Як видалити статус «Захищений перегляд» з файлу в Microsoft Office

Файли, завантажені з Інтернету, не завжди безпечні. Хоча це зазвичай означає файли EXE, документи також можуть бути небезпечними. Ось чому програми, які можуть відкривати документи, електронні таблиці, презентації тощо, втомилися від елементів, які були завантажені з Інтернету або скопійовані з іншої системи. Microsoft Office відкриватиме файли, які надійшли з Інтернету, але не дозволить редагувати, якщо ви явно не дозволите це зробити. Хоча це для вашого власного захисту, воно також стосується документів, які ви завантажили з власної електронної пошти. Якщо хочете, ви можете видалити з файлу статус «Захищений файл».

Видалити статус «Захищений перегляд».

Відкрийте папку, що містить файл зі статусом «Захищений перегляд». Клацніть його правою кнопкою миші та виберіть Властивості з контекстного меню. У вікні «Властивості» на вкладці «Загальні» знайдіть унизу розділ «Безпека». Виберіть поле Розблокувати та натисніть кнопку Застосувати.

Відкрийте файл, і ви більше не побачите панель Protect View угорі. Якщо ви бачите його, закрийте файл і відкрийте його знову. З другої спроби планка повинна була зникнути.

Це стосуватиметься лише цього файлу. Усі інші файли, які були копіями цього файлу, які ви завантажили чи скопіювали з іншої системи, все одно відкриватимуться в захищеному перегляді. Ви повинні видалити «Захищений статус» з кожного файлу окремо.

Це працює для всіх видів файлів, які можуть відкривати будь-які програми пакету Microsoft Office. Якщо у вас є електронна таблиця або презентація, які відкриваються в захищеному режимі, це призведе до вимкнення.

Якщо у вас є інші програми, які відкривають файли в схожому захищеному режимі, це, швидше за все, також вимкнуть його. Якщо це не так, швидше за все, програма використовує власний режим захисту, щоб убезпечити вас. Перевірте налаштування програми або параметри безпеки файлу, щоб перевірити, чи є можливість вимкнути його.

Після видалення захист не можна буде повернути. В основному ви робите редагування властивостей файлу, щоб він більше не розпізнавався як файл, завантажений з іншої системи. Якщо вам потрібно додати якийсь захист до документа, ви можете перевірити деякі параметри, які пропонують програми Microsoft Office. Є способи заборонити людям редагувати файл, і ви завжди можете додати пароль, щоб переконатися, що ніхто без нього не зможе вносити до нього зміни.