Як видалити профіль з Netflix

| | 0 Comments| 2:36 PM
Categories:

Усі знають, що ви можете додати кілька профілів до одного облікового запису на Netflix. Різні ціни та опції дозволяють одночасно або окремо використовувати профілі. У будь-якому випадку, профілі на Netflix правлять! Крім того, їх неймовірно легко створити.

Однак видалення профілю не є темою, про яку часто говорять у Netflix. Це рідко використовується функція і набагато менш очевидна. Ось як видалити профіль зі свого облікового запису Netflix за допомогою смартфона, планшета або комп’ютера.

Як видалити профіль Netflix з пристрою iOS або Android

Ми звикли робити все на маленькому екрані. Незалежно від того, чи дивитеся ви улюблене телешоу за допомогою програми Netflix чи отримуєте доступ до налаштувань для зручності використання, можливо, вам захочеться дізнатися більше про видалення профілю на телефоні/планшеті.

iOS

Видалити профіль за допомогою програми iOS насправді неймовірно просто. У той час як ви не можете налаштувати батьківський контроль або внести суттєві зміни до свого облікового запису, ви можете видалити профіль за допомогою програми. Відкрийте програму Netflix і виконайте такі дії, щоб видалити профіль на своєму iPhone або iPad:

 • На головному екрані, який з’являється, коли ви вперше відкриваєте Netflix, є можливість редагувати. Натисніть на нього, і значки олівців з’являться у ваших профілях.
 • Коли з’явиться значок олівця, ви можете натиснути на профіль, щоб перейти вперед, щоб видалити його.
 • Торкніться профілю, який ви хочете видалити, і натисніть Видалити.
 • Якщо ви торкнетеся Видалити, з’явиться спливаюче вікно із запитом, чи бажаєте ви видалити профіль. Коли будете готові, підтвердьте, і профіль разом із усім його вмістом буде втрачено з вашого облікового запису Netflix.
 • Android

  Якщо ви власник телефону/планшета Android, вам буде приємно почути, що ви можете видалити профіль Netflix за допомогою програми Netflix для Android. Звичайно, ви також можете використовувати метод браузера, перейшовши в режим робочого столу. Але користуватися програмою набагато швидше, навіть якщо її потрібно завантажити.

    Як знайти відсутнє програмне забезпечення в Ubuntu?
 • Відкрийте програму Netflix на своєму пристрої Android і торкніться значка профілю у верхньому правому куті.
 • Натисніть «Керувати профілями», розташовану під вашими профілями.
 • Виберіть профіль, який потрібно видалити.
 • Торкніться Видалити профіль. Потім підтвердіть.
 • Як видалити профіль Netflix з ПК або Mac

  Незалежно від того, дивитеся ви Netflix за допомогою ПК/Mac, цілком можливо видалити профіль з цих двох платформ.

  Перш за все, незалежно від того, чи користуєтеся ви Mac чи ПК, метод ідентичний. Це тому, що ви не матимете доступу до програми Netflix, яка є специфічною для macOS або Windows. Ви будете використовувати свій улюблений браузер, щоб видалити потрібний профіль.

  Якщо ви готові видалити профіль на Netflix, виконайте такі дії:

 • Перейдіть до Веб-сайт Netflix і увійдіть у свій обліковий запис.
 • Натисніть «Керувати профілями».
 • Натисніть профіль, який потрібно видалити.
 • Натисніть Видалити профіль. Потім підтвердіть.
 • Як видалити профіль Netflix з потокового пристрою або Smart TV

  Багато (якщо не переважна більшість) користувачів Netflix отримують доступ до своїх облікових записів Netflix за допомогою потокових пристроїв і Smart TV. Давайте дивитися правді в очі; це найкращий спосіб насолоджуватися великим вмістом, який може запропонувати Netflix. Отже, ви також можете видалити профіль із потокового пристрою/телевізора. На щастя, це було дуже просто, тому вам не доведеться використовувати комп’ютер або смартфон/планшет.

  Хоча методи видалення профілю дещо відрізняються залежно від пристрою для потокової передачі або телевізора, який у вас є, все досить просто. Ось приклад того, як це зробити на Roku або Apple TV. Речі мають бути дуже схожі на більшість потокових пристроїв та смарт-телевізорів.

 • Використовуючи пульт дистанційного керування, виділіть профіль, який потрібно видалити, стрілкою вниз, щоб виділити значок олівця для редагування.
 • Торкайтеся стрілки вниз, доки не буде виділено Видалити профіль, і клацніть її.
 •   Як виправити ціну, недоступну для розширень у Веб-магазині Chrome

  Додаткові поширені запитання

  Ось додаткова інформація, яка допоможе вам контролювати свій обліковий запис Netflix.

