techukraine.net techukraine.net Як видалити обліковий запис Reddit

Як видалити обліковий запис Reddit

Categories:

Ключові висновки

 • Перш ніж видаляти обліковий запис Reddit, видаліть свої публікації та коментарі, щоб не залишити слідів. Якщо деактивувати обліковий запис без видалення, вони залишаться на сайті, але без імені користувача.
 • Преміум-учасники повинні вручну скасувати свою підписку на своєму пристрої, якщо вони деактивують свій обліковий запис Reddit. Процес залежить від того, придбали ви підписку на iOS, Android чи через PayPal/кредитну картку.
 • Видалити обліковий запис Reddit можна на пристроях iOS і веб-сайті Reddit, але не в програмі Android.

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

Користуватися Reddit часом може бути цікаво, але що станеться, коли вам його вистачить? Можливо, ви вирішили замість цього спробувати іншу програму, а можливо, вам просто більше не потрібно користуватися платформою.

Якою б не була ваша причина, ви читаєте цю статтю, тому що хочете знати, як видалити обліковий запис Reddit. Цей процес іноді дещо складний, але ми покажемо вам, як.

Що робити перед видаленням облікового запису Reddit

Перш ніж видалити обліковий запис Reddit, важливо видалити публікації та коментарі, якщо ви не хочете залишити слід. Деактивація облікового запису без їх видалення означає, що ваші дописи та коментарі залишаться на сайті, хоча й без імені користувача.

  Як використовувати функцію TRUNC в Excel

Навіть якщо ви видалите Reddit, надіслані повідомлення все одно відображатимуться в папках вхідних користувачів, якщо вони не видалять їх зі свого боку. Знову ж таки, користувач просто побачить “[deleted]», коли вони намагаються дізнатися, від кого це.

Якщо ви є преміум-учасником, Reddit не скасує вашу підписку автоматично, якщо ви деактивуєте свій обліковий запис. Якщо ви придбали підписку за допомогою Apple ID, вам доведеться скасувати підписку на своєму iPhone або iPad.

Якщо ви придбали його на Android, вам також доведеться скасувати підписку в Play Store. Якщо ви використовували PayPal або кредитну/дебетову картку, відвідайте розділ «Підписки» у налаштуваннях користувача, щоб скасувати.

Як видалити ваші дописи та коментарі на Reddit

Перш ніж говорити про те, як видалити обліковий запис Reddit, давайте почнемо з того, що покажемо вам, як видаляти публікації та коментарі.

Процес простий; все, що вам потрібно зробити, це слідувати інструкціям нижче:

 • Йти до Reddit.com у вашому браузері.
 • Введіть своє ім’я користувача та пароль, а потім натисніть Увійти.
 • Перейдіть до свого профілю.
 • Натисніть вкладку Публікації.
 • Коли ви побачите публікацію, яку хочете видалити, виберіть три крапки та прокрутіть униз до Видалити.
 •   Як змінити автомобіль Uber на велосипед

  Щоб видалити коментар, кроки майже ідентичні. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути вкладку «Коментарі» > три крапки > «Видалити».

  Як видалити обліковий запис Reddit

  Після того, як ви видалите всі свої публікації та коментарі на Reddit, або якщо вони вас не цікавлять, ви можете продовжити видалення свого облікового запису Reddit.

  Хоча ви можете видалити Reddit, ви можете зробити це лише з певних платформ: програми iOS і веб-сайту Reddit. Наразі в додатку Reddit для Android немає функції видалення облікового запису.

  Як видалити обліковий запис Reddit на iOS

  Видалити обліковий запис Reddit із пристрою iOS досить просто. Просто виконайте наведені нижче дії.

 • Відкрийте програму Reddit на своєму пристрої.
 • Натисніть на зображення профілю у верхньому правому куті.
 • Виберіть Налаштування, а потім прокрутіть вниз до Видалити обліковий запис.
 • Як видалити обліковий запис Reddit на веб-сайті

  Видалити обліковий запис Reddit із веб-сайту так само просто, як і на iOS. Просто виконайте наведені нижче дії.

 • Йти до Reddit.com на комп’ютері та ввійдіть.
 • Клацніть на ділянці, де є ваше ім’я користувача та аватар.
 • У спадному меню, яке ви побачите, виберіть Налаштування користувача.
 • Прокрутіть униз і натисніть «Видалити обліковий запис».
 •   Кращі маршрутизатори DD-WRT у 2019 році для вимогливих досвідчених користувачів

  Введіть своє ім’я користувача та пароль із необов’язковим відгуком. Поставте прапорець «Я розумію, що деактивовані облікові записи не можна відновити» та натисніть «Деактивувати», щоб продовжити.

  Чи можу я відновити видалений обліковий запис Reddit?

  Видалення облікового запису на Reddit є остаточним і безповоротним. Ви не можете отримати доступ або відновити дані з видаленого облікового запису Reddit. Однак це не означає, що ви взагалі не можете повернутися до Reddit.

  Ви завжди можете створити новий обліковий запис і почати все спочатку. Ви також можете переглядати Reddit без облікового запису, але ви не зможете публікувати, коментувати, голосувати або приєднуватися до будь-яких спільнот.

  Видалити обліковий запис Reddit легко

  Якщо ви вирішили, що Reddit більше не для вас, видалити обліковий запис легко та швидко. Просто виконайте наведені вище дії та попрощайтеся зі своєю історією Reddit.

  Однак переконайтеся, що ви знаєте про наслідки видалення свого облікового запису, такі як втрата доступу до ваших публікацій, коментарів, повідомлень, субредітів, карми, нагород і вподобань.