Як видалити обліковий запис Microsoft Teams

Після створення облікового запису Microsoft Teams видалити його непросто. Ця проблема існує з двох причин; обліковий запис зазвичай прив’язано до електронної пошти, яка пов’язана з обліковим записом Microsoft 365, або це обліковий запис Active Directory, і його потрібно видалити з веб-сайту SharePoint домену, щоб ефективно видалити користувача.

Загалом, видалення облікового запису Microsoft Teams часто вимагає від користувача видалення ліцензії на продукт, а також видалення себе з будь-якого домену, до якого вони приєднані. Видалення безкоштовного облікового запису Microsoft Teams часто виявляється більш складним, ніж видалення облікового запису компанії чи підприємства.

Видалити обліковий запис Microsoft Teams

Щоб видалити обліковий запис Microsoft Teams, спочатку потрібно визначити все, що з ним пов’язано. Найчастіше ви будете використовувати цей самий обліковий запис з багатьма іншими службами Microsoft, і коли ви видалите обліковий запис, ви цілком можете втратити доступ до служб, а також даних, що зберігаються в них.

Видалити обліковий запис Microsoft Teams – безкоштовно

Видалення безкоштовного облікового запису Microsoft Teams часто тягне за собою багато застави, якщо він пов’язаний з обліковим записом Microsoft 365. Якщо ваш обліковий запис не пов’язано з жодною іншою службою Microsoft, ви не втратите стільки даних. Щоб видалити обліковий запис, ви повинні видалити обліковий запис Microsoft, який ви використовуєте для входу в Microsoft Teams.

Відвідайте Закрийте свій обліковий запис сторінку.
Увійдіть за допомогою облікового запису Microsoft, який потрібно видалити.
Підтвердьте, що ви розумієте кожен елемент, який буде втрачено, коли ви видалите обліковий запис.
Виберіть причину видалення.
Натисніть кнопку видалити.
Обліковий запис буде позначено для видалення.

Примітка: обліковий запис можна відновити протягом 60 днів, але не пізніше. Якщо у вас є передплата на Microsoft 365, пов’язана з обліковим записом, скасуйте її, перевірте, чи можете ви отримати відшкодування, а потім продовжуйте.

Видалити обліковий запис Microsoft Teams – Організація/Підприємство

Щоб видалити обліковий запис Microsoft Teams, ви повинні мати права адміністратора в центрі адміністрування Microsoft 365,

Відвідайте центр адміністрування Microsoft 365.
У стовпці ліворуч розгорніть Користувачі.
Виберіть Активні користувачі.
Виберіть користувача, якого потрібно видалити.
Натисніть Видалити користувача.

Це призведе до видалення користувача з Microsoft Teams, але його електронна адреса все ще активна і може використовуватися для доступу до інших служб, доступних для облікового запису. Ви також повинні видалити його з Active Directory.

Висновок

Обліковий запис Microsoft Teams не можна відокремити від облікового запису Microsoft, з яким він пов’язаний. Ви завжди можете придбати обліковий запис Microsoft 365 з іншого облікового запису, ніж той, який пов’язаний з вашим обліковим записом Microsoft Teams, але його видалення часто призводить до великої супутньої шкоди.