Як видалити свій номер із Truecaller

Майже кожен користувач телефону знає, і більшість із них використовує додаток Truecaller, щоб або визначити, хто дзвонив на їхній номер, або навіть заблокувати підозрілі. Цей глобальний і відомий додаток для ідентифікації абонента та блокування викликів має багато застосувань для користувачів телефонів, оскільки допомагає надати додаткову інформацію про невідомий номер телефону. Однак деяким користувачам телефонів з певних причин не подобається, щоб їхні номери телефонів були перераховані в базі даних Truecaller і в списку пошуку. Отже, у цій статті ви дізнаєтеся, як крок за кроком видалити свій номер із Truecaller. Прочитайте та дотримуйтесь наступних кроків, щоб систематично виконувати дію видалення зі списку Truecaller.

Як видалити свій номер із Truecaller

Зазвичай люди турбуються про свою конфіденційність і безпеку з інформацією, якою вони поділяються публічно. Ніхто не любить, щоб їх ім’я та номери телефонів були вказані на деяких сайтах або в додатках, до яких хтось може отримати доступ неетичними способами, які, у свою чергу, можуть націлитися на вас зі зловмисними намірами. Можливо, ви зрозуміли це, розкривши цю інформацію, але сьогодні є ліки майже від усього. Дотримуйтесь цієї статті, щоб дізнатися, як видалити номер телефону з Truecaller і видалити його назавжди, щоб зберегти своє право на конфіденційність і безпеку.

Примітка. Ви можете пропустити крок 1, якщо у вас немає облікового запису Truecaller і ви просто хочете вилучити номер телефону з бази даних Truecaller. Ви можете безпосередньо перейти до кроку 2 і виконати зазначені кроки.

  Як встановити таймер в Zoom

Крок 1. Деактивуйте обліковий запис Truecaller

Перш ніж вилучити свій номер телефону з Truecaller, вам потрібно буде деактивувати наявний обліковий запис Truecaller. Для цього виконайте наступні кроки.

1. Відкрийте програму Truecaller на своєму телефоні.

2. Торкніться значка гамбургера на головному екрані у верхньому лівому куті, як показано.

3. Торкніться параметра Налаштування зі списку.

4. Натисніть Центр конфіденційності, як показано нижче.

5. Прокрутіть вниз і торкніться опції Деактивувати.

6. Підтвердьте, натиснувши ТАК у спливаючому вікні. Після дезактивації облікового запису ваші дані будуть видалені. Бажаєте продовжити?

Тепер ваш обліковий запис буде деактивовано через деякий час. Після цього, щоб вилучити свій номер телефону з Truecaller, виконайте наступний крок.

Крок 2. Видаліть номер телефону

Щоб вилучити свій номер із списку, вам потрібно буде відвідати веб-сторінку вилучення зі списку Truecaller і ввести номер, щоб продовжити процес вилучення. Уважно прочитайте та дотримуйтесь наступних кроків.

1. Відвідайте сторінку вилучення Truecaller Unlist у своєму браузері.

2. Тепер введіть свій номер телефону з правильним кодом країни (наприклад, +91 для індійських телефонних номерів) і розгадайте капчу «Я не робот», як показано нижче.

3. Потім натисніть опцію Видалити зі списку.

4. Натисніть опцію Вилучити ще раз, щоб у спливаючому вікні ви вказали Ви впевнені, що хочете видалити свій номер телефону? Це означає, що ви більше не можете використовувати програму.

  Проведіть опитування в прямому ефірі під час презентації та отримайте миттєві результати [PowerPoint]

Після підтвердження запиту на видалення зі списку Truecaller повністю видалить ваш номер телефону з бази даних і результатів пошуку протягом наступних 24 годин.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи можу я безпосередньо видалити свій номер телефону, не деактивуючи обліковий запис Truecaller?

Відповідь: Ні, спочатку потрібно деактивувати свій обліковий запис Truecaller у додатку або в Інтернеті. Тільки після цього ви можете надіслати запит на видалення потрібного номера телефону, як описано вище в статті.

Q2. Скільки часу займає Truecaller, щоб вилучити номер телефону з бази даних після того, як надіслано запит на видалення зі списку?

Відповідь: Зазвичай Truecaller може зайняти до 24 годин, щоб видалити номер із списку та видалити ім’я з бази даних. Однак іноді процес вилучення з списку може зайняти трохи більше 24 годин. Отже, якщо ви помітили своє ім’я та номер у результатах пошуку Truecaller, виконайте кроки видалення зі списку ще раз, як описано вище.

Q3. Чи буде вилучено ім’я та номер телефону з бази даних Truecaller після видалення зі списку?

Відповідь: Після завершення запиту на видалення з списку ваше ім’я буде видалено з результатів пошуку та бази даних, пов’язаної з номером телефону. Однак номер телефону залишиться для ідентифікатора абонента Truecaller без імені. Це означає, що інші користувачі Truecaller не побачать жодного імені, коли отримають дзвінок з вашого номера.

  Як оновити до Ubuntu 21.10

Q4. Як видалити та вилучити номер телефону з програми Truecaller для Android або iOS?

Відповідь: Ви можете деактивувати свій обліковий запис Truecaller з програми Android або iOS. Однак ви можете видалити свій номер телефону з бази даних Truecaller лише через веб-сторінку видалення зі списку Truecaller, як обговорювалося раніше. Додаток Truecaller для iOS і Android більше зосереджений на відстеження ідентифікатора абонента, блокуванні дзвінків, відео- та аудіодзвінках, а також чаті та обміну повідомленнями. Дію видалення зі списку Truecaller можна виконати лише через офіційний веб-сайт Truecaller.

Q5. Чи можу я знову використати номер телефону Truecaller, який раніше не зареєстровано?

Відповідь: Так, ви можете використовувати номер Truecaller після видалення його зі списку. Ви можете створити новий обліковий запис Truecaller з тим самим номером, а ім’я може бути будь-яким, яке ви надасте. Це надане ім’я буде вказано в базі даних, а інші користувачі також зможуть побачити ім’я та номер за допомогою дзвінків та результатів пошуку.

***

Отже, це були кроки, щоб виконати, як видалити свій номер із Truecaller та назавжди видалити ім’я з бази даних. Ви можете поділитися будь-якими запитаннями щодо цієї статті або будь-якими пропозиціями щодо деяких інших тем, які ви хотіли б дізнатися від нас. Залишайте ці запити та пропозиції в полі для коментарів нижче.