Як видалити обліковий запис Rakuten

Rakuten — це японський веб-сайт для онлайн-маркетингу та роздрібної торгівлі, який продає товари американських брендів. Це один із найкращих сайтів електронної комерції в Японії, який іноді називають Японською Амазонкою. Rakuten працює так само, як і інші сайти онлайн-магазинів, і, на відміну від інших онлайн-магазинів, він пропонує своїм клієнтам-учасникам великий жирний чек або кешбек кожні 3 місяці за їхні покупки. Він також має платформу потокового передавання фільмів, на якій розміщені всі корейські драми, шоу та фільми. Останнім часом його зростання на сучасному ринку зменшується через зростання конкуруючих компаній, таких як Amazon, Sephora тощо. Якщо ви є учасником веб-сайту Rakuten і бажаєте видалити обліковий запис Rakuten і скасувати Rakuten TV, тоді ви прийшли на правильне місце! Ця стаття допоможе знайти всі необхідні рішення.

Як видалити обліковий запис Rakuten

Продовжуйте читати, щоб детально дізнатися про способи видалення свого облікового запису Rakuten.

Чи є Rakuten американською компанією?

Ні, Rakuten — це не американська компанія, а японський веб-сайт для онлайн-покупок або електронної комерції. Її головний офіс знаходиться в Токіо, Японія, і знаходиться в Ракутен, Ітібан. Хоча це японська компанія електронної комерції, вона продає більшість продуктів, що належать американським брендам, таким як Macy’s, Bloomingdales, Walmart тощо.

Що таке обліковий запис Rakuten?

Подібно до інших веб-сайтів електронної комерції або додатків, таких як Myntra, Amazon, Flipkart тощо, Rakuten також потребує створення облікового запису для більш ефективного використання. Вони можуть отримати кілька знижок, пропозицій, повернення грошей та інші переваги. Таким чином, обліковий запис Rakuten є безкоштовним обліковим записом членства, який надає вам багато переваг і повернення грошей.

Rakuten отримує комісію від магазинів, що продають товари на платформі Rakuten. Натомість Rakuten позичає частину цієї комісії як кешбек або грошовий бонус за покупки клієнтам із безкоштовним членським обліковим записом. Учасники отримують величезні суми кешбеку на свій рахунок PayPal кожні 3 місяці.

  Вступ до Matplotlib у Python

Чи безпечно пов’язувати кредитну картку з Rakuten?

Так, ви можете безпечно пов’язати свою кредитну картку з обліковим записом Rakuten. Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи безпечно пов’язувати свою кредитну картку з Rakuten, будьте впевнені, оскільки дані вашої картки зберігаються в безпечному та зашифрованому середовищі. Він ніколи не буде доступним стороннім особам або корупціонерам. Ви можете зв’язати будь-яку картку зі своїм обліковим записом Rakuten, як-от кредитну, дебетову, American Express тощо.

Однією з головних переваг покупок за допомогою кредитної картки є те, що ви отримуватимете готівку в магазині лише за покупки за допомогою кредитної картки на Rakuten. Це було б відповіддю на ваше запитання: чи безпечно пов’язувати кредитну картку з Rakuten?

Чи є Rakuten Ripoff?

Ні, Rakuten не є підробкою будь-якої іншої платформи електронної комерції. Крім того, це один із найбільших онлайн-маркетингу та роздрібної торгівлі. Іншими словами, веб-сайти електронної комерції в Японії. Її також називають японською Амазонкою.

Скільки облікових записів Rakuten ви можете мати?

Ви можете мати лише 1 рахунок, прив’язаний до банку Rakuten. Якщо у вас більше одного облікового запису, ваш обліковий запис буде заблоковано або видалено з веб-сайту Rakuten. Оскільки ви можете мати лише одну юридичну ідентифікацію, ви не можете підробити або створити дублікат особи, щоб керувати кількома обліковими записами на Rakuten і порушувати закони, встановлені Rakuten.

Як скасувати Rakuten TV?

Rakuten TV – це онлайн-платформа для японських фільмів, шоу та потокового відео. Якщо у вас є обліковий запис на Rakuten TV і ви хочете видалити обліковий запис Rakuten, виконайте наведені нижче дії.

