Як видалити обліковий запис Instagram з телефону

Вам набридло публікувати відео та фотографії, позначати людей, лайкати публікації, створювати ролики та стежити за іншими в Instagram? Відпочиньте від цього та дослідіть, наскільки чудовий цей світ. Отже, чому б не спробувати видалити свій обліковий запис із програми Instagram на телефоні? Instagram надає вам повний доступ до вашого профілю, тож ви можете легко видалити його, тимчасово вимкнути та повернутися пізніше, коли будете готові. У цій статті ви дізнаєтесь, як видалити обліковий запис Instagram із телефону. Ви також дізнаєтеся, як додати, видалити або видалити кілька облікових записів Instagram.

Як видалити обліковий запис Instagram з телефону

Ви можете позбутися свого облікового запису Instagram, вимкнувши опцію «Збережена інформація для входу» в налаштуваннях Instagram і вийшовши з програми Instagram на телефоні. Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи гарна ідея видалити обліковий запис Instagram із телефону?

Так. Якщо вам потрібна перерва в Instagram, тоді чудовою ідеєю буде видалити обліковий запис Instagram зі свого телефону. Видалення облікового запису означає видалення збереженої інформації для входу під час виходу з програми. Після видалення облікового запису ви можете знову увійти в обліковий запис Instagram через додаток Instagram.

Яка різниця між виходом із системи та видаленням облікового запису?

  • Видалення облікового запису означає просто вихід із системи, але вашу збережену інформацію для входу буде видалено тут. Ви повинні вручну ввести своє ім’я користувача та пароль під час повторного входу.

  • Вихід означає, що ваш обліковий запис буде видалено з Instagram, але дані для входу збережуться. І коли ви знову ввійдете, вам не потрібно буде знову вводити своє ім’я користувача та пароль. Ви будете перенаправлені безпосередньо до свого облікового запису Instagram.

Як видалити обліковий запис Instagram зі свого телефону?

Дотримуйтеся вказівок, як видалити обліковий запис Instagram із телефону:

Примітка. Для користувачів Android та iOS.

1. Відкрийте програму Instagram і торкніться значка свого профілю.

2. Торкніться піктограми гамбургера у верхньому правому куті.

3. У наступному списку меню натисніть Налаштування.

4. Натисніть Безпека.

5. Торкніться Збережена інформація для входу.

6. Вимкніть перемикач параметра Збережений вхід.

7. Натисніть «Видалити», щоб видалити збережену інформацію для входу в програму.

8. Поверніться до меню налаштувань. Проведіть пальцем вниз і торкніться Вийти.

9. Натисніть Вийти, щоб підтвердити свою дію.

Ваш обліковий запис успішно видалено з Instagram.

Чи можете ви видалити свій обліковий запис Instagram із чужого телефону?

Так, ви можете видалити свій обліковий запис Instagram із чужого телефону, лише якщо ви ввійшли в програму Instagram або якщо дані для входу в обліковий запис збережено на цьому телефоні. Щоб позбутися свого облікового запису з чужого телефону, спочатку вимкніть опцію збереженої інформації для входу в програмі Instagram і вийдіть.

Чи можете ви мати кілька облікових записів в Instagram одночасно?

Так, ви можете мати кілька облікових записів в Instagram одночасно. Якщо у вас є бізнес, ви можете мати один особистий рахунок і інший. Ви все ще можете мати кілька облікових записів Instagram, якщо у вас немає жодного бізнесу. Перемикатися між обліковими записами дуже легко. Торкніться профілю свого облікового запису, і ви там.

Як видалити кілька облікових записів одночасно?

Видалити кілька облікових записів одночасно — це те саме, що видалити один обліковий запис Instagram. Дотримуйтеся вказівок, як видалити обліковий запис Instagram із телефону:

1. Запустіть програму Instagram на телефоні.

2. Торкніться піктограми свого профілю.

3. Торкніться піктограми гамбургера > Налаштування.

4. Торкніться Безпека > Збережена інформація для входу.

5. Вимкніть перемикач для Збереженого входу.

6. Натисніть Видалити.

7. Перейдіть на інший обліковий запис і повторіть кроки 3–6 для цього облікового запису.

8. Поверніться до меню «Налаштування» та натисніть «Вийти з усіх облікових записів».

Ваш обліковий запис Instagram вимикається або видаляється, коли ви його видаляєте?

Ні, ваш обліковий запис Instagram не буде вимкнено чи видалено, якщо ви видалите його з програми Instagram. Видалення облікового запису призведе лише до видалення вашої реєстраційної інформації з програми Instagram. Якщо ви хочете, ви можете будь-коли увійти знову. Припинення облікового запису допомагає, коли ви входите в систему за допомогою чужого телефону чи браузера, щоб ця особа не могла проникнути у ваш обліковий запис, а ваш обліковий запис Instagram зберігається повною конфіденційністю.

Як можна назавжди видалити свій обліковий запис?

Видалення облікового запису Instagram назавжди призведе до видалення всіх ваших даних з вашого облікового запису. Подумайте двічі, перш ніж видаляти обліковий запис. Отже, щоб видалити обліковий запис Instagram, виконайте такі дії:

Примітка. Після видалення ви не зможете відновити обліковий запис Instagram.

1. Відвідайте сторінку запиту на видалення облікового запису у своєму браузері.

Примітка. Переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис Instagram.

2. На сторінці Видалити обліковий запис виберіть потрібну причину видалення облікового запису.

3. Введіть свій пароль і натисніть кнопку Видалити [your username] знизу, як показано нижче.

4. Натисніть OK, щоб підтвердити процес видалення облікового запису.

Через 30 днів після дати видалення ваш обліковий запис буде остаточно видалено. Якщо ви хочете відновити свій обліковий запис, ви можете увійти знову та відновити його протягом цих 30 днів. Інакше нічого не вдієш.

***

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам дізнатися, як видалити обліковий запис Instagram з телефону. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.

  Переживіть свої минулі роки на Facebook та Instagram у фотографіях