Як видалити повідомлення на Airbnb

Categories:

Airbnb є провідною американською компанією, яка керує онлайн-ринком житла, головним чином розміщення в сім’ї для оренди для відпустки та діяльності, пов’язаної з туризмом. Якщо ви також використовуєте Airbnb для оренди чи розміщення нерухомості та вам цікаво, чи читає Airbnb повідомлення між гостем і господарем чи ні, ми роз’яснимо всі ваші сумніви. Також ми розповімо, як видалити повідомлення на Airbnb. Якщо вам потрібна додаткова інформація про Airbnb, ми пропонуємо вам корисний посібник, який розв’яже всі ваші сумніви та запитання, наприклад, як редагувати повідомлення на Airbnb і архівувати повідомлення на Airbnb.

Як видалити повідомлення на Airbnb

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як видалити повідомлення на Airbnb, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи є повідомлення Airbnb приватними?

Так, повідомлення та чати Airbnb між вами та господарем є приватними. Але Airbnb має доступ до цього чату для вирішення будь-яких суперечок, якщо вони трапляться. Airbnb цінує вашу конфіденційність, оскільки ніколи не відстежує, не сканує та не аналізує ваші чати для обміну повідомленнями, щоб використовувати їх для маркетингу. Крім того, вони не використовують аналіз цих повідомлень у своїх інтересах.

Чи може Airbnb читати повідомлення між гостем і господарем?

Так. Airbnb дбає про вашу конфіденційність, але має доступ до чату між гостем і господарем, щоб вирішити будь-які суперечки, якщо щось піде не так. Функція чату Airbnb не має наскрізного шифрування, і на Airbnb немає функції приватних повідомлень. Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли причину, чому Airbnb читає повідомлення між гостем і господарем.

Як можна переглянути повідомлення, надіслані на Airbnb?

Ось інструкція про те, як можна переглянути повідомлення, надіслані на Airbnb:

  Транскрибуйте відео в текст за допомогою цих 9 найкращих програм

1. Відвідайте Офіційний сайт Airbnb у вашому браузері.

2. Натисніть на значок профілю у верхньому правому куті та виберіть Увійти.

3. За потреби виберіть будь-який із потрібних параметрів входу.

4. Натисніть значок свого профілю у верхньому правому куті головної сторінки, щоб відкрити меню користувача.

5. Натисніть на Повідомлення.

6. Усі надіслані повідомлення, чати та відомості про власність тепер відображатимуться в розділі «Повідомлення».

Як редагувати повідомлення на Airbnb?

Ось інструкція щодо редагування повідомлень на Airbnb:

1. Увійдіть у свій Акаунт Airbnb у браузері.

2. Натисніть піктограму свого профілю > Повідомлення.

3. Відкрийте меню «Папка» та натисніть опцію «Швидкі відповіді».

4. Клацніть потрібну швидку відповідь, яку ви хочете редагувати, з усього списку швидких відповідей.

5. Напишіть або відредагуйте швидку відповідь і натисніть опцію «Зберегти».

Як видалити повідомлення на Airbnb?

Якщо ви хост Airbnb або часто орендуєте Airbnb, ваша папка “Вхідні” має містити старі чати та повідомлення, які можуть викликати плутанину або змусити вас знайти чат, який ви хочете переглянути. І це гарна практика архівувати повідомлення на Airbnb, оскільки немає можливості їх видалити. Отже, ось інструкція, як архівувати повідомлення на Airbnb:

Примітка. Airbnb не має функції вибору всіх чатів, тому ви не можете видалити повідомлення масово. Вам потрібно вибрати одне повідомлення, а потім видалити його та повторити цей процес кілька разів, щоб видалити кілька чатів.

1. Відвідайте Сторінка входу в Airbnb і увійдіть до свого облікового запису.

2. Натисніть значок свого профілю у верхньому правому куті.

3. Потім натисніть «Повідомлення».

4. Виберіть потрібний чат, який ви хочете видалити.

5. Натисніть піктограму Архів у верхній частині.

Що відбувається, коли ви архівуєте повідомлення на Airbnb?

Якщо ви заархівуєте повідомлення на Airbnb, це повідомлення буде переміщено до папки Архівованих повідомлень і більше не відображатиметься разом з іншими звичайними важливими повідомленнями та чатами. Таким чином, це хороша практика, щоб отримати повідомлення на Airbnb, щоб легше та ефективніше керувати своєю папкою “Вхідні” та забезпечувати чудовий досвід для ваших відвідувачів.

Чи можете ви відредагувати свою відповідь на відгук на Airbnb?

Ні, ви не можете редагувати свою відповідь на відгук на Airbnb після того, як ви його опублікували. Не поспішайте та дайте відповідь на рецензію, оскільки вона буде завантажена негайно, і після цього ви не зможете вносити в неї зміни.

  Як додати людей і компанії до контактів на Mac

Як видалити відповідь на Airbnb?

Дізнавшись, як видалити повідомлення на Airbnb, ви можете запитати, як видалити відповідь на Airbnb. Немає можливості видалити відповідь на Airbnb, оскільки на Airbnb немає такої функції. Airbnb може видалити відгук або відповідь, лише якщо цей відгук або відповідь порушує політику Airbnb щодо вмісту.