  Чи видалено профіль і відповідну інформацію назавжди?

  Так, якщо ви видалите профіль на Netflix, вся інформація, що стосується нього, буде видалена. Сюди входять улюблені шоу, налаштування тощо. Ви можете зв’язатися з Netflix і запитати, чи можуть вони відновити ваш видалений профіль, але вони не зможуть цього зробити.

  Однак якщо ви видалите свій обліковий запис і не скасуєте видалення протягом наступних десяти місяців, вся ваша інформація, включаючи ваші профілі, буде видалено назавжди. Ви можете попросити видалити цю інформацію раніше, надіславши запит електронною поштою за адресою [email protected].

  Це не дозволяє мені видалити один із моїх профілів Netflix; що відбувається?

  Коли ви створили свій обліковий запис Netflix, ви могли помітити, що поруч із ним створено профіль. Це основний профіль вашого облікового запису, який не можна видалити. Ви можете перейменувати його, змінити мову на ньому, відредагувати рейтинги зрілості та внести інші зміни, але ви ніколи не зможете його видалити. Наша порада: перейменуйте його та змініть його налаштування.

  Якщо у вашому обліковому записі залишився лише основний профіль, і ви хочете видалити його повністю, вам доведеться видалити свій обліковий запис. Зверніть увагу, що вам не потрібно видаляти окремі профілі, щоб видалити його повністю.

  Щоб видалити обліковий запис, вам доведеться використовувати комп’ютерну версію браузера. У будь-якому випадку принцип той же.

  Для цього спершу потрібно скасувати поточне членство.

  1. Перейдіть до значка профілю на Netflix.com, розташованого у верхньому правому куті екрана.

  2. Виберіть Обліковий запис зі спадного меню.

  3. Потім виберіть Скасувати членство. Підтвердьте, вибравши Завершити скасування. Залиште його там ще на десять місяців, і ваш обліковий запис буде видалено. Якщо ви поспішаєте, як було сказано раніше, надішліть запит на адресу [email protected].

  Це гарантує, що кожен із ваших профілів буде назавжди видалено.

    Світовий годинник – це програма для візуального обліку часу з інструментом «День/Ніч». [Mac]

  Чи зіпсує мій обліковий запис видалення профілю?

  Єдине, що дозволить видалити профіль, це видалити цей профіль. Так, це включає в себе всі налаштування та особисті налаштування. Однак жодне видалення профілю не може зіпсувати ваш обліковий запис Netflix. Ось чому існує єдиний основний профіль, який не можна видалити за допомогою згаданих вище методів. Єдиний спосіб видалити це через процес видалення облікового запису.

  Таким чином, ви можете без хвилювань видалити будь-які профілі, які вам більше не потрібні. Ви зможете створити новий профіль у будь-який момент під час використання Netflix.

  Скільки профілів я можу додати?

  Ви можете додати до п’яти профілів на Netflix за умови, що ви використовуєте пристрій, виготовлений у 2013 році або нещодавно. Це кількість профілів, з якими може працювати обліковий запис Netflix. Проте, залежно від вашої підписки, ви зможете одночасно використовувати Netflix на кількох екранах кожного профілю.

  З базовою підпискою ви можете дивитися Netflix на одному екрані в кожному профілі. У стандартній підписці кількість різних екранів становить два. Нарешті, за підпискою Premium ви можете дивитися Netflix на чотирьох різних екранах для кожного профілю.

  Видалення профілю Netflix

  Видалення профілю Netflix – це досить проста і зрозуміла річ. Проте, навіть якщо ви можете додати новий профіль за допомогою програми iOS, ви не зможете видалити профілі в ньому. Єдиний спосіб зробити це на iOS – використовувати настільну версію веб-сайту Netflix. На пристроях Android, ПК, Mac, потокових пристроях і смарт-телевізорах видалення профілю цілком можливо і дуже легко.

  Чи вдалося вам видалити профіль, який ви хотіли? Чи здалося вам це простим і зрозумілим? У вас, можливо, є додаткові запитання щодо видалення облікового запису та профілю на Netflix? Будь ласка, не соромтеся звільнитися в розділі коментарів нижче. Ви можете приєднатися до обговорення, додати будь-які запитання або надати нашій спільноті кілька чудових порад, які ми могли пропустити.