Як видалити публікацію в OfferUp

У наш час купівля-продаж продуктів або предметів стала досить поширеною. Багато сайтів пропонують масу можливість продавати та купувати предмети відповідно до їх бюджету. Одним з таких сайтів є OfferUp, ексклюзивний для Сполучених Штатів. Якщо ви вже використовуєте OfferUp і хочете знати, як видалити публікацію OfferUp та пов’язані речі, продовжуйте читати цю статтю до кінця. Давайте дізнаємося, як видалити елемент на OfferUp, з докладними кроками.

Як видалити публікацію в OfferUp

Як випливає з назви, OfferUp допомагає людям дуже легко продавати й купувати різноманітні товари. Давайте дізнаємося про це докладніше, перш ніж перейти до кроків, які пояснюють, як можна видалити потрібну публікацію на Offerup.

Що таке OfferUp?

OfferUp — це платформа, на якій люди можуть купувати речі за розумними цінами або продавати непотрібний товар іншим, сидячи зручно вдома. Це заощадить ваш час на пошуки ідеального дивана для вашої вітальні. Сидячи вдома, ви можете шукати автомобіль своєї мрії та вибрати той, який вам підходить. Це справжній сайт для покупців і продавців.

Примітка: OfferUp доступний лише в США.

Як видалити публікацію в OfferUp?

Ви не можете видалити публікацію в OfferUp. Ви можете лише заархівувати публікацію, щоб вилучити її зі списку. Це вилучить елемент зі сторінок історії пошуку на сайті та в додатку OfferUp. Виконайте наведені нижче дії, щоб заархівувати потрібну публікацію на OfferUp.

  Як створити та використовувати Memoji та Animoji на iPhone

1. Відкрийте програму OfferUp на своєму мобільному телефоні.

2. Торкніться вкладки «Пропозиції» на нижній панелі.

3. Зверху перейдіть до розділу «Продаж» і натисніть на потрібний елемент зі списку.

4. Торкніться значка з трьома крапками біля опції «Редагувати».

5. Торкніться опції Архів.

6. Торкніться опції Архів у спливаючому вікні підтвердження. Бажана публікація буде негайно недоступна.

Як видалити елемент у OfferUp на Android?

Як зазначено у відповіді вище, ви не можете видалити жодну з публікацій у програмі OfferUp для Android. Ви можете видалити їх із списку, лише заархівувавши. Дотримуйтесь відповіді над цією, щоб зрозуміти, як архівувати елементи на OfferUp, щоб вилучити їх зі стрічки та результатів пошуку.

Що таке Archive on OfferUp?

Архівування товару або публікації в OfferUp означає, що ви не продаєте товар, уже проданий або хочете продати його пізніше. Архівування призводить до того, що елемент автоматично вилучається з списку та видаляється з результатів пошуку. Крім того, він не видаляє публікацію, а зберігає її прихованою у вашому профілі, яку пізніше можна буде знову відобразити, коли ви захочете її опублікувати.

Як видалити заархівовану пропозицію?

Ви просто не можете видалити заархівований пост OfferUp. У вас є лише можливість заархівувати, щоб вилучити його зі списку. Після архівування публікації вона не відображатиметься в результатах пошуку. Якщо ви хочете знати, як заархівувати публікацію на OfferUp, прочитайте та виконайте дії, зазначені у відповіді на запитання вище.

  Як увімкнути режим низьких даних на вашому iPhone

Що станеться, якщо ви розархівуєте публікацію на OfferUp?

Якщо ви розархівували публікацію на OfferUp, вона знову відображатиметься у вашій стрічці й відображатиметься в майбутніх результатах пошуку. Якщо елемент проданий і розархівований, він не з’явиться в стрічці.

Як редагувати публікацію в OfferUp?

Щоб відредагувати публікацію в OfferUp, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму OfferUp.

2. Торкніться вкладки «Пропозиції».

3. Торкніться вкладки Продажі зверху

4. Потім натисніть на потрібний елемент, як показано.

5. Торкніться опції Редагувати під потрібною публікацією.

6. Після завершення редагування натисніть опцію Зберегти, щоб зберегти внесені зміни.

Чи можете ви видалити елемент на OfferUp?

Ні, ви не можете знати, як видалити публікацію OfferUp, оскільки для цього немає спеціального способу. Якщо ви продали товар, він автоматично переміститься в розділ архіву. Якщо ви хочете вилучити або приховати будь-який елемент або публікацію, заархівуйте їх на сторінці «Пропозиції». Прочитайте та дотримуйтесь інструкцій, згаданих на початку цієї статті, щоб знати, як приховати публікації в OfferUp.

Чи можуть вас обдурити на OfferUp?

Так, завжди є ймовірність потрапити на шахрайство, коли ви займаєтеся продажем/покупкою в Інтернеті. Це могло статися багатьма способами. Це можуть бути підроблені товари, тоді як інші можуть обдурити вас, не заплативши. Якщо щось трапиться, вам потрібно повідомити про це зі сторінки підтримки OfferUp.

  Як працюють тести швидкості Інтернету? (і наскільки вони точні?)

Чи потрібно вказувати свою адресу в OfferUp?

Ні, OfferUp — це загальнодоступна програма, де не слід розміщувати важливу інформацію, як-от адресу, банківські реквізити тощо. Якщо ви збираєтеся продавати/купувати, ви завжди можете вибрати безпечне місце для зустрічі для подальшої обробки домовленостей. Розміщення особистих даних на соціальних сайтах може бути ризикованою річчю.

Як ви знаєте, чи є хтось законний у пропозиції?

Щоб перевірити легітимність продавця/покупця, завжди ретельно перевіряйте його профіль. Ви можете зробити це, перевіривши їхні відгуки, оцінки чи будь-які значки, які вони могли отримати. Таким чином, ви можете знати, купуєте ви у потрібної особи чи продаєте її.

Чи всі продажі остаточні на OfferUp?

Так, продажі на OfferUp є остаточними, якщо або коли вони позначені як продані. Якщо ви вже здійснили платіж або отримали його, угода, безсумнівно, закрита між вами та відповідною стороною.

Чи є інший сайт, схожий на OfferUp?

Так, багато інших сайтів, таких як OfferUp, пропонують вам продавати/купувати продукти в Інтернеті. Кілька таких варіантів: eBay, Oodle, LetGo, 5Miles, Etsy, Poshmark тощо.

***

Сподіваємося, що ви дізналися, як видалити публікацію OfferUp. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.