Як видалити облікові записи з програми «Люди» у Windows 10

Windows 10 нещодавно додала нову програму під назвою People, яка призначена для керування контактами. Це не дуже потужний додаток. Він може підключатися до різних онлайн-рахунків і імпортувати з них контакти. Це непогано, але інтерфейс має обмеження, точніше це не дуже продумана програма. Якщо ви додаєте обліковий запис Gmail, Yahoo або iCloud до програми «Люди», ви можете видалити їх, лише якщо контакти з облікових записів спочатку синхронізовано правильно. Якщо з обліковим записом сталася помилка, ви не можете видалити її. Тим не менш, неможливо видалити проблемний обліковий запис. Процес просто смішний. Ось як можна видалити облікові записи з програми «Люди» у Windows 10.

Синхронізовані облікові записи

Припускаючи, що у вас є обліковий запис, який ідеально синхронізується з програмою «Люди», ви можете видалити його з самої програми. Відкрийте програму «Люди» та перейдіть до її налаштувань. Натисніть обліковий запис, який потрібно видалити з програми.

Відкриється нове вікно з опцією Видалити обліковий запис з цього пристрою. Натисніть його, і обліковий запис буде видалено з програми «Люди».

Проблемні облікові записи

Якщо у вас є обліковий запис, який неправильно синхронізувався з програмою, клацання його в програмі Налаштування не відкриє те саме вікно з опцією видалення. Натомість вам буде запропоновано ввести пароль і виправити проблеми з синхронізацією. Щоб видалити програму, відкрийте програму Пошта за замовчуванням у Windows 10.

Натисніть кнопку зубчатого колеса, щоб відкрити панель налаштувань програми. Натисніть опцію «Керувати обліковими записами», і відобразиться список усіх облікових записів, які були підключені до програми «Люди», включаючи той, який неправильно синхронізувався. Клацніть його та виберіть у меню «Змінити налаштування».

Це відкриє нову сторінку налаштувань облікового запису, на якій буде опція видалення. Натисніть його, і обліковий запис буде видалено з програми «Пошта» та «Люди».

Додатку People не більше року, і його обмеження до болю очевидні. Окрім того, що немає простого способу видалити обліковий запис, який не синхронізувався, ви також не можете імпортувати контакти окремо з файлів VCF. Для настільного додатка, який має керувати контактами, це жахливе обмеження. Це майже робить його марним. Насправді, якщо ви не підключите обліковий запис онлайн до програми «Люди», ви просто не зможете ним скористатися.

Неправильно викликати менеджер контактів у програму «Люди». Це скоріше централізований центр для контактів з різних онлайн-облікових записів.