Як видалити обліковий запис Vine

Twitter запустив Vine, платформу для обміну короткими відео, у 2013 році. Кожне Vine або відео тривало лише шість секунд, поки воно не відтворювалося безперервно. Тоді цей короткий відеоблог став хітом, і Vine отримав великий відгук користувачів. Незважаючи на велику базу користувачів і глядачів, Vine не міг конкурувати з іншими великими гравцями в індустрії соціальних мереж. Все більше людей використовують Snapchat і Instagram для створення розважальних відео. Через це Twitter вирішив припинити роботу Vine у ​​жовтні 2016 року. Ви були користувачем Vine і раніше дивилися Vines для розваги? А тепер ви не користуєтеся ним і думаєте, як видалити обліковий запис Vine? Або як знайти старе ім’я користувача Vine? Якщо ви шукаєте більше інформації про свій старий обліковий запис Vine, залишайтеся з нами до кінця! Ми пропонуємо вам корисний посібник, який допоможе вирішити всі ці запитання за допомогою додаткових, наприклад, як назавжди видалити обліковий запис Vine або чому Twitter припинив роботу Vine.

Як видалити обліковий запис Vine

У цій статті ви дізнаєтеся, як видалити обліковий запис Vine і знайти старе ім’я користувача Vine. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Вайн все ще існує?

Програма Vine була припинена Twitter у жовтні 2016 року. Але послуги Vine все ще доступні, оскільки користувачі все ще можуть отримати доступ до веб-сайту та програми Vine для перегляду та завантаження вмісту. Але тепер користувачі більше не можуть публікувати нові відео на Vine. У грудні 2017 року Twitter запустив мобільну програму Vine Camera як окрему програму для фотографій, яка може записувати короткі та цикл відео. Але тепер вони вимкнули функцію завантаження, і користувачі можуть або безпосередньо публікувати свої записані відео в Twitter, або зберігати їх безпосередньо в пам’яті свого телефону.

Ви все ще можете отримати доступ до Vine?

Так. На жаль, Twitter припинив роботу Vine, короткої 6-секундної платформи для обміну відео. Але ці відео Vine не видаляються Twitter. Ви можете переглядати старі лози, просто ввівши пошук vine.co/username, замінивши ім’я користувача користувача, до вин якого ви хочете отримати доступ. Якщо у вас є посилання на старе відео Vine, це посилання все одно відкриє сторінку відео в архіві Vine або Twitter, щоб переглянути його.

  Як виправити Netflix «Здається, ви використовуєте розблокувальник або проксі». 2022 (Грудень)

Чи всі Vines були видалені?

Ні. Коли ви відвідуєте Веб-сайт Vine, відображається прощальне повідомлення. Але Twitter не видалив жодного Vines, завантаженого користувачами. Отже, щоб отримати доступ до відео Vine, ви можете виконати пошук у Google за vine.co/username облікового запису, vine якого ви хочете переглянути. Або ви можете торкнутися будь-якого посилання на відео Vine, яке все одно відкриє сторінку відео в архіві Vine.

Коли Vine припинив роботу?

Twitter запустив Vine, платформу для обміну короткими відео, у 2013 році. Але через конкуренцію, відсутність політики монетизації та інші причини додаток Vine та веб-сайти були припинені або закриті в 2016 році. Але як форма розради, Twitter зберігав кожен Vine в архіві Vine і продовжував працювати у формі програми під назвою Vine Camera, яка використовується для запису коротких відео. Але ви можете завантажити його в Twitter або зберегти на своєму пристрої. На жаль, у 2020 році Vine Camera та Vine Archive були вилучені з експлуатації. Продовжуйте читати цю статтю, щоб дізнатися, як видалити обліковий запис Vine.

Чому Vine було припинено?

Існують головним чином ці причини, чому Vine був припинений Twitter.

Причина №1: відсутність належної політики монетизації

Vine не змогла належним чином реалізувати свою політику монетизації, і через це її бізнес не приносив прибутку. На відміну від інших компаній соціальних медіа, вони не експериментували з різними способами монетизації, оскільки отримання прибутку є найважливішим фактором у бізнесі. Однак це означало, що як тільки розширення припиниться, підтримувати службу більше не буде жодної мети, і тому Twitter припинив роботу Vine.

Причина №2: висока конкуренція

У 2013 році було запущено Vine та його головного конкурента Instagram. Користувачів завжди більше приваблював Instagram, оскільки Instagram має функцію запису відео тривалістю 15 секунд порівняно з 6 секундами, які надає Vine. Коли люди виявили, що можуть знайти все, що їм потрібно в Instagram, Vine застарів. Зрештою, Instagram став кращою платформою для обміну відео, оскільки як звичайні користувачі, так і знаменитості Vine бажали більше часу для своїх записів.

Причина №3: ​​проблеми, спричинені Twitter

Ми побачили, що Instagram виріс у геометричній прогресії після того, як його придбав Facebook. Але коли Vine був придбаний Twitter, він не міг процвітати. Основною причиною цього було те, що Twitter придбав Vine на дуже ранній стадії, і стратегічною метою Twitter у придбанні Vine у ​​такому молодому віці було використати його для розширення власного бренду та компанії Twitter. Також Twitter запустив власну функцію відео. Таким чином, зводячи нанівець необхідність існування Vine. Через це Vine ніколи не був головною проблемою для Twitter; це була просто платформа для просування власного бренду.

  Як об'єднати файли Excel

Причина №4: Відсутність реклами

Vine було запущено як платформу мікроблогів, де користувачі завантажують короткі 6-секундні відео. Спочатку це зробило Vine популярним, але відео Vine настільки короткі, що використовувати їх для реклами ніколи не було сенсу. Ця концепція короткого відео також зробила його не ідеальним для бізнесу, який сподівається отримати прибуток від популярності програми. Тому маркетологи та рекламодавці віддали перевагу Instagram, Snapchat і Facebook над Vine через погану рекламну модель Vine.

Причина №5: Vine не міг зрозуміти та задовольнити потреби користувача

У випадку Vine більшу частину вмісту створює лише обмежена кількість користувачів Vine. Таким чином, успіх Vine був здебільшого завдяки активним постачальникам контенту на платформі. Але такі причини, як дотримання 6-секундного відео, ускладнювали творцям Vine створення цікавого відео порівняно з Instagram. Крім того, створення відео на Vine не було хорошим джерелом доходу для творців порівняно зі створенням відео на Youtube чи Instagram. Через це творці спочатку використовували Vine, щоб отримати кілька підписників, а потім перейшли на інші платформи з кращою політикою монетизації, ніж Vine.

Через усі ці причини Twitter був змушений припинити роботу сервісів Vine. Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, як знайти старе ім’я користувача Vine і як видалити обліковий запис Vine.

Як знайти ім’я користувача Old Vine?

Якщо вам цікаво, який найпростіший спосіб знайти свій старий обліковий запис Vine, ось інструкція, як знайти його за кілька простих кроків.

1. Відкрийте програму Twitter на своєму Android або iOS телефон.

2. Торкніться піктограми профілю у верхньому лівому куті, як показано.

3. Потім натисніть Профіль.

4. Натисніть Редагувати профіль.

5. Потім увімкніть опцію «Показати мій профіль Vine» і натисніть «Зберегти».

6. Після внесення зазначених вище змін до вашого облікового запису Twitter торкніться опції Vine у ​​своєму профілі.

Тепер ви будете перенаправлені до свого профілю Vine, звідки ви зможете отримати ім’я користувача старого облікового запису Vine.

Як знайти обліковий запис Old Vine?

Служби Vine припинені Twitter, і ви не можете отримати доступ до свого облікового запису Vine з офіційного веб-сайту, оскільки на ньому відображається прощальне повідомлення. Ви можете знайти свій старий обліковий запис Vine через обліковий запис Twitter. Виконайте наведені вище дії, щоб знайти старий обліковий запис Vine. Після цього ви будете перенаправлені до свого архіву Vine і зможете переглянути всі ваші старі завантажені відео та профіль Vine.

  Як використовувати Zappy, новий інструмент для знімків екрана та анотацій для Mac

Як видалити обліковий запис Vine?

Оскільки веб-сайт Vine не працює, ви можете деактивувати свій обліковий запис лише за допомогою електронної підтримки. Ось інструкція, як видалити обліковий запис Vine за кілька простих кроків.

Примітка: переконайтеся, що у вас є доступ до імені користувача вашого старого облікового запису Vine, щоб продовжити цей посібник. Ви можете знайти його у своєму менеджер паролів, якщо ви його зберегли, або з вашого облікового запису Twitter, як описано в заголовку вище.

1. Відвідати ваш обліковий запис Gmail або будь-який інший обліковий запис електронної пошти у вашому браузері.

2. Натисніть опцію «Написати» та введіть [email protected] у полі Кому.

3. Введіть електронний лист із запитом, який має містити ім’я користувача вашого профілю та посилання на сторінку вашого профілю із запитом на видалення облікового запису до служби підтримки Vine.

4. Після цього натисніть «Надіслати».

Після успішного видалення вашого облікового запису Vine ви отримаєте електронний лист із відповіддю від служби підтримки Vine.

Як назавжди видалити обліковий запис Vine?

Щоб назавжди видалити обліковий запис Vine, вам потрібно звернутися до служби підтримки електронною поштою Vine із запитом на видалення облікового запису з вашим іменем користувача облікового запису Vine.

Прочитайте та виконайте наведені вище дії, щоб остаточно видалити свій обліковий запис Vine.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися, як видалити обліковий запис Vine і знайти старе ім’я користувача Vine. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.