Як видалити повідомлення в додатку Reddit

Reddit — одна з популярних дискусійних платформ, що складається з кількох субредів або спільнот. Ці субредити можуть дозволити вам взаємодіяти з різними видами вмісту та людьми з таким самим смаком, як і ви, у згаданому вмісті. Він також надає функцію обміну повідомленнями, щоб залишатися на зв’язку з людьми у вашій спільноті. Тим не менш, іноді може трапитися так, що ви надіслали комусь небажану інформацію або неправильні повідомлення, і ви хочете швидко видалити надіслані повідомлення Reddit. Отже, у цій статті ми розглянемо, як видалити повідомлення на Reddit, а також видалити приватні повідомлення.

Як видалити повідомлення в додатку Reddit

Ви можете видалити потрібні повідомлення в розділі «Чат» у програмі Reddit. Продовжуйте читати, щоб знайти кроки, які детально пояснюють те саме, далі в цій статті.

Яка різниця між чатом Reddit і повідомленнями? Яка різниця між повідомленням і повідомленням чату?

Наразі обидва вони означають те саме. Між ними немає помітної різниці. Можна сказати, що це синоніми, але Chat — це нова назва повідомлень. Є лише одна річ, яка може відрізняти чат і повідомлення від дуже маленького вимерлого. Повідомлення означає, що ви можете надіслати текстове повідомлення лише одній особі через її ідентифікатор, а чат означає, що ви можете написати текстове повідомлення одній особі або створити групу та надсилати повідомлення багатьом людям одночасно.

  Як створити твіттер

Що таке повідомлення Reddit?

Повідомлення Reddit – це функція Reddit, за допомогою якої ви можете спілкуватися з людьми у своїй спільноті за допомогою текстових повідомлень.

Як працюють повідомлення Reddit?

Повідомлення Reddit працюють так само, як і інші наші текстові програми, у яких вам потрібно спочатку вибрати користувача, а потім почати спілкуватися з ним за допомогою повідомлень. Єдина заковика тут полягає в тому, що ви можете надсилати повідомлення лише людям, які належать до тієї ж спільноти, що й ви. Якщо ви хочете спілкуватися з людьми в інших спільнотах, ви повинні спочатку приєднатися до їх спільноти.

Як видалити повідомлення в додатку Reddit? Як видалити повідомлення Reddit?

Видалення повідомлень стає дуже важливим, коли ви помилково надіслали людям неправильну інформацію, і, на щастя, це можливо та дуже легко зробити в додатку Reddit. Щоб видалити надіслані повідомлення в додатку Reddit, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму Reddit на своєму мобільному пристрої.

2. Торкніться вкладки Чат на нижній панелі, як показано нижче.

  Як зробити діагональний текст в Word

3. Відкрийте потрібний чат, з якого ви хочете видалити повідомлення.

4. Натисніть і утримуйте потрібне повідомлення на екрані чату та натисніть опцію Видалити повідомлення.

5. У спливаючому вікні натисніть опцію «Так, видалити».

Платформа Reddit не надає функції видалення всіх ваших коментарів одночасно, на відміну від видалення повідомлень на Reddit. Отже, ви повинні шукати альтернативний метод. Крім того, ви не можете видалити коментарі з мобільного додатку, для цього потрібен веб-браузер. Для цього виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Для цього методу використовуйте лише браузер Google Chrome, оскільки він працює лише в Chrome.

1. У веб-магазині Chrome знайдіть Nuke Reddit History.

2. Натисніть опцію «Додати до Chrome», щоб установити розширення.

3. У спливаючому вікні натисніть Додати розширення.

4. Клацніть піктограму «Розширення» на панелі інструментів і натисніть розширення «Історія Nuke Reddit», як показано нижче.

5. Потім натисніть Перезаписати та видалити всі мої коментарі. Усі ваші коментарі будуть видалені.

Чому я не можу видалити надіслані повідомлення Reddit? Чому ви не можете видалити надіслані повідомлення на Reddit?

Ви можете очистити надіслані Reddit повідомлення зі своєї папки “Вхідні”, але ви не можете очистити весь чат.

Як видалити повідомлення з папки “Вхідні” на Reddit Mobile?

Видалити вхідні повідомлення з мобільного Reddit досить легко. Вам просто потрібно вибрати повідомлення та натиснути опцію «Видалити повідомлення». Ви можете розглянути наступний метод для поетапної процедури видалення повідомлень на Reddit:

  Як видалити, архівувати, редагувати Slack канал (повний посібник)

1. Запустіть програму Reddit на своєму пристрої.

2. Торкніться вкладки Чат і відкрийте потрібний чат, з якого ви хочете видалити повідомлення.

3. Утримуйте потрібне повідомлення та натисніть Видалити повідомлення.

4. Нарешті, натисніть Так, Видалити у спливаючому вікні. Ви успішно видалили повідомлення.

Як видалити приватні повідомлення на Reddit?

Ви можете видалити приватні повідомлення на Reddit лише через їхній веб-сайт, а не з мобільного додатку. Процедура для цього дуже проста. Ви можете розглянути наступні кроки.

1. Відвідайте веб-сайт Reddit у своєму браузері та натисніть значок «Домашня сторінка» у верхньому лівому куті, як показано нижче.

2. Потім прокрутіть униз і натисніть «Повідомлення».

3. Тепер натисніть «Видалити» > «Так» для повідомлення, яке потрібно видалити.

***

Сподіваємося, ця стаття була корисною і ви навчилися видаляти повідомлення на Reddit. Повідомте нам, чи була ця стаття корисною. Залиште свої запитання чи пропозиції в розділі коментарів, якщо такі є. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.