Як видалити обліковий запис FanFiction.Net

Фанфіки – це художні твори, які письменники-початківці пишуть на основі творів інших. Це вигадані твори, в яких відомі персонажі з фільмів, телешоу та популярної культури представлені в абсолютно новому руслі дій. Якщо ви фанат фанфіків, то, мабуть, чули про FanFiction.Net. Просто створивши безкоштовний обліковий запис на FanFiction.Net, ви можете створювати профілі, публікувати фанфіки, читати та коментувати інші казки, вести списки своїх улюблених письменників і надсилати приватні повідомлення іншим користувачам про їхні фанфіки. Ви користувач FanFiction.Net і вам цікаво, як видалити історію FanFiction? Або як видалити обліковий запис FanFiction.Net? Нічого страшного! Ця стаття допоможе вам зрозуміти, як увійти на FanFiction.Net і скасувати підписку на FanFiction.Net. А тепер давайте зануримося!

Як видалити обліковий запис FanFiction.Net

Прочитайте цю статтю до кінця, щоб детально дізнатися, як видалити обліковий запис FanFiction.Net і скасувати підписку на FanFiction.Net.

Чи є написання фанфіків незаконним?

Так. На FanFiction.Net ви можете публікувати фанфіки, які часто запозичують налаштування та персонажів з оригінальних фільмів, веб-серіалів і поп-культури. Ці історії вважаються неоригінальними або похідними творами. Таким чином, написання фанфіків є абсолютно незаконним, оскільки всі ці дії щодо написання неоригінальних творів під впливом існуючої літератури вважаються незаконними відповідно до закону про авторське право.

FanFiction.Net все ще існує?

Так, FanFiction.Net все ще працює. Ви можете публікувати свої фанфіки на Офіційний сайт FanFiction.Net або мобільний додаток, який доступний на обох Android і iOS платформи. Вам просто потрібно створити безкоштовний обліковий запис на FanFiction.Net і почати писати.

Чи безкоштовний обліковий запис FanFiction.Net?

Так, облікові записи FanFiction.Net абсолютно безкоштовні. FanFiction.Net не стягує плату за створення облікового запису. І ви навіть можете створювати профілі, публікувати фанфіки, читати та коментувати інші казки, вести списки своїх улюблених письменників і надсилати приватні повідомлення іншим користувачам про їхні фанфіки безкоштовно, навіть не заплативши жодної копійки.

  Не працює ліва кнопка миші? Ось як це виправити

Чи є у FanFiction.Net додаток?

Так, у FanFiction.Net є додаток, доступний для обох Android і iOS платформи безкоштовно.

Як увійти у FanFiction.Net?

Ось посібник про те, як увійти у FanFiction.Net за кілька простих кроків.

Примітка: Для обох Android і iOS пристроїв.

1. Запустіть програму FanFiction.Net на своєму телефоні.

2. Введіть свою зареєстровану адресу електронної пошти та пароль і натисніть «Увійти», щоб увійти у свій обліковий запис FanFiction.Net.

Як вийти з програми FanFiction.Net?

Ось спосіб вийти з програми FanFiction.Net за кілька простих кроків.

1. Запустіть програму FanFiction.Net на телефоні.

2. Торкніться значка шестірні налаштувань у нижньому правому куті екрана.

3. Потім торкніться опції Вийти.

4. Потім натисніть OK.

Сподіваємось, дотримуючись цієї простої інструкції, ви успішно вийшли зі свого облікового запису Fanfiction.net у програмі. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як видалити обліковий запис FanFiction.Net.

Як ви можете видалити історію фанфіків?

FanFiction — чудова платформа для завантаження створених фанатами версій вигаданих історій, у яких фігурують відомі персонажі з фільмів і телешоу. Ви можете опублікувати свої історії або частину історії на Fanfiction. Але якщо ви опублікували помилкову або неправильну історію, ви можете відредагувати її або просто видалити. Ось інструкція про те, як видалити або видалити історію фанфіку за кілька простих кроків.

1. Відвідайте Офіційний сайт FanFiction.Net.

2. Увійдіть у свій обліковий запис FanFiction.Net, використовуючи зареєстровану адресу електронної пошти та пароль.

3. Перейшовши на домашню сторінку, клацніть значок свого імені користувача, щоб отримати доступ до налаштувань облікового запису, які знаходяться у верхньому правому куті екрана.

4. Натисніть «Опублікувати» на лівій панелі.

5. Потім натисніть опцію «Керувати історіями».

6. Виберіть і клацніть потрібну історію, яку потрібно видалити.

7. Натисніть опцію «Видалити історію» зверху.