Як ви можете редагувати свою швидку відповідь на Airbnb?

Airbnb надає всім своїм господарям функцію, відому як швидка відповідь, яка дозволяє створювати шаблони та повторно використовувати ваші відповіді на часті запитання за допомогою функції швидких відповідей Airbnb. Ці шаблони можна налаштувати, додавши короткі коди, які автоматично заповнюють інформацію про гостей, бронювання та списки. Крім того, роблячи це, ви можете легше та ефективніше керувати своєю папкою “Вхідні”. І використання швидкої відповіді є необхідним, якщо ви хочете забезпечити своїм відвідувачам чудовий досвід. Ось інструкція щодо редагування швидкої відповіді на Airbnb:

1. Увійдіть у свій обліковий запис на Сторінка входу в Airbnb і натисніть на значок профілю.

2. Потім натисніть опцію «Повідомлення».

3. Відкрийте меню «Папка» та виберіть «Швидкі відповіді» в меню «Вхідні».

4. Виберіть швидку відповідь, яку потрібно редагувати, з усього списку швидких відповідей.

5. Відредагуйте швидку відповідь і натисніть опцію «Зберегти».

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чи можна видалити повідомлення на Airbnb.

Airbnb видаляє негативні відгуки?

Так, Airbnb може видалити ваш негативний відгук, навіть не повідомивши вас, якщо Airbnb вважає, що ваш відгук порушує політику Airbnb щодо вмісту, або якщо ваш відгук вважається упередженим і не має відношення до досвіду відвідувачів Airbnb. Airbnb також видаляє відгуки, якщо відгук вважається спробою використати відгук, щоб змусити когось зробити щось, що від нього не вимагається, або якщо Airbnb підозрює, що перебування не відбулося, а бронювання було зроблено для підвищення оцінки однієї особи.

Як ви можете відповісти на негативний відгук на Airbnb?

Кожен господар, який орендував свою нерухомість на Airbnb, отримав кілька негативних відгуків, деякі з них були виправданими та вказували на реальну проблему, а деякі – просто непорозуміння з відвідувачем. Але як хороший господар, ви повинні знати, як відповісти на негативний відгук.

1. Запобігайте негативним відгукам

Здебільшого негативний відгук починається з занепокоєння, яке викликає у вас відвідувач під час перебування у вашому помешканні. Негативний і позитивний відгук залежить від того, як ви підходите до проблеми та як поводитеся з відвідувачами. Крім того, уважно вислухайте їх і спробуйте повністю зрозуміти їхню проблему. Ключовим тут є спілкування. Спробуйте вирішити проблему та інформуйте їх про всі зусилля, які ви докладаєте для вирішення цієї проблеми. Щирі вибачення та демонстрація того, що ви докладаєте всіх зусиль, щоб знайти рішення, дуже корисні та можуть запобігти будь-яким негативним відгукам проти вас.

  Як використовувати дошку Google Meet на зустрічі

2. Подумайте, перш ніж відповісти

Важливо не сприймати негативні відгуки особисто. Ви повинні зберігати спокій і подумати про них, перш ніж відповідати на негативний відгук, щоб знайти відповідь, яка забезпечить найкращий результат. У деяких випадках негативний відгук може бути результатом неправильного спілкування. Якщо ви отримали негативний відгук, було б гарною ідеєю зв’язатися з клієнтом, щоб вибачитися та дізнатися, що ви можете зробити, щоб виправити ситуацію.

3. Відповідайте професійно

Усі позитивні та негативні відгуки є загальнодоступними, і їх можуть побачити всі потенційні відвідувачі, які можуть залишитися у вашому списку. Тому, відповідаючи на негативний відгук, пам’ятайте про те, щоб перед відповіддю враховувати всіх майбутніх відвідувачів. Можливо, ви зможете уникнути значної шкоди, яку може завдати негативний відгук, просто відреагувавши належним чином. Будьте чіткими, прямими та професійними, відповідаючи на негативний відгук, і покажіть, що ви усунули проблему, яка призвела до такого відгуку. Ви корисні та вирішуєте проблеми, щоб надати своїм відвідувачам чудовий досвід.

Навіть якщо відвідувач нерозсудливий і це не ваша провина, ви завжди повинні щиро вибачитися, відповідаючи на негативний відгук, незалежно від того, робите ви це особисто з клієнтом або письмово. Крім того, вам слід рухатися далі та зосередитися на тому, щоб надати майбутнім гостям чудовий досвід, щоб позитивні оцінки перевищували ваші негативні відгуки. Потенційні відвідувачі можуть відразу визначити, чи поганий відгук є випадковістю та не вплине на їх загальне враження від вас.

Чи можна брехати про гостей на Airbnb?

Так, ви можете брехати про гостей на Airbnb, але вам слід уникати цього в усіх випадках, тому що більшість оголошень на Airbnb мають серйозну політику щодо гостей і домів, яка обмежує неавторизованих гостей на їхній території. Якщо ви брешете про гостей на Airbnb, існує висока ймовірність того, що господар не дозволить вам зареєструватися та скасує бронювання. Тому радимо чесно повідомити гостей, які планують зупинитися, господарю цього оголошення.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, чи Airbnb читає повідомлення між гостем і господарем, і як видалити повідомлення на Airbnb з докладними кроками для вашої допомоги. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.