Як видалити облікові записи в Instagram

Обліковий запис можна легко видалити з Instagram. А деякі люди мають кілька облікових записів на своїх телефонах, і видалення кількох облікових записів Instagram, якими ви не користуєтеся або не хочете, може очистити сповіщення та обліковий запис. Важливо розуміти різницю між деактивацією облікового запису та остаточним видаленням його з Instagram. Якщо ви хочете знати, як видалити облікові записи в Instagram, ви в потрібному місці. Крім того, ми розповімо вам, як видалити обліковий запис Instagram, який ви додали.

Як видалити облікові записи в Instagram

Тут ви детально дізнаєтеся, як видалити кілька облікових записів Instagram.

Як можна стерти обліковий запис Instagram?

Ви можете стерти свій обліковий запис, деактивувавши його на деякий час або видаливши назавжди. Ви можете вибрати один. Але майте на увазі, що після видалення ви завжди можете повторно активувати обліковий запис і отримати доступ до своїх публікацій, відео, зображень і чатів. Видалення облікового запису – важливе рішення, від якого неможливо повернутися.

Прочитайте наш посібник про те, як деактивувати або видалити обліковий запис Instagram (2022), щоб дізнатися, як видалити облікові записи в Instagram.

Скільки облікових записів можна ввійти в Instagram?

Instagram дозволяє додавати різні облікові записи. Фактично, тепер ви можете швидко перемикатися та додавати до п’яти облікових записів в Instagram без виходу з системи та назад. Для iOS і Android ця функція доступна у версіях 7.15 і вище, і вона сумісна з будь-якими програмами Instagram, які використовують це програмне забезпечення. Ви можете будь-коли видалити обліковий запис Instagram, який ви додали.

  Як позначити повідомлення в Instagram як непрочитані

Як ви можете мати два акаунти в Instagram?

Коли Instagram вперше запустився, вам потрібно було вийти з одного облікового запису, щоб зареєструватися в іншому. Однак тепер ви можете перемикатися між профілями в Instagram, не виходячи з системи.

Наразі кожен обліковий запис Instagram повинен мати свою унікальну адресу електронної пошти. Одну й ту саму адресу електронної пошти не можна використовувати для відкриття кількох облікових записів Instagram. Однак вам не потрібно створювати нову адресу електронної пошти для кожного нового облікового запису, який ви відкриваєте. Якщо ви створюєте другий обліковий запис Instagram через програму, ви можете зареєструватися за допомогою свого номера телефону, а не електронної адреси.

Нижче наведено кроки для створення облікового запису в Instagram;

1. Відкрийте програму Instagram.

2. Торкніться зображення профілю в нижньому правому куті.

3. Торкніться імені свого облікового запису та виберіть «Додати обліковий запис».

4. Натисніть «Створити новий обліковий запис», введіть ім’я користувача та пароль і заповніть інформацію свого профілю.

Примітка. Ви також можете вибрати «Увійти в існуючий обліковий запис» і увійти, ввівши своє ім’я користувача та пароль.

Новий обліковий запис буде додано до вашої програми миттєво після того, як ви додасте його, дотримуючись інструкцій у попередній частині. Таким чином ви можете швидко перемикатися між ними. Однак ось як ви можете це зробити, якщо вам потрібно додати другий обліковий запис, створений в іншому місці або в інший час.

Як можна видалити кілька облікових записів Instagram?

Видалити кілька облікових записів Instagram зі свого телефону неможливо. Уважно виконайте наведені вище кроки, щоб зрозуміти, як видалити кілька облікових записів Instagram один за іншим.

Чи можете ви видалити один із кількох облікових записів в Instagram?

Так. Ви можете видалити один із кількох облікових записів. Виконайте наведені вище дії та виберіть один обліковий запис. І цей обліковий запис буде видалено.

Як можна видалити другий обліковий запис Instagram?

Щоб видалити обліковий запис, скористайтеся браузером і перейдіть на сторінку Сторінка видалення облікового запису. Дотримуйтеся вказівок, наведених вище, щоб видалити другий обліковий запис Instagram.