8. Щоб остаточно видалити історію FanFiction, натисніть «Так, видалити історію».

  Як переглянути заблоковані повідомлення на iPhone

Сподіваємося, що після прочитання цього посібника ви зможете легко видалити опубліковані історії з Fanfiction.

Як скасувати підписку на FanFiction.Net?

FanFiction.Net — це безкоштовна платформа для використання. Отже, ви не можете скасувати підписку на нього. Але ви можете видалити свій обліковий запис за допомогою наведених нижче кроків.

Як видалити обліковий запис FanFiction.Net?

FanFiction.Net дозволяє вам створити безкоштовний обліковий запис, щоб публікувати свої історії фанфіків, читати історії, опубліковані іншими користувачами, і надсилати приватні повідомлення іншим користувачам. Але якщо ви мало використовуєте обліковий запис Fanfiction.net, його слід видалити. Але прямого способу чи можливості видалити обліковий запис немає. Тим не менш, є кілька непрямих способів видалити обліковий запис FanFiction.Net. Ось посібник, який крок за кроком показує ці методи.

Варіант I: Видалити всі опубліковані історії

1. Увійдіть у свій Акаунт FanFiction.Net і натисніть на вкладку Опублікувати.

2. Натисніть «Керувати історіями» > потрібну історію зі списку.

3. Натисніть «Видалити історію» > «Так, видалити історію».

Повторюючи наведені вище кроки, видаліть усіх ваших улюблених авторів, закладки/збережені казки та оповідання.

Варіант II: змініть ім’я користувача FanFiction

Оскільки немає прямого способу видалити або видалити свій обліковий запис на FacFiction.Net, щоб змусити його зникнути, вам потрібно змінити своє ім’я користувача на щось випадкове, яке неможливо знайти. Також видаліть зображення профілю, якщо ви його завантажили. Ви можете легко змінити своє ім’я користувача, натиснувши піктограму імені користувача > Налаштування > Налаштування облікового запису > Змінити поруч із полем Ім’я користувача.

Варіант: III: змінити зареєстровану адресу електронної пошти

Змініть свою зареєстровану адресу електронної пошти на FanFiction.Net на одноразову адресу електронної пошти, термін дії якої закінчується протягом кількох годин, щоб ви не могли увійти у свій обліковий запис FanFiction.Net. Ви можете легко змінити адресу електронної пошти в налаштуваннях облікового запису користувача.

Варіант IV: зміна пароля

Ви повинні змінити свій пароль на новий пароль, який ви не пам’ятаєте.

1. Натисніть опцію «Змінити пароль» у налаштуваннях облікового запису користувача.

2. Введіть свій поточний пароль і дозвольте Google запропонувати вам надійний пароль, натиснувши «Запропонувати надійний пароль».

  Як транслювати повідомлення на динаміках і дисплеях Google Assistant

3. Натисніть опцію «Оновити пароль», щоб успішно оновити пароль FanFiction.Net.

Примітка: не зберігайте цей оновлений пароль і вийдіть зі свого облікового запису FanFiction.Net.

Сподіваємось, тепер ви знаєте, як видалити обліковий запис FanFiction.Net або скасувати підписку на FanFiction.Net. Ви також успішно видалили всі свої історії та вийшли зі свого облікового запису. Після виконання цього процесу ви не зможете отримати доступ до свого облікового запису FanFiction.Net.

Чому ви не можете видалити обліковий запис FanFiction?

Можливо, FanFiction.Net не хоче, щоб ви видаляли свій обліковий запис, щоб кількість їхніх користувачів не зменшувалась, тому вони не надали жодної опції видалення. Але ви можете зробити свій обліковий запис анонімним, встановивши випадкове ім’я користувача, змінивши пароль і зареєструвавши його на одноразову адресу електронної пошти, яка буде видалена протягом кількох годин.

Що означає K+ у FanFiction?

FanFiction.Net оцінює всі історії, завантажені користувачами. Рейтинг K+ у FanFiction означає, що може бути легке насильство без серйозної шкоди, помірно провокаційний вміст або легка нецензурна лексика, яка є доречною з огляду на ситуацію, порівнянну з PG. Вміст із рейтингом K+ можуть переглядати маленькі діти віком від дев’яти років, які можуть розуміти вміст із рейтингом K+ і насолоджуватися ним.

Який фендом має найкращий фанфік?

Фандом про Гаррі Портера вважається найкращим фанфіком, і на сайті Fanfiction.net опубліковано більше 600 тисяч історій про Гаррі Портера.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як видалити обліковий запис FanFiction.Net і скасувати підписку на FanFiction.Net. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.