techukraine.net TikTok Як видалити фоточутливі відео зі своєї стрічки TikTok

Як видалити фоточутливі відео зі своєї стрічки TikTok

| | 0 Comments| 1:45 PM
Categories:

Якщо у вас інвалідність, яка чутлива до ефектів стробування та мерехтіння, ви можете вимкнути світлочутливі відео на TikTok.

Ви гортаєте TikTok, щоб розважитися, але це не весело, коли певні відео можуть вплинути на ваше здоров’я. Блимання та блимання відео є звичайним явищем у таких програмах, як TikTok, але хороша новина полягає в тому, що ви можете заблокувати їх, щоб уникнути їх взагалі.

Ось як відфільтрувати фоточутливі відео зі своєї стрічки TikTok.

Як видалити світлочутливі відео на TikTok за допомогою кнопки «Пропустити все».

Деякі люди можуть стверджувати, що світлочутливі відео є однією з причин, чому TikTok шкідливий для вас. Але є надія, тому що їх можна легко видалити. Перше рішення, щоб уникнути фоточутливого контенту в TikTok, — це боротися з ним у стрічці.

  Як видалити чужий обліковий запис TikTok

Коли ви вперше натрапите на світлочутливе відео, TikTok попередить вас і запропонує два варіанти: «Переглянути відео» та «Пропустити все». Торкніться останньої опції, щоб TikTok не показував вам цей тип вмісту в майбутньому.

Як видалити фоточутливі відео на TikTok за допомогою налаштувань доступності

Що ви робите, якщо не натрапили на згадане вище попередження про вміст? На щастя, вам не потрібно чекати, поки ви зіткнетеся з ініціюючим відео; Ви можете заблокувати фоточутливі відео в налаштуваннях TikTok.

Це швидше рішення для блокування фоточутливих відео для покращення роботи.

Ось як це зробити:

 • Відкрийте програму TikTok на телефоні та натисніть «Профіль».
 • Натисніть меню з трьома смужками у верхньому правому куті та виберіть параметр «Налаштування та конфіденційність».
 • В iOS натисніть «Дисплей» і ввімкніть «Видалити фоточутливі відео». (Якщо перемикач сірий, налаштування вимкнено. Торкнувшись його, він стане синім і ввімкне налаштування.)
 • На Android прокрутіть униз до пункту «Спеціальні можливості» та перемкніть «Видалити фоточутливі відео».
 •   11 найкращих відеоредакторів TikTok для вражаючих візуалів

  Тепер ви можете бути впевнені, що на TikTok ви не побачите відео, які можуть викликати світлочутливу епілепсію.

  Опція видалення фоточутливих відео є однією з багатьох функцій доступності, доступних у TikTok. Також є можливість увімкнути субтитри під час перегляду відео в TikTok. Це гарантує, що глухі або слабочуючі люди не залишаться осторонь.

  Зробіть свій TikTok безпечнішим для перегляду

  Якщо у вас є інвалідність, яка може бути спровокована миготливим або проблискуючим світлом, ви не з чуток знаєте, наскільки важливо адаптувати свої соціальні мережі для безпечного та комфортного перегляду. TikTok йде назустріч, надаючи вам можливість уникнути запуску відео. Вимкніть світлочутливі відео на TikTok, щоб персоналізувати роботу програми.

    Зламаний обліковий запис TikTok – як відновити та захистити свій обліковий запис