Як видалити обліковий запис Upwork

Upwork — це платформа працевлаштування, яка більше зосереджується на культурі фрілансу, а не на традиційних роботах. Фріланс дає більше свободи щодо робочого часу та вибору роботи. Однак невдовзі це може стати виснажливим від кількох концертів і невизначеності щодо роботи та доходу, а також інших проблем, таких як відсутність робочого простору, що не відволікає увагу, проблеми зосередженості, стислі терміни тощо. Крім того, Upwork бере до 20% комісії з вашого прибутку, що не є хорошою пропозицією для більшості людей. Якщо вам цікаво, як видалити обліковий запис Upwork, ви знаходитесь у потрібному місці. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам видалити обліковий запис Upwork.

Як видалити обліковий запис Upwork

Upwork — це одна з найкращих платформ для пошуку різноманітної фрілансерської роботи від однієї години або великих постійних проектів. Але головним недоліком Upwork є те, що він продовжує стягувати комісію з грошей, які ви заробляєте. Тому ви можете скасувати свій обліковий запис Upwork і скористатися іншими можливостями фрілансу на різних платформах фрілансу. Люди стають все більш усвідомленими щодо захисту своїх даних і свого цифрового сліду в Інтернеті. Ваш обліковий запис Upwork пов’язано з великою кількістю особистих даних, таких як ваші робочі вподобання, резюме та контактна інформація. Ви повинні видалити свій обліковий запис, якщо ви більше не користуєтеся їхніми послугами, щоб позбутися всієї вашої особистої інформації з їхнього сервера.

  • Процес видалення облікового запису надзвичайно швидкий і простий. Просто переконайтеся, що немає невиконаних або відкритих дій/контрактів, інакше ви не зможете видалити обліковий запис. Також скасуйте всі пропозиції, якщо такі є.
  • Однак вам не потрібно видаляти свій обліковий запис, якщо ви хочете змінити доступність свого облікового запису Upwork або зробити свій профіль приватним. Щоб дізнатися більше про це, прокрутіть униз і пропустіть процес остаточного видалення облікового запису Upwork.
  Установіть CyanogenMod 11 на Nexus 5

Примітка. Перш ніж видалити свій обліковий запис, переконайтеся, що ви вивели всі свої важко зароблені гроші в надійний банк і створили резервну копію всієї важливої ​​інформації та даних. Після видалення облікового запису ви втратите доступ до всієї вашої інформації та бази даних.

Нижче наведено кроки для видалення облікового запису Upwork.

1. Увійдіть у свій обліковий запис Upwork.

2. У верхньому правому куті натисніть зображення свого профілю.

3. Далі виберіть Налаштування.

4. Перейдіть до розділу Контактна інформація.

5. Виберіть Закрити мій обліковий запис.

6. Виберіть причину для початку процедури видалення облікового запису.

7. Нарешті натисніть кнопку Закрити обліковий запис.

  Як вибрати найкращу службу перевірки даних

Отже, ось як назавжди видалити свій обліковий запис Upwork.

Як вимкнути доступність облікового запису Upwork

Якщо ви хочете змінити доступність свого облікового запису, немає необхідності виконувати описаний вище спосіб остаточного видалення облікового запису Upwork. Зберігаючи доступність видимою, вас можна буде побачити в списку клієнтів/рекрутерів і пошуковій системі Upwork, а також на ринку. Якщо у вас уже достатньо роботи і ви хочете припинити виконувати додаткову роботу, тоді краще вимкнути видимість. Ось як це зробити:

1. Натисніть зображення профілю у верхньому правому куті.

2. Потім натисніть Налаштування.

3. Натисніть «Мій профіль».

4. Поруч із індикатором Доступно зараз клацніть піктограму олівця.

5. Натисніть Вимкнути.

6. Введіть причину та натисніть «Вимкнути».

Як налаштувати профіль Upwork на приватний

Якщо ваш профіль встановлено як загальнодоступний, він доступний для широкого загалу, на ринку Upwork, а також у Google та інших пошукових системах, одним словом, у всій мережі. Якщо зробити його приватним, лише попередні клієнти, з якими ви працювали та яким надіслали пропозицію, зможуть бачити ваш профіль. Якщо ви не хочете назавжди видаляти мій обліковий запис Upwork, ви можете змінити свій профіль на приватний, виконайте такі дії:

  Як створити посилання на інші слайди в презентації PowerPoint

1. Натисніть зображення профілю у верхньому правому куті.

2. Потім натисніть Налаштування.

3. Перейдіть до налаштувань профілю.

4. У спадному меню Видимість виберіть Приватний.

Примітка: будь-які зміни щодо доступності або переходу від публічних до приватних процесів можуть зайняти до одного тижня, щоб повністю змінити налаштування.

Окрім загальнодоступного та приватного типів профілів, існує третій варіант під назвою «Тільки користувачі Upwork». Цей тип дозволяє переглядати ваш профіль лише тим, хто ввійшов у систему, і приховує його від пошукових систем.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним для вас, щоб зрозуміти, як видалити обліковий запис Upwork. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче.