Як видалити попередження про правила спільноти з вашого облікового запису YouTube

Попередження залишатиметься у вашому обліковому записі назавжди, доки ви не вирішите його через YouTube.

Якщо ви порушуєте Правила спільноти YouTube, ви можете отримати попередження у своєму обліковому записі. Ось що робити, якщо ви хочете видалити попередження зі свого каналу YouTube.

1. Пройдіть курс політики протягом 90 днів

Якщо ви порушуєте Правила спільноти YouTube, YouTube надсилає вам попередження та повідомляє, яку політику ви порушили. Наприклад, це може бути пов’язано із темами забороненого вмісту, про які ви не можете говорити на YouTube.

Потім ви можете пройти відповідний курс, щоб видалити попередження. Освітні навчальні курси YouTube розроблено відповідно до певних правил. Вони дозволяють вам визначити, де ви не впоралися, і краще зрозуміти, чого від вас очікують. Проходження відповідного курсу допоможе уникнути повторення тих самих помилок.

YouTube видаляє попередження з вашого каналу, коли ви закінчите курс і більше не порушите цю конкретну політику протягом 90 днів. Але ви отримаєте перше попередження, якщо порушите його знову.

Правила спільноти YouTube і система трьох попереджень все ще діють. За системою попереджень користувачі, які отримали три попередження, втрачають свої канали.

2. Оскаржити попередження через YouTube

YouTube дозволяє оскаржити попередження, якщо ви вважаєте, що воно було зроблено неправильно. Щоб оскаржити попередження, відкрийте YouTube Studio, виберіть картку Порушення каналу на інформаційній панелі та виберіть Оскаржити. Якщо YouTube відхилить вашу апеляцію, ви можете пройти навчальний курс, щоб видалити попередження.

Ви також можете пройти курс і оскаржити попередження; вам не потрібно вибирати один варіант. Суть полягає в тому, щоб уникнути попереджень, щоб зменшити ймовірність того, що ваш канал заблокують на YouTube. Якщо ви не вживете заходів, довічне попередження залишатиметься на вашому каналі, і ви отримаєте попередження, якщо порушите будь-яку іншу політику.

Уникайте попередження на YouTube

Ви б не хотіли, щоб ваш потік був перерваний через порушення політики YouTube. Уникайте страйків, вибираючи відповідний курс, коли ви отримуєте попередження, і діяти обережно протягом трьох місяців після цього.