Як видалити панель людей у ​​Windows 10

| | 0 Comments| 5:40 AM
Categories:


Наступне значне оновлення Windows 10 очікується восени 2017 року. Наразі це оновлення не має назви, як-от Anniversary Update або Creators Update. Він, безумовно, додасть нові функції, а також дизайн Fluent. Очікується, що Fluent Design буде повністю запущений з наступним великим оновленням. Він уже розгортається по частинах для користувачів у стабільній версії. Однією з основних функцій Windows 10 є панель «Люди». Це невелика панель, яка відкривається з панелі завдань. Це дозволяє швидко отримати доступ до ваших контактів і закріпити їх на панелі завдань. Це чудова функція, але якщо ви не хочете її використовувати, ви можете досить легко видалити панель «Люди» у Windows 10.

  Як додати розкладки клавіатури в Windows 10

Видаліть панель людей

Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до групи налаштувань Персоналізація. Виберіть вкладку Панель завдань і прокрутіть вниз до розділу Люди. Просто вимкніть перемикач «Показувати людей на панелі завдань», щоб видалити панель людей у ​​Windows 10.

Вимкніть натискання на плечі

Як згадувалося раніше, панель людей не є марною функцією, яку Microsoft додає, щоб наштовхнути користувачів на Skype. Насправді це корисно, але з незначними неприємностями. Показовий випадок; натискання на плече.

Хороша новина полягає в тому, що якщо вам подобається панель «Люди», але не «Натискання», ви можете вимкнути натискання, але залишити панель. Процес досить простий; відкрийте програму Налаштування, перейдіть до Персоналізації>Панель завдань. Прокрутіть униз до розділу «Люди» та вимкніть параметр «Показувати натискання плеча».

  4 візуальні зміни в новій збірці Windows 10 Technical Preview

Натискання плечем супроводжуються звуковим сповіщенням, яке змушує вас замислитися про те, що думала Microsoft, але ви можете вимкнути звук на тому ж екрані та залишити натискання увімкненими, якщо хочете.

Microsoft переходить у соціальні мережі

Схоже, Microsoft намагається зануритися в пул соціальних мереж. Skype для Android вже має функцію, схожу на історію Snapchat, тож це не просто припущення. Натискання в додатку «Люди» — це маленькі повідомлення, які можуть надсилати ваші контакти. Їх демонструвала Microsoft на Build 2017, і, само собою зрозуміло, вони будуть дратувати. Ваші друзі можуть надсилати вам анімовані смайли, наприклад натискання. Це не найкраще, що з’являється на вашому екрані посеред робочого дня. Уявіть, що було б, якби бабуся почала посилати вам любов щогодини.

  Програма Fresh Paint продовжує зависати в Windows 10 (ВИПРАВЛЕНО)

Добре те, що хоча панель «Люди» містить дратівливі відволікаючі фактори, додані до корисної функції, для них є кнопка «Вимкнути». Очікується, що користувачі не просто визнають, що Microsoft знає найкраще і насправді може налаштувати цю функцію на свій смак.