні 3, 18 або 36 місяців.

Хоча це не призведе до негайного видалення активності Bard, це все одно корисно, якщо ви бажаєте стерти її через певний час.

Видалити всю активність одразу

Вам буде приємно дізнатися, що є можливість (знову ж таки, на сторінці Bard Activity), щоб видалити всі ваші дії одночасно, і це ідеально підходить для людей, які не люблять виконувати їх по одному.

Почніть із натискання спадного меню «Видалити».

Виберіть діапазон, коли ви хочете видалити дію. Ви можете стерти дані за останню годину, 24 години, весь час або власний діапазон.

Коли ви виберете потрібний варіант, вам буде запропоновано підтвердити свій вибір. Давай і зроби це, щоб з цим покінчити!

Видалити конкретні чати

Якщо ви маєте на увазі певний чат, який хочете видалити, ви також можете зробити це на сторінці Bard Activity. Коли ви прокрутите вниз донизу, ви побачите список усіх ваших попередніх чатів.

Натисніть піктограму X біля чату, який ви хочете видалити.

Вас попросять підтвердити своє рішення, тож натисніть «Видалити». Це схоже на перший метод, тож ви можете використовувати будь-який із двох, якщо хочете робити щось по одному.

Причини видалення чату та активності Барда

Рішення видалити чат і діяльність Барда може бути зумовлено різними причинами, залежно від особи, яка це робить. Однак деякі загальні стосуються майже всіх. Ось деякі з них:

#1. Ви не хочете, щоб Google збирав ваші дані

Незважаючи на те, що Google збирає ваші дії та дані про Bard просто для того, щоб покращити свої продукти та послуги, я розумію, що не всіх влаштовує той факт, що їх реєструють.

Крім того, це не було б проблемою, якби це були лише чати. Але він також зберігає ваші особисті дані, такі як ваша IP-адреса, домашня адреса тощо. Тут ви можете підвести межу.

#2. Ви хочете очистити захаращений інтерфейс

Якщо ви схожі на мене, ви любите, щоб усе було чистим – у реальному житті чи цифровому світі. Коли ви деякий час користуєтеся Bard, цілком природно, що ваш інтерфейс виглядає дещо захаращеним усіма вашими попередніми чатами на бічній панелі.

Щоб вирішити цю проблему, найкраще час від часу видаляти свої чати, якщо це не щось важливе.

#3. Ви хочете позбутися плутанини

Існує ймовірність того, що ви можете заплутатися між своїми чатами Bard, якщо ви шукали ідентичні підказки.

Іноді ми хочемо ввести подібні підказки з невеликими коригуваннями в надії отримати кращі результати, і це може призвести до плутанини, коли ви намагаєтеся перемістити свої чати та витягнути з них деталі. Це може бути спроба з’ясувати, який чат кращий.

Заключні думки

Google Bard стає все більш популярним з кожним тижнем, і, незважаючи на те, що це складно, ми можемо побачити, як він конкуруватиме прямо з ChatGPT у найближчі місяці.

З кожним новим оновленням ви отримуєте покращену продуктивність і кращі загальні результати. Однак, як правило, ви повинні пам’ятати про все, що ви робите в Інтернеті. У цьому випадку ви можете бути в безпеці, регулярно очищаючи свої чати та активність – це допоможе вам уникнути надмірного поширення ваших даних в Інтернеті.

Наведені вище кроки є найкращим способом швидко видалити ваш чат Bard і активність, коли забажаєте. На щастя, Google не ускладнив підтримання чистоти вашого інтерфейсу.

Далі дізнайтеся, як ChatGPT і Bard можуть розширити можливості батьків у навчанні своїх дітей.