Як видалити обліковий запис із програми Messenger

Categories:

Коли справа доходить до спілкування в соціальних мережах, на думку спадає програма Facebook Messenger. Кожного наступного року Facebook вносить деякі зміни в додаток Messenger. Як і в 2008 році, це був простий чат у Facebook; у 2011 році розроблено для користувачів iOS та Android; у 2015 році він відділився від програми Facebook; а в 2018 році він надав користувачам послугу дзвінків. У 2020 році Facebook випустив настільну програму Messenger для Windows і macOS. Тепер він має службу відео- та голосових дзвінків та інші чудові функції чату. Незважаючи на те, що Messenger є найвідомішим і найпростішим у використанні додатком, деякі користувачі повідомляли про проблеми. Якщо ви один із тих, у кого є запитання, як-от як видалити обліковий запис із програми Messenger і чому я не можу видалити свій обліковий запис у Messenger, стежте за оновленнями до кінця, щоб отримати відповіді. Ви також дізнаєтеся, як видалити мій обліковий запис Messenger без Facebook і як вийти з облікового запису Messenger. Ця стаття допоможе вам знайти рішення на всі ваші запитання.

Зміст

Як видалити обліковий запис із програми Messenger

Про те, як видалити обліковий запис із програми Messenger, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Примітка. Оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, вони відрізняються від виробника до виробника. Тому переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які налаштування на своєму пристрої.

Чому я не можу видалити свій обліковий запис у Messenger?

Є кілька вагомих причин, чому ви не можете видалити свій обліковий запис із Messenger.

  • Однією з поширених причин є те, що більшість користувачів намагаються видалити Messenger, не видаляючи облікові записи Facebook. Ваш Facebook пов’язано з Messenger, тому вам потрібно спочатку видалити свій обліковий запис Facebook, а потім лише ви зможете видалити свій обліковий запис Messenger.
  • Іншою причиною може бути те, що коли ви ввімкнули функцію відновлення облікового запису Messenger, ваш обліковий запис Messenger було назавжди збережено на вашому пристрої, навіть якщо ви втратили номер телефону чи адресу електронної пошти.

Як мені вийти з облікового запису в Messenger?

Нижче наведено кроки, за допомогою яких ви можете вийти з облікового запису в Messenger:

Примітка. Переконайтеся, що ви ввійшли в програму Messenger за допомогою облікового запису Facebook.

  Як відстежити свій рейс за допомогою бота Facebook Messenger

1. Відкрийте Messenger додаток на вашому телефоні.

2. Торкніться значка профілю у верхньому лівому куті екрана.

3. Проведіть пальцем вниз і торкніться Параметри облікового запису.

4. Потім натисніть Безпека та увійдіть.

5. Натисніть Переглянути більше в розділі, ДЕ ВИ УВІЙШЛИ, як показано нижче.

6. Натисніть Вийти з усіх сеансів.

7. Нарешті натисніть Вийти, щоб підтвердити дію.

Як видалити обліковий запис із програми Messenger? Як видалити обліковий запис із програми Messenger?

Ти можеш видаліть обліковий запис із програми Messenger за допомогою згаданих вище кроків щодо виходу з облікового запису Messenger із програми Messenger.

Як видалити обліковий запис з Messenger на Android?

Дізнавшись, як видалити обліковий запис із програми Messenger, виконайте наведені нижче дії, щоб видалити обліковий запис на Android:

1. Перейдіть до Налаштування.

2. Натисніть Програми.

3. Натисніть Messenger у списку програм, встановлених на вашому телефоні Android.

4. Натисніть Пам’ять і кеш.

5. Потім натисніть Кеш > Очистити кеш.

Як видалити цей обліковий запис, який також увійшов у Facebook на цьому пристрої Messenger?

Ви можете виправити цей обліковий запис також увійшов у Facebook на цьому пристрої за допомогою кроків, згаданих вище. Очистивши кеш програми Messenger, ви зможете успішно видалити обліковий запис Messenger.

Як видалити обліковий запис Messenger з мого iPhone? Як видалити обліковий запис із Messenger на iPhone?

Знаючи, як видалити обліковий запис із програми Messenger, нижче наведено кроки, за допомогою яких ви можете видалити обліковий запис Messenger зі свого iPhone. Ви можете вийти зі свого облікового запису Facebook, щоб отримати автоматичний вихід з облікового запису Messenger із програми Messenger.

  Використовуйте Facebook Messenger у своєму браузері без додатків або розширень

1. Запустіть Facebook на вашому iPhone.

2. Торкніться вкладки «Меню» на нижній панелі.

3. Потім проведіть пальцем вниз до нижньої частини екрана та торкніться Вийти.

4. Натисніть Вийти зі спливаючого вікна, щоб видалити обліковий запис із програм Facebook і Messenger.

Як видалити обліковий запис Messenger без Facebook?

Ваш обліковий запис Messenger пов’язаний з обліковим записом Facebook. Щоб успішно видалити обліковий запис Messenger, вам доведеться видалити обліковий запис Facebook із програми Facebook або Messenger.

***

Тож ми сподіваємося, що ця стаття відповіла на всі ваші запитання та проблеми. Ця стаття охоплює всю важливу інформацію про програму Messenger і процес виходу. Ця стаття дала вам уявлення про те, як видалити обліковий запис із програми Messenger, а також про різні способи виходу з облікового запису з Messenger. Якщо у вас все ще є сумніви, опустіть їх у розділі коментарів нижче.