Як видалити «Часто відвідувані» на Safari (iPhone та Mac)

| | 0 Comments| 6:35 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Користувачі iPhone, iPad і Mac мають загалом три способи позбутися розділу Safari «Часто відвідувані».
 • Виберіть між приховуванням усього розділу чи видаленням певних сайтів, якщо ви бажаєте й надалі використовувати цю функцію, але хочете очистити певні веб-сайти.
 • Видалення історії Safari — кращий варіант, щоб забезпечити повну конфіденційність і запобігти іншим користувачам переглядати вашу історію веб-пошуку та сайти, які найчастіше шукають.

Розділ «Часто відвідувані» на стартовій сторінці Safari полегшує швидкий доступ до веб-сайтів, які найчастіше шукають. Однак той, хто позичить ваш пристрій на мить, може легко побачити, що це за сайти. Отже, ось як видалити «Часто відвідувані» з Safari.

Як видалити часто відвідуваний розділ Safari на iPhone

Спочатку розглянемо видалення розділу «Часто відвідувані» з початкової сторінки Safari. Щоб дізнатися, що вам потрібно зробити, виконайте наведені нижче дії.

  Як AI Art вплине на творчість?
 • Запустіть Safari. Якщо веб-сторінка вже завантажена, торкніться значка «Вкладки» (два квадрати, накладені один на одного) на панелі інструментів.
 • Потім торкніться піктограми «Додати» (+) у нижньому лівому куті, щоб відкрити нову вкладку та отримати доступ до початкової сторінки.
 • На стартовій сторінці прокрутіть униз і натисніть «Редагувати».
 • Тепер вимкніть «Часто відвідувані».
 • Це воно. Після вимкнення параметра «Часто відвідувані» ви також можете ввімкнути «Використовувати початкову сторінку на всіх пристроях» як додаткове налаштування для покращення роботи з Safari. Це призведе до видалення розділу «Часто відвідувані» з Safari на інших ваших пристроях Apple, якщо ви ввійшли на них за допомогою того самого Apple ID.

  Як позбутися часто відвідуваних сайтів у Safari на iPhone

  Якщо ви бажаєте й надалі використовувати розділ «Часто відвідувані», але бажаєте очистити один або кілька існуючих сайтів, перелічених там, у вас є два варіанти: видалити певний сайт або видалити історію Safari.

  Щоб видалити певний сайт, утримуйте піктограму веб-сайту в розділі «Часто відвідувані» та торкніться «Видалити» з контексту.

    Як надіслати запрошення на подію, які автоматично налаштовуються для часових поясів

  Видалення історії Safari — кращий варіант, якщо ви хочете бути впевненими, що люди не дізнаються, які веб-сайти ви відвідували. Це тому, що видалення розділу «Часто відвідувані» та видалення окремих сайтів лише приховує їх від поля зору. Ці сайти все ще залишаються у вашій історії Safari.

  Отже, якщо хтось введе певні літери або ключові слова в поле пошуку, посилання на веб-сайт природно з’явиться як частина вашої історії веб-пошуку.

  Щоб видалити історію Safari та відразу позбутися всіх часто відвідуваних сайтів, торкніться значка «Закладка» на панелі інструментів, перейдіть на вкладку «Історія» (піктограма годинника) і натисніть «Очистити» > «Вся історія» > «Очистити історію».

  Як видалити часто відвідуваний розділ Safari на Mac

  Переходимо до інструкції для Mac. Спочатку відкрийте Safari, щоб переглянути стартову сторінку. Якщо ви вже перебуваєте на веб-сторінці в Safari, ви можете отримати доступ до початкової сторінки, натиснувши «Закладки» > «Показати стартову сторінку» на панелі меню.

  Щоб налаштувати початкову сторінку Safari на вашому Mac, клацніть «Параметри» (піктограма показує три повзунки) внизу та зніміть прапорець «Часто відвідувані». Тепер цей розділ зникне з початкової сторінки в Safari.

    Як перетворити фотографії з HEIC в JPG

  Як позбутися часто відвідуваних сайтів у Safari на Mac

  Як і на iPhone, ви можете залишити розділ «Часто відвідувані», але видалити певний сайт зі списку. У Safari, утримуючи Control, клацніть веб-сайт у розділі «Часто відвідувані» та виберіть «Видалити».

  Щоб позбутися часто відвідуваних веб-сайтів із вашої історії веб-пошуку та запобігти їх відображенню у верхній частині пропозицій пошуку, вам потрібно буде видалити свою історію Safari в macOS.

  Відкривши браузер, натисніть Safari на панелі меню та виберіть Очистити історію. Натисніть стрілку спадного меню у спливаючому меню та виберіть «Уся історія». Потім натисніть Очистити історію, щоб підтвердити свою дію.

  Часто відвідуваний розділ Safari не повинен порушувати вашу конфіденційність

  Як бачите, користувачі iPhone, iPad і Mac мають три варіанти, якщо вони хочуть видалити часто відвідувані сайти з Safari.

  Якщо ваша мета — просто видалити весь список сайтів зі звичайного перегляду, ви можете приховати весь розділ «Часто відвідувані». Однак якщо ви хочете й надалі використовувати цю функцію для зручності, ви можете або видалити певні сайти, або повністю очистити історію Safari.