techukraine.net techukraine.net Як видалити обліковий запис Badoo

Як видалити обліковий запис Badoo

Categories:

Завдяки сучасним знайомствам, які складаються з Tinder, Bumble, Hinge та інших безкоштовних програм для знайомств, люди часто забувають про попередні програми, такі як Match, eHarmony і Badoo.

Заснована в 2006 році, платформа доступна в більш ніж 190 країнах світу, перекладена 47 мовами і є одним з найбільш використовуваних додатків для знайомств у всьому світі. Це програма типу freemium, що означає, що вона включає покупки в додатку на додаток до безкоштовного завантаження.

Сенс Badoo полягає в тому, щоб люди взаємодіяли з тими, хто живе в їхньому районі, і (якщо все піде добре) призначали побачення один з одним. Є кілька різних функцій, як-от зустріч з людьми поблизу, пошук користувачів у різних областях по всьому світу, зустрічі (що означає просто провести пальцем по людей у ​​вашій місцевості) і, нарешті, відеочат, яким користувачі можуть скористатися для спілкування один одного після певної розмови.

Користувачі створюють профіль, завантажуючи свої фотографії, створюючи біографію, яка описує їх і виражає їх індивідуальність, і навіть діляться спільними інтересами та друзями на платформі. Ті, хто платить за покупки в додатку, отримують ще більше можливостей. Ці функції преміум-класу (відомі як «Суперсили») включають наступне:

  • Підвищена видимість: це розміщує фотографію вашого профілю на першій сторінці програми, відомій як панель Spotlight, тож ви зможете привернути більше уваги потенційних залицяльників.
  • Подивіться, що вам подобається: як і більшість програм для знайомств, оплата місячної підписки Badoo дозволяє вам подивіться, кому сподобався ваш профільщо дає вам шанс на гарантований матч.
  • Популярний чат: користувачі преміум-класу можуть безпосередньо взаємодіяти з найпопулярнішими людьми в додатку.
  • Основні повідомлення: Ця функція дозволяє виділяти повідомлення, переміщуючи їх у верхній частині папки вхідних.
  • Невидимий режим: невидимий режим дає змогу переглядати програму, не будучи видимою для інших користувачів, тож ви можете переглядати те, що пропонує програма, не показуючи свій профіль у всьому світі.
  Як додавати та редагувати метадані в Photoshop

Незалежно від того, користуєтеся ви безкоштовною чи платною версією, додаток є ідеальним способом познайомитися з іншими людьми, які цікавляться подібними речами, як і ви.

Видалення облікового запису Badoo

Хоча додаток чудово підходить для знайомства з новими людьми, іноді ви можете видалити додаток для знайомств Badoo. Це може бути тому, що ви знайшли з ким бути, або просто тому, що вам набридла програма. Або це може бути пов’язано з тим, що в додатку часто запроваджуються жахливі заходи щодо конфіденційності, а це означає, що ваші дані постійно піддаються ризику. Незалежно від причини, цей посібник покаже вам, як назавжди видалити свій обліковий запис Badoo.

Оскільки Badoo доступний на різних платформах, таких як Android, iOS, ПК та Mac, є кілька способів видалити свій обліковий запис. Цей посібник охопить їх усі.

Перш ніж ми почнемо, зверніть увагу, що ваш обліковий запис не видаляється відразу. Натомість він проходить 30-денний період дезактивації. Хоча протягом цього часу вас ніхто не побачить, він служить гарною резервною копією на випадок, якщо ви передумаєте і захочете продовжити використовувати його через деякий час.

  15 чудових команд терміналу Mac OS X, яких ви могли не знати

Для початку виберіть потрібну платформу. Зараз ми перейдемо до різних кроків.

Видалення облікового запису Badoo на ПК

Щоб почати з видалення облікового запису Badoo на ПК, переконайтеся, що ви увійшли у свій обліковий запис через веб-сайт Badoo. Це має бути легко зробити за допомогою електронної пошти та пароля.

Далі перейдіть до свого профілю, що можна зробити, натиснувши своє ім’я у верхньому лівому куті екрана. Звідти перейдіть до налаштувань у верхньому правому куті екрана облікового запису. Після натискання ви потрапите на сторінку налаштувань облікового запису.

Прокрутіть вниз донизу свого облікового запису, і ви побачите опцію «Видалити обліковий запис». Натисніть на нього, і з’явиться спливаюче вікно із запитом, чи впевнені ви, що хочете видалити обліковий запис. Буде безліч варіантів прапорців, які намагаються змінити вашу думку; просто ігноруйте їх. Платформа також запропонує вам преміальну знижку, щоб залишитися на ній. Відмовтеся від цього, натиснувши «Видалити свій обліковий запис».

Після цього Badoo запитає, чому ви видаляєте свій обліковий запис. Існує маса різних причин, які ви можете заповнити, якщо хочете. В іншому випадку просто заповніть власне та натисніть «Продовжити». Платформа попросить вас ввести свій пароль, щоб завершити видалення разом із деякими унікальними символами. Зробіть це, натисніть «Видалити» ще раз, і воно буде видалено! Пам’ятайте, що якщо ви передумаєте, у вас є 30-денний період для відновлення облікового запису!

  Чи безпечний uTorrent?

Видалення облікового запису Badoo на Android/iOS

Хоча кроків на ПК було занадто багато, процес видалення програми набагато простіший.

Щоб почати, увійдіть у програму Badoo на пристрої Android або iOS. Звідси перейдіть до своїх налаштувань за допомогою опції в нижній лівій частині вашого профілю. Перейдіть до облікового запису та натисніть свій номер телефону/електронну пошту на цій сторінці. Це приведе вас на ще одну сторінку, на якій ви зможете видалити свій обліковий запис Badoo.

На цій сторінці ви зможете вийти зі свого облікового запису, змінити пароль через «Забули пароль?» зв’язати, і, нарешті, повністю видалити свій обліковий запис. Натисніть «Видалити обліковий запис», виберіть причину видалення (після боротьби з купою реклами на шляху), а потім проігноруйте пропозицію преміум-класу та підтвердьте видалення облікового запису. Ви отримаєте спливаюче вікно з підтвердженням видалення цього облікового запису, і все готово!

Вітаємо з видаленням облікового запису Badoo. Обов’язково перегляньте всі інші наші посібники з програмного забезпечення тут на TechJunkie!