Як видалити свої записи Alexa за допомогою голосу

Сьогодні Amazon запускає нові функції конфіденційності для Alexa. На додаток до освітнього «центру конфіденційності», компанія дозволяє видаляти збережені записи голосом. Але за замовчуванням він вимкнено; вам потрібно буде перемкнути перемикач.

Кожен раз, коли ви використовуєте wake word Alexa, воно надсилає ваш голос на сервери Amazon. Amazon зберігає ваш запис необмежено, і на відміну від Google Assistant, ви не можете запобігти цій поведінці. До цих пір єдиним виходом було використовувати програму Alexa або увійти в інформаційну панель конфіденційності Amazon, щоб видалити свої записи вручну.

Тепер Amazon працює над тим, щоб дати вам краще розуміння своєї політики конфіденційності та швидший метод видалення ваших записів.

  Як завантажити програми, яких більше немає в App Store на вашому телефоні

Amazon представляє центр конфіденційності та видалення голосу

Новий центр конфіденційності Amazon, представлений 29 травня 2019 року, — це централізоване місце, де можна прочитати про політику конфіденційності Alexa та про те, як працюють такі функції, як слово пробудження та індикатори. Він також надає доступ до налаштувань конфіденційності Alexa. У минулому вам доводилося знаходити всю цю інформацію, розкидану на різних веб-сторінках, тому було приємно бачити всю інформацію в одному місці.

Але більш важливою новою функцією, яку щойно представив Amazon, є можливість видалити деякі з ваших збережених записів, розмовляючи з Alexa. «Деякі з» тут є ключовими словами – ви не можете видалити нічого старішого за сьогоднішні команди за допомогою голосу.

  Як завантажити безкоштовні електронні книги за допомогою Amazon Prime

Хоча Amazon запроваджує цю функцію для всіх, це процес згоди. Компанія пояснює, що після ввімкнення будь-хто, хто має доступ до ваших пристроїв Echo, може видалити ваші записи, тому ідея полягає в тому, щоб надати вам контроль над своїми даними та запобігти «ненавмисному видаленню». Це дивний вибір, тому що Alexa підтверджує ваш намір перед видаленням записів.

Перегляньте діалогове вікно історії голосу, с

Щоб увійти, увійдіть в систему Панель конфіденційності Alexa, натисніть «Переглянути історію голосу», а потім переверніть перемикач «Увімкнути видалення голосом». Тепер ви зможете сказати «видалити все, що я сказав сьогодні». За даними Engadget, ви також повинні мати можливість сказати «видалити те, що я щойно сказав», але це не спрацювало під час нашого тестування, і сайт Amazon не посилається на цю команду. Можливо, ця функція з’явиться.

  Як перевірити, чи працює додаток на M1 Mac з Apple Silicon

Більший контроль над вашими голосовими записами – це безсумнівна перемога, але ми все одно сподіваємося, що Alexa піде за прикладом Google і дозволить вам використовувати Alexa без збереження ваших голосових записів. Тим не менш, ми візьмемо те, що зможемо отримати.