Як видалити обліковий запис Amazon

Те, що було засновано в 1994 році Джеффом Безосом як онлайн-ринок книг, зараз є багатомільярдною компанією, яка надає такі послуги, як Amazon Shopping, Amazon Alexa, Amazon Luna, Amazon Music, Amazon Pay і Amazon Prime. Зручний інтерфейс і легкий доступ роблять обліковий запис Amazon дуже зручним. Можна створити обліковий запис, просто використовуючи свій номер телефону або ідентифікатор електронної пошти. Але деякі користувачі відчувають потребу видалити свої облікові записи. Хочете відмовитися від послуг свого облікового запису Amazon і хочете скасувати Amazon Prime? Ця стаття є вашим універсальним посібником щодо видалення облікового запису Amazon і способів остаточного видалення облікового запису Amazon.

Як видалити обліковий запис Amazon

Ви можете видалити свій обліковий запис Amazon на сторінці «Закрити обліковий запис Amazon». Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, які детально пояснюють те саме з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Як ви можете видалити свою електронну пошту з Amazon?

Хочете припинити отримувати електронні листи від Amazon щодо безпеки та покупок або не хочете пов’язувати свою електронну пошту з обліковим записом Amazon? Все, що вам потрібно, це виконати наступну процедуру:

1. Відкрийте програму Amazon на своєму Android або iOS пристрій.

2. Торкніться вкладки гамбургера в нижньому правому куті.

3. Потім торкніться опції Обліковий запис.

4. Натисніть Вхід і безпека.

5. Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб підтвердити процес.

6. Тепер натисніть «Редагувати» поруч із вашим ідентифікатором електронної пошти.

7. Введіть нову електронну адресу та натисніть Продовжити.

8. Введіть OTP, який ви отримали в цьому електронному листі.

9. Тепер натисніть Продовжити.

10. Нарешті натисніть Готово.

  Як налаштувати параметри пошуку Steam

Залишайтеся з нами до кінця, щоб дізнатися, як видалити обліковий запис Amazon.

Як ви можете видалити свій номер телефону з Amazon?

Видалити свій номер, щоб додати новий або змінити номер з будь-якої причини, дуже легко, завдяки зручному досвіду Amazon, що робить редагування інформації облікового запису досить простим. У наведених нижче кроках це докладно пояснюється:

1. Запустіть програму Amazon на своєму пристрої.

2. Торкніться значка облікового запису на нижній панелі.

3. Потім натисніть Ваш обліковий запис.

4. Виберіть Вхід і безпека.

5. Тепер натисніть Редагувати поруч із своїм номером телефону.

6. Введіть Новий номер телефону та натисніть Продовжити.

7. Натисніть OK у спливаючому вікні.

8. Введіть OTP, який ви отримали в цьому електронному листі, і натисніть «Продовжити».

9. Натисніть Готово.

Як можна об’єднати облікові записи Amazon?

Споживачі або клієнти з двома обліковими записами Amazon можуть не мати змоги об’єднати свої облікові записи Amazon, але це не стосується продавців. Ось як продавці можуть об’єднати свої облікові записи:

1. Увійдіть у систему Seller Central у країні чи регіоні, де ви вже продаєте.

2. Виберіть «Продати глобально» зі спадного меню «Інвентар».

3. Торкніться нації або регіону.

4. Виберіть країну або регіон, де ви хочете продавати, і натисніть «Зареєструватися зараз».

5. Введіть електронну адресу та пароль для регіону, де ви вже продаєте, якщо буде запропоновано ввійти ще раз.

6. Заповніть реєстрацію, додавши додаткову інформацію, якщо буде запропоновано.

Коли ви закінчите, нові країни, які ви зареєстрували для продажу, будуть об’єднані автоматично. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про процедуру видалення облікового запису Amazon.

Чи можете ви будь-коли скасувати свій Amazon Prime?

Так, ви можете будь-коли скасувати підписку на Amazon Prime. Amazon видасть вам кредит-ноту та поверне повний членський внесок, якщо ви скасуєте річне членство Prime протягом трьох робочих днів після реєстрації. Однак Amazon залишає за собою право стягнути з вас (або вирахувати з вашого відшкодування) вартість переваг Prime, які ви використали вами та вашим обліковим записом протягом цього триробочого періоду.

Як скасувати підписку на Prime?

Щоб скасувати підписку на Prime, виконайте наведені нижче дії.

1. Відвідайте Веб-сайт Amazon.

2. Наведіть вказівник миші на пункт «Облікові записи та списки» та клацніть «Ваше першочергове членство».

3. Натисніть «Оновити», «Продовжити» та інше на вкладці «Керування членством».

4. Натисніть Завершити членство.

  4 центри розумного дому, про які ви ніколи не чули (і чому вам не варто їх використовувати)

5. Натисніть «Скасувати мої переваги».

