Як видалити обліковий запис DeviantArt

DeviantArt — це платформа, де ви можете продавати своє цифрове мистецтво. Якщо ви добре вмієте створювати цифрові малюнки, ця платформа може вас захопити. Ви також можете купити цифрове мистецтво, створене іншими творцями на веб-сайті DeviantArt. Ви також можете відвідати їхній веб-сайт, щоб взяти ідеї цифрових малюнків від інших користувачів. Але якщо ви вирішили та хочете видалити обліковий запис DeviantArt, ви на правильній сторінці. У цій статті ви дізнаєтеся, як назавжди деактивувати обліковий запис DeviantArt.

Як видалити обліковий запис DeviantArt

Ви можете видалити свій обліковий запис DeviantArt на сторінці налаштувань облікового запису у своєму обліковому записі. Прочитайте та виконайте кроки, згадані далі в цій статті, щоб зрозуміти та застосувати цей метод самостійно.

Що таке електронна пошта DeviantArts?

Якщо у вас виникли проблеми з обліковим записом і ви хочете поскаржитися на ці проблеми, ви можете скористатися електронною поштою DeviantArt, щоб зв’язатися з їхньою командою підтримки, щоб вони могли вам допомогти. Електронна пошта DeviantArt є [email protected]

DeviantArt все ще актуальний? DeviantArt мертвий?

Так, DeviantArt все ще актуальна річ в Інтернеті. На ньому можна купувати або продавати цифрове мистецтво. Багато творців досі працюють якнайкраще. Ви можете відвідати веб-сайт DeviantArt і подивитися, як люди заробляють, просто продаючи своє цифрове мистецтво.

  Як використовувати прогресивну веб-програму Google Drive

Чи є DeviantArt безкоштовним для комерційного використання?

Так, неважливо, для комерційного чи некомерційного використання. Подивитися на нього можна безкоштовно. Можна сказати, що це бібліотека цифрового мистецтва. Ви точно можете поглянути на кожне цифрове мистецтво, представлене там, але ви не можете скопіювати та вставити його чи використати деінде, не купивши мистецтво.

Де DeviantArt?

DeviantArt — це не фізичне місце. Це онлайн-платформа для продажу цифрового мистецтва людям, яким це цікаво. Ви можете відвідати веб-сайт DeviantArt, щоб подивитися на прекрасне цифрове мистецтво, створене людьми. На самому веб-сайті ви зможете видалити обліковий запис DeviantArt.

Чи існує програма DeviantArt?

Так, програма DeviantArt доступна для пристроїв Android та iOS. Рекомендується використовувати планшет, iPad або ноутбук для створення мистецтва, оскільки вони мають більший екран.

Які правила DeviantArt?

DeviantArt має умови використання, які містять порушення авторських прав і деякі правила конфіденційності. Ви можете швидко переглянути Умови обслуговування, щоб детально ознайомитися з правилами.

  Як вибрати програму для списку покупок у програмі Google Home

Чи безпечний DeviantArt? Чи законний DeviantArt?

Так, DeviantArt — безпечна платформа для купівлі цифрового мистецтва. Він має суворі правила та норми, і їх порушення призведе до заборони. Він не продає та не рекламує жодних незаконних речей на своєму веб-сайті, тому це законний веб-сайт.

Як деактивувати обліковий запис DeviantArt назавжди?

Щоб видалити обліковий запис DeviantArt, виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Після остаточної деактивації облікового запису DeviantArt усі ваші дані буде видалено. Ви не зможете відновити своє ім’я користувача, і всі бали з вашого балансу зникнуть назавжди. Тому перед видаленням обов’язково трохи подумайте.

1. Відкрийте веб-сайт DeviantArt у своєму браузері.

2. Наведіть курсор на піктограму свого профілю у верхньому правому куті та клацніть опцію Параметри облікового запису, як показано нижче.

3. На лівій панелі натисніть Деактивація.

4. Потім натисніть опцію Так, деактивувати мій обліковий запис. Після цього ваш обліковий запис буде остаточно деактивовано.

  Як редагувати фотографії на вашому iPhone (за допомогою програми «Фотографії»)

Чи можу я видалити свій обліковий запис DeviantArt?

Так, ви можете будь-коли видалити свій обліковий запис DeviantArt, але не пропустіть наслідки, які відбудуться після видалення облікового запису. Усі ваші дані буде видалено, ви не зможете відновити своє ім’я користувача, і всі ваші бали з балансу зникнуть назавжди.

Як назавжди видалити свій обліковий запис DeviantArt?

Процес видалення та деактивації однаковий для облікового запису DeviantArt. Щоб назавжди видалити обліковий запис DeviantArt, виконайте наведені нижче дії.

1. Перейдіть на веб-сайт DeviantArt у своєму браузері та наведіть курсор на значок профілю.

2. Натисніть Параметри облікового запису > Деактивація, як показано нижче.

3. Нарешті натисніть Так, деактивувати мій обліковий запис, щоб підтвердити процес деактивації.

***

Сподіваємося, ця стаття була корисною, і ви навчилися назавжди видаляти обліковий запис DeviantArt. Повідомте нам, чи була ця стаття корисною. Залиште свої запитання чи пропозиції в розділі коментарів нижче, якщо такі є. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.