Як видалити прострочені підписки на Apple

Користувачі Apple користуються онлайн-підписками на програми, які вони використовують на своїх iPhone. Apple також надає такі підписки, як Apple Music, Apple TV+ тощо, якими можна користуватися, сплачуючи щомісячно або щорічно. Але виникає питання, що станеться, коли закінчиться термін дії цих підписок і як видалити прострочені підписки Apple. Цей сумнів виникає у багатьох клієнтів Apple, і вони хочуть знати відповіді. Якщо ви також один із них і вам цікаво, як видалити прострочені підписки на iPhone, ви в правильному місці, щоб знати. Отже, ви також дізнаєтеся про видалення прострочених підписок Apple, а також про те, як приховати прострочені підписки на iPhone. Отже, давайте почнемо з цього прямо.

Як видалити прострочені підписки на Apple

Далі в цій статті ви дізнаєтеся про те, як скасувати підписку Apple і чи можна видалити прострочені підписки Apple чи ні. Давайте спочатку пояснимо, що означає прострочена підписка на iPhone.

Що означає термін дії підписки на iPhone?

Підписки можуть бути будь-якого типу. Вони можуть включати місячну або річну підписку, що дозволяє користувачеві використовувати певну програму протягом зазначеного періоду. Якщо ваша підписка закінчилася або ви скасували її з будь-якої причини, вона вважається простроченою підпискою на iPhone.

  Як перевірити стан акумулятора вашого iPhone

Як перевірити свої підписки в App Store на вашому iPhone або iPad?

Якщо ви хочете перевірити підписку на магазин додатків на своєму iPhone або iPad, ви можете зробити це, відвідавши свій обліковий запис Apple. Виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Усі подальші дії виконуються на iPhone 13.

1. Відкрийте програму Налаштування на своєму iPhone.

2. Торкніться свого Apple ID зверху.

3. Тепер натисніть «Підписки» зі списку.

4. Тут ви побачите свої підписки в App Store.

Як переглянути та скасувати підписку iPhone на iPhone та iPad?

Якщо у вас є кілька підписок на вашому гаджеті Apple і ви хочете скасувати одну або дві на своїх iPhone та iPad, ви можете виконати наведені нижче дії, щоб досягти того ж.

1. Відкрийте Налаштування та торкніться свого Apple ID.

2. Торкніться опції «Підписки».

3. Торкніться потрібної підписки, яку потрібно скасувати.

4. Торкніться Скасувати підписку.

Як скасувати підписку в App Store?

Окрім налаштувань на пристрої Apple, ви також можете скасувати підписку в App Store. Наведені нижче кроки дадуть вам уявлення про те, як це зробити:

1. Відкрийте додаток App Store на своєму пристрої.

2. Торкніться значка Apple ID у верхньому правому куті.

  Як скопіювати та вставити на Chromebook

3. Торкніться свого Apple ID.

4. Тепер натисніть «Підписки».

5. Торкніться потрібної підписки, яку потрібно скасувати.

6. Виберіть у ньому опцію Скасувати підписку.

Чи можете ви видалити прострочені підписки на iPhone?

Ні, ви не можете видалити прострочені підписки Apple. На жаль, на iPhone неможливо видалити прострочені підписки. Скасовані або прострочені підписки автоматично зникають зі списку підписок через деякий час.

Як видалити історію підписки на Apple?

Якщо ви є користувачем Apple і намагаєтеся видалити свою історію підписок Apple, всі ваші зусилля будуть марними, оскільки ви не можете видалити історію підписок на пристроях Apple. Підписки, які ви скасували або термін дії яких закінчився, автоматично зникнуть зі сторінки підписки, і історія не залишиться.

Як назавжди видалити підписки?

Ви не можете остаточно видалити підписки на пристроях Apple. Якщо ви хочете відмовитися від усіх підписок на своєму продукті Apple, виконайте наведені вище дії, щоб скасувати бажані підписки на своєму пристрої Apple. Ви також можете звернутися в службу підтримки Apple, щоб надати вам рішення, якщо у вас виникли проблеми.

Як видалити прострочені підписки Apple на iPhone 11, 12 або 13?

Неможливо видалити прострочені підписки Apple на iPhone 11, 12 або 13. Найкраще, що ви можете зробити, це дочекатися, поки прострочені підписки зникнуть зі списку підписок.

  Як налаштувати організаційну схему Microsoft Teams

Чи можете ви видалити історію транзакцій покупок у App Store?

Ні, ви не можете видалити історію транзакцій покупок у App Store.

Чи можете ви приховати прострочені підписки на iPhone?

Ні, ви не можете приховати прострочені підписки на своєму iPhone. Однак ви можете приховати придбані програми на пристроях Apple.

Як приховати прострочені підписки на iPhone 11?

На жаль, ви не можете приховати прострочені підписки на iPhone. Термін дії підписок може тривати більше року, щоб зникнути. Apple не надає можливості видалити або приховати прострочені підписки на своїх пристроях.

Як довго залишаються прострочені підписки на Apple ID?

Якщо у вас закінчився термін дії підписок на Apple ID, може знадобитися від місяців до року, перш ніж вони автоматично зникнуть з вашого облікового запису.

***

Це були деякі з питань щодо того, як видалити прострочені підписки Apple. Сподіваємося, ви змогли зрозуміти відповіді на кожне запитання та навчилися скасовувати підписку на своєму iPhone. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.