  Як знайти свій старий біос Instagram

Як ви можете видалити обліковий запис Instagram, який ви додали?

Щоб видалити облікові записи в Instagram, виконайте такі дії:

1. Відкрийте програму Instagram і перейдіть на сторінку свого профілю.

2. У верхній частині екрана торкніться стрілки вниз поруч із вашим іменем користувача Instagram.

3. У спадному меню виберіть потрібний обліковий запис, який потрібно видалити.

4. Тепер торкніться трьох ліній у верхньому правому куті.

5. Виберіть Налаштування.

6. Натисніть Журнал [email protected] облікові записи внизу екрана.

7. Щоб підтвердити своє рішення, натисніть Вийти у спливаючому вікні.

Ви більше не бачитимете цей обліковий запис разом із іншими обліковими записами Instagram. Сподіваємося, ви зрозуміли, як видалити обліковий запис Instagram, який ви додали.

Чи можете ви видалити свій обліковий запис Instagram і почати все спочатку?

Так. Ви можете видалити обліковий запис Instagram і почати заново в будь-який час. Але відповідь на це запитання не можна узагальнити, оскільки ситуація кожної людини визначатиме, деактивувати обліковий запис Instagram чи ні. Ви можете створити новий обліковий запис Instagram, використовуючи ту саму електронну адресу після видалення існуючого. Однак перемістити велику кількість підписників або публікацій зі старого облікового запису в новий може бути складно.

Щоразу, коли вам захочеться зробити перерву в Instagram, ви можете видалити Instagram і почати все спочатку, але пам’ятайте, що всі ваші відео та фотографії буде втрачено, якщо ваш обліковий запис буде видалено. Ви також втратите всіх своїх підписників.

Чи видаляє Instagram старі облікові записи?

Так. Видаляються неактивні акаунти Instagram, які тривалий час простоюють. Незважаючи на те, що Instagram не вказує конкретний період часу, ви можете зробити висновок з тематичних досліджень кількох видалених облікових записів, що обліковий запис безсумнівно буде припинено через один-два роки бездіяльності. Якщо ваш обліковий запис неактивний, будь то особистий або пов’язаний з брендом, ви можете зіткнутися з цією проблемою. Ви повинні час від часу входити у свій обліковий запис, щоб вирішити цю проблему.

  Чи стежить Instagram за обліковими записами випадковим чином?

Як довго можна деактивувати Instagram?

Ви можете залишити свій обліковий запис Instagram тимчасово деактивованим скільки забажаєте. Увійшовши знову, ви можете повторно активувати його, коли забажаєте.

Однак існує одне обмеження. На даний момент в Instagram ви можете деактивувати свій обліковий запис лише раз на тиждень. Ваші фотографії, підписники, коментарі та оцінки “подобається” зберігаються, якщо ви деактивуєте свій обліковий запис. Незалежно від того, чи це 10 місяців чи 10 днів, ви можете залишити свій обліковий запис вимкненим. Instagram не видалить ваш обліковий запис, якщо ви його деактивуєте. Все, що вам потрібно зробити, щоб знову отримати доступ до свого облікового запису, це ввійти, використовуючи правильну інформацію.

Чи можете ви повторно використати своє видалене ім’я користувача Instagram?

На жаль, ваше ім’я користувача неможливо відновити, якщо ви видалили свій обліковий запис Instagram. Імена користувачів Instagram не можна використовувати знову одразу після видалення. Насправді, цілком можливо, що вони не будуть використовуватися знову деякий час. Це пов’язано з тим, що імена користувачів є ексклюзивними і не можуть бути використані ніким іншим. Instagram не розголошує тривалість часу, протягом якого імена користувачів недоступні. Однак цілком ймовірно, що їх часто переробляють. Ви можете використовувати його, якщо у вас ніколи не було видаленого імені користувача Instagram, і воно все ще доступне.

***

Ми щиро сподіваємося, що ця інформація була для вас корисною та допомогла зрозуміти, як видалити облікові записи в Instagram. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.