6. Виберіть «Продовжити», щоб скасувати.

Чи можете ви видалити свій обліковий запис Amazon Prime?

Так, ви можете видалити свій обліковий запис Amazon Prime. Це назавжди закриє ваш обліковий запис Amazon і видалить усі дані.

Як зв’язатися з Amazon, щоб видалити обліковий запис?

Ви можете зв’язатися з Amazon через їхній сайт, якщо хочете остаточно видалити обліковий запис Amazon. Щоб зв’язатися з Amazon і видалити обліковий запис, виконайте такі дії:

Примітка. Видалення облікового запису Amazon є постійною дією, яку неможливо відновити.

1. Відвідайте Закрийте сторінку свого облікового запису Amazon.

2. Прокрутіть вниз і виберіть потрібну причину зі спадного списку.

3. Позначте опцію «Так, я хочу назавжди закрити свій обліковий запис Amazon і видалити дані».

4. Натисніть «Закрити мій обліковий запис».

Як видалити обліковий запис Amazon без входу?

Ні, неможливо подати запит на видалення вашого облікового запису без авторизації. Якщо ви забули свій пароль, скористайтеся опцією «Забули пароль» і увійдіть, використовуючи свій номер телефону або ідентифікатор електронної пошти, щоб ввести OTP і успішно ввійти.

Як ви можете назавжди видалити свій обліковий запис Amazon?

Можна назавжди видалити обліковий запис Amazon за допомогою наведених простих кроків. Майте на увазі, що це також призведе до остаточного видалення та скасування всіх збережених даних і різних служб, які їх супроводжують.

Примітка. Щоб видалити обліковий запис, спочатку потрібно ввійти.

1. Перейдіть до Закрийте сторінку свого облікового запису Amazon у вашому браузері та виберіть потрібну причину після прокручування вниз.

2. Поставте прапорець у полі дозволу та натисніть опцію «Закрити мій обліковий запис».

Скільки часу потрібно, щоб назавжди видалити обліковий запис Amazon?

Після того, як ви подали запит на видалення свого облікового запису Amazon, Amazon надішле вам електронний лист із підтвердженням або текст для закриття вашого облікового запису. Після цього у вас буде п’ять днів, щоб відповісти та повідомити, чи хочете ви, щоб Amazon остаточно деактивував ваш обліковий запис.

Що станеться, якщо ви видалите обліковий запис Amazon?

Щойно ви будете готові попросити Amazon назавжди деактивувати ваш обліковий запис і стерти ваші дані, ви отримаєте повідомлення з підтвердженням у текстовому повідомленні або на електронну адресу, пов’язану з вашим обліковим записом. Протягом п’яти днів ви повинні відповісти, щоб підтвердити свій запит. Якщо обліковий запис скасовано, наслідки перераховані нижче.

  • Ви не матимете доступу до будь-яких елементів і служб глобальних сайтів Amazon, до яких ви використовували доступ через нього. Якщо ви використовуєте ту саму реєстраційну інформацію для доступу до послуг і товарів, які надаються іншими всесвітніми сайтами, такими як amazon.com, amazon.fr і amazon.com.mx, закриття вашого облікового запису через цей веб-сайт також призведе до скасування вашого облікового запису там.
  • Після закриття вашого облікового запису ні ви, ні будь-хто інший не матимете до нього доступу, і його неможливо відкрити знову. Вам потрібно буде зареєструвати новий обліковий запис, якщо пізніше ви вирішите знову почати розміщувати замовлення в Amazon або якщо ви захочете отримати доступ до служб веб-сайту, для яких потрібен обліковий запис.
  Як додати локальні файли в Spotify

Чи видаляє Amazon неактивні облікові записи?

Так, відповідно до Політики зберігання файлів Amazon, якщо протягом попередніх двох років власник облікового запису нічого не завантажував, не входив у систему чи не завантажував нічого. Після 18 місяців (547 днів) бездіяльності власнику облікового запису буде надіслано сповіщення електронною поштою. Усі файли буде видалено, якщо протягом двох років (730 днів) не буде виявлено жодної активності. Перед видаленням файлів власник облікового запису отримує сповіщення.

Чому так важко закрити обліковий запис Amazon?

Ми чуємо вас і розуміємо, що це може здатися нудним, не знаючи, як видалити свій обліковий запис Amazon. Через всю конфіденційну інформацію, як-от номери телефонів, банківські реквізити, адреси та ідентифікатори електронної пошти, це може бути однією з причин тривалого методу скасування. Інша причина полягає в тому, що зробити цей метод тривалим і виснажливим – це спроба Amazon не втратити клієнтів.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли видалити свій обліковий запис Amazon і скасувати підписку на Amazon Prime. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.