Як видалити обліковий запис водія Uber

Uber — американська компанія, яка пропонує мобільність як послугу, що дозволяє клієнтам замовляти таксі з водієм для перевезення. Він також пропонує доставку їжі через Uber Eats та інші послуги, включаючи доставку посилок, кур’єрські послуги та прокат електричних велосипедів. Uber також дозволяє людям приєднуватися до них як водіїв Uber. Коли ви це зробите, ви отримаєте більше бронювань і комісію з кожного бронювання. Якщо ви водій Uber і вам цікаво, як скасувати обліковий запис водія Uber? Або Чому ваш обліковий запис водія Uber заблоковано? Щоб отримати відповіді на ці найпоширеніші запитання, прочитайте цю статтю до кінця. Це розв’яже всі ваші сумніви, пов’язані з видаленням облікового запису водія Uber і процесом повторного звернення до Uber після деактивації. Давайте почнемо!

Як видалити обліковий запис водія Uber

Ви можете видалити свій обліковий запис водія Uber у розділі «Довідка» програми Uber. Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, які детально пояснюють те саме з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Як скасувати обліковий запис водія Uber?

Ви можете скасувати свій обліковий запис Uber Driver або Uber Partner, виконавши наведені нижче дії.

Примітка. Ваш обліковий запис Uber буде миттєво скасовано після виконання наведених нижче дій. Але переконайтеся, що ви не входите у свій обліковий запис Uber протягом 30 днів, якщо хочете назавжди скасувати свій обліковий запис Uber. Якщо ви ввійдете протягом 30 днів, ваш обліковий запис Uber буде повторно активовано, і вам доведеться ще раз повторити процес видалення.

Варіант I: через мобільний додаток

1. Відкрийте Uber мобільний додаток на вашому пристрої.

2. Торкніться значка профілю у верхньому правому куті екрана.

3. Торкніться опції Довідка.

4. Далі натисніть «Рахунок і параметри оплати», як показано.

5. Торкніться параметра Зміна налаштувань мого облікового запису.

6. Тепер знайдіть і торкніться виділеної опції «Видалити мій обліковий запис Uber».

7. Проведіть пальцем вниз по сторінці умов та знайдіть посилання «Видалити мій обліковий запис Uber» і торкніться його.

8. Ви будете перенаправлені на сторінку входу в Uber. Введіть зареєстровану електронну пошту у відповідному полі.

9. У своїй поштовій скриньці відкрийте отриманий електронний лист Uber і натисніть посилання «Запит на вхід», щоб надати запит на вхід у програму Uber.

  MS Paint Is Not Dead Come The Fall Creators Update

10. Після входу ви будете перенаправлені на сторінку «Видалити мій обліковий запис Uber». Тут проведіть пальцем вниз і торкніться опції «Продовжити».

11. Тепер виберіть будь-яку бажану причину для видалення вашого облікового запису Uber.

12. Нарешті натисніть «Видалити обліковий запис», щоб видалити свій обліковий запис Uber.

Варіант II: використання веб-браузера

1. Відвідайте Сторінка деактивації Uber у вашому браузері.

2. Перейдіть на вкладку «Автомобілем і доставкою» та натисніть опцію «Видалити мій обліковий запис», як показано нижче.

3. Введіть свій номер телефону або адресу електронної пошти, щоб увійти у свій обліковий запис.

4. Потім дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб успішно скасувати обліковий запис водія Uber.

Чи можете ви створити новий обліковий запис Uber з тим самим номером телефону?

Так, ви можете створити новий обліковий запис Uber з таким самим обліковим записом телефонний номер. Але для цього вам потрібно вимкнути або видалити свій старий обліковий запис Uber, який був зареєстрований на той самий номер телефону. Uber дозволяє вам мати лише один обліковий запис Uber, підключений до цього мобільного номера.

Чи є деактивація Uber остаточною?

Так, ваш обліковий запис Uber буде миттєво деактивовано після завершення процедури видалення облікового запису Uber. Будь-які невикористані кредити, акції чи заохочення буде стерто через 30 днів на додаток до безповоротне видалення інформації.

Протягом 30 днів після деактивації ви можете відновити свій обліковий запис, якщо вирішите не видаляти його. Ви можете використовувати той самий обліковий запис, просто ввійшовши з додатка Uber або офіційного веб-сайту Uber за допомогою облікових даних старого дезактивованого облікового запису протягом 30 днів.

Чи можете ви повторно подати заявку на Uber після деактивації?

Так, ви можете повторно подати заявку на Uber після деактивації, оскільки процес деактивації облікового запису