  Як освоїти Google Alerts

1. Перейдіть до програми Rakuten TV.

2. Торкніться Мене.

3. Торкніться піктограми налаштувань.

4. Виберіть Видалити обліковий запис.

5. Натисніть тут.

6. Торкніться посилання «Підписки та налаштування».

7. Торкніться опції «Видалити обліковий запис» у нижній частині сторінки.

8. Введіть свою електронну адресу та виберіть ВИДАЛИТИ МІЙ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС.

Ось кілька простих кроків, щоб скасувати обліковий запис Rakuten TV. Прочитайте далі, щоб дізнатися, як видалити обліковий запис Rakuten.

Як видалити глобальний обліковий запис Rakuten?

Глобальний обліковий запис Rakuten відрізняється від облікового запису Rakuten, оскільки ваш глобальний обліковий запис пов’язано з Rakuten Global Express, який надає послуги онлайн-покупок для міжнародних користувачів, рекламуючи безкоштовну доставку в різні країни. Щоб видалити обліковий запис Rakuten Global, виконайте ті самі кроки, що й вище:

Як видалити обліковий запис Rakuten?

Ви можете видалити обліковий запис Rakuten двома способами, перерахованими нижче:

Спосіб 1: через запит електронною поштою

Ви повинні надіслати електронний лист зі свого зареєстрованого облікового запису на Rakuten з проханням видалити обліковий запис Rakuten і відновити всю вашу інформацію.

Тема вашого електронного листа має бути «Запит на видалення облікового запису». Ваше повідомлення має бути надіслано на адресу [email protected]

Спосіб 2: через сторінку довідкового центру

Якщо ви хочете видалити свій обліковий запис, зв’язавшись безпосередньо з ними за допомогою їхнього контактного номера, вам слід виконати наступні кроки:

1. Перейдіть до Rakuten веб-сайт.

2. Торкніться трьох горизонтальних ліній.

3. Торкніться опції Довідка.

4. Торкніться трьох горизонтальних ліній (параметри розділів довідки).

5. Виберіть «Зв’язатися з нами» під темами довідки.

6. У розкривному списку виберіть Це щось інше.

  Як користуватися веб-програмою Microsoft Teams

7. Напишіть листа з проханням про видалення вашого облікового запису та вкажіть своє ім’я та адресу електронної пошти у відповідному полі та натисніть «Надіслати запит».

Як відновити обліковий запис Rakuten?

Якщо у вас уже є обліковий запис Rakuten і ви якимось чином забули дані свого облікового запису, виконайте наведені нижче дії, щоб відновити обліковий запис Rakuten:

1. Перейдіть на офіційний сайт Rakuten.

2. Торкніться опції «Увійти».

3. Виберіть Забули пароль.

4. Введіть свою зареєстровану адресу електронної пошти та натисніть Скинути пароль.

5. Введіть 6-значний код, який ви мали отримати на свою електронну пошту, і натисніть Перевірити мій обліковий запис.

6. Введіть новий пароль і натисніть «Зберегти та увійти».

Ви можете відновити свій обліковий запис, виконавши ці прості дії.

Чому ваш Rakuten Cash Back зник?

Є кілька причин, пов’язаних із зникненням вашого кешбеку Rakuten. Деякі з причин наведено нижче.

  • Можливо, ви отримали купони на знижку або кешбек з джерел, відмінних від веб-сайту Rakuten, які можуть бути недійсними для подання під час покупок на Rakuten.
  • Можливо, ви придбали певні категорії товарів, які не підлягають кешбеку.
  • Можливо, під час обробки покупки ви перейшли на інші веб-сайти.

Крім цих трьох причин може бути багато інших причин, але згадані вище є трьома основними причинами, які можуть бути пов’язані зі зникненням вашого кешбеку.

***

Сподіваємося, що ця стаття була для вас корисною та скерувала вас, надавши необхідну інформацію про те, як видалити обліковий запис Rakuten. Якщо у вас все ще є додаткові відгуки чи сумніви, сміливо використовуйте розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.