Як видалити обліковий запис SHEIN

Shein – китайський роздрібний онлайн-магазин швидкого одягу, що спеціалізується на жіночому одязі, який був заснований у 2008 році. Shein, що працює під девізом «кожен може насолоджуватися красою моди», переважно продає жіночий одяг, а також пропонує широкий асортимент аксесуарів. , взуття, дитячий одяг та чоловічий одяг за дуже розумну ціну. Якщо ви вже є користувачем Shein і вам цікаво, чи не краде Shein вашу інформацію? І чи отримаю я своє замовлення, якщо видалю обліковий запис Shein? Якщо ви шукаєте більше інформації про облікові записи Shein, ми пропонуємо вам корисний посібник, який розв’яже всі ваші сумніви та запитання, наприклад, як видалити обліковий запис Shein і чому я не можу видалити свій обліковий запис shein.

Як видалити обліковий запис SHEIN

Shein – це відомий китайський магазин моди, який пропонує останній модний одяг для чоловіків, жінок і дітей, але він більше орієнтований на жіночу моду. Але якщо ви більше не використовуєте його, розумним вибором буде видалити обліковий запис. Якщо ви не можете видалити обліковий запис, то ось інструкція про те, як видалити обліковий запис Shein за кілька простих кроків.

Шеїн краде вашу інформацію?

Що стосується більшості китайських програм, ми стурбовані тим, що вони не крадуть наші дані. Але з таких країн, як Південна Африка до Великобританії та від Австралії до Канади, користувачі, схоже, довіряють йому, а це означає, що більшість клієнтів отримують потрібні речі, а їхня інформація в безпеці з Shein. У більшості країн Shein вважається безпечним веб-сайтом, оскільки вони не викрадають вашу особу чи фінансову інформацію. Але в 2020 році уряд Індії заборонив кілька китайських додатків, у тому числі Shein, за витік даних користувачів уряду Китаю та розглядається як загроза національній безпеці. Отже, за словами індійських чиновників, Шеїн справді вкраде вашу інформацію.

  Як надсилати нотатки собі на Slack

Чи отримаю я своє замовлення, якщо видалю обліковий запис Shein?

Більшість людей часто сумніваються, чи отримаю я своє замовлення, якщо видалю обліковий запис Shein. По-перше, Shein не дозволяє вам видалити свій обліковий запис Shein, якщо у вас є якісь поточні або післяпродажні замовлення з того самого облікового запису, які ще не доставлені. І ви можете видалити свій обліковий запис, лише якщо всі ваші замовлення будуть успішно доставлені. Але якщо ваш обліковий запис було видалено із замовленнями, що очікують на розгляд, не потрібно хвилюватися, Shein доставить ваше замовлення в заплановану дату.

Що відбувається, коли ви видаляєте обліковий запис Shein?

Якщо ви хочете видалити свій обліковий запис з будь-якої причини та вам цікаво, що станеться, якщо ви видалите свій обліковий запис Shein, тоді, очевидно, щойно ви видалите свій обліковий запис Shein, ви не зможете отримати доступ до веб-сайту Shein і замовити що-небудь у Shein . Крім того, уся інформація та матеріали у вашому обліковому записі, такі як файли, фотографії та журнали спілкування, будуть втрачені. Крім того, ви втратите всю свою історію замовлень і рахунки-фактури. Після видалення облікового запису ви не зможете отримати доступ до залишків коштів, які можуть бути в гаманці вашого облікового запису Shein. Звичайно, дані вашої кредитної та дебетової карток також буде видалено.

Чому я не можу видалити свій обліковий запис Shein?

Якщо ви намагалися видалити свій обліковий запис Shein, тому що більше не використовуєте його, і у вас виникла проблема в процесі видалення. І ви дивуєтесь, чому я не можу видалити свій обліковий запис Shein. Тоді може бути кілька причин, чому Шейн не дозволяє вам видалити свій обліковий запис. Щоб видалити свій обліковий запис, ви повинні вивести весь залишковий баланс із свого гаманця Shein на свій банківський рахунок і переконатися, що у вашому обліковому записі немає поточних процесів. Іншою основною причиною може бути те, що у вас є деякі поточні або післяпродажні замовлення, які ще не доставлені, тому ви можете спробувати видалити свій обліковий запис Shein, коли ці замовлення буде доставлено.

  Як виправити зашифроване відтворення відео в VLC Player

Як видалити обліковий запис Shein?

Shein – це китайський роздрібний продавець модного одягу, який працює в Інтернеті та працює в 2008 році та спеціалізується на продажу надзвичайно доступного жіночого одягу. Але ви хочете видалити свій обліковий запис з будь-якої причини, тоді ось проста інструкція, як видалити обліковий запис назавжди.

Спосіб 1: Для користувачів Android та iOS

1. Запустіть Shein App на своєму смартфоні Android або iOS.

2. Увійдіть у свій обліковий запис Shein, використовуючи зареєстровану адресу електронної пошти та пароль.

3. Після успішного входу в систему натисніть опцію «Я» в нижньому правому куті екрана.

4. Тепер торкніться значка налаштування або шестірні, щоб отримати доступ до меню налаштувань вашого облікового запису.

5. Торкніться опції «Безпека облікового запису» в меню «Налаштування».

6. У меню «Безпека облікового запису» виберіть опцію «Видалити обліковий запис».

7. Переконайтеся, що ви оплатили всі незавершені замовлення та грошові збори Shein Wallet, щоб видалити свій обліковий запис Shein. Після того, як все відсортовано, натисніть опцію «Застосувати до видалення облікового запису».

8. Установіть прапорець, якщо ви згодні з описом видалення. Зачекайте три секунди та натисніть кнопку «Продовжити», щоб остаточно видалити свій обліковий запис.

Спосіб 2: для користувачів комп’ютера/ноутбука

1. Відвідайте Версія США веб-сайту Shein, оскільки індійська версія Shein була заборонена урядом Індії для забезпечення національної безпеки.

2. Увійдіть у свій обліковий запис Shein, використовуючи зареєстровану адресу електронної пошти та пароль. Не хвилюйтеся, ви можете увійти за допомогою свого облікового запису Shein, який ви створили в індійській версії Shien.

3. Наведіть курсор на опцію піктограми зображення профілю у верхньому правому куті, щоб отримати доступ до меню налаштувань облікових записів.

4. У випадаючому меню виберіть параметр Ім’я користувача.

5. Щоб отримати доступ до налаштувань облікового запису, натисніть опцію «Керувати моїм обліковим записом» у меню «Особистий центр».

6. Натисніть останню опцію «Видалити обліковий запис» у меню «Керування моїм обліковим записом».

7. Переконайтеся, що ви оплатили всі незавершені замовлення та грошові збори Shein Wallet, щоб видалити свій обліковий запис Shein. Після того, як усе відсортовано, натисніть опцію «ЗАСТОСУВАТИ ДО ВИДАЛЕННЯ ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ».

  Як змінити форму масивів NumPy у Python

8. Якщо ви згодні з описом видалення, поставте прапорець. Зачекайте 3 секунди, а потім натисніть кнопку Продовжити.

Як видалити обліковий запис Shein на комп’ютері?

As Shein, китайський модний бренд був заборонений урядом Індії, оскільки він був визначений як шкідливий для національної безпеки. Отже, якщо вам цікаво, веб-сайт зараз не працює. Тоді ось посібник, який пояснює, як можна видалити обліковий запис Shein на вашому комп’ютері за кілька простих кроків для веб-сайту США.

1. По-перше, увійдіть до Сайт Шеїна.

2. Потім натисніть піктограму зображення профілю, щоб отримати доступ до меню налаштувань облікових записів.

3. Тут натисніть своє ім’я користувача.

4. Щоб отримати доступ до налаштувань облікового запису, натисніть опцію «Керувати моїм обліковим записом» у меню «Особистий центр».

5. Натисніть опцію «Видалити обліковий запис» у меню «Керування моїм обліковим записом».

6. Клацніть опцію ЗАстосувати до видалення облікового запису.

Примітка. Переконайтеся, що ви оплатили всі незавершені замовлення та грошові збори Shein Wallet.

7. Якщо ви згодні з описом видалення, поставте прапорець. Зачекайте 3 секунди, а потім натисніть кнопку Продовжити.

***

Ми сподіваємося, що за допомогою цього простого посібника ви тепер знаєте все про китайського продавця модного одягу, відомого як Shein, який продає модний модний одяг за доступними цінами, і ми сподіваємося, що ми успішно відповіли на всі ваші запитання, наприклад, як видалити обліковий запис Shein. Ми відкриті для будь-яких відгуків, запитів і коментарів з вашого боку щодо будь-якої теми. Також не соромтеся запропонувати, на яку тему має бути наш наступний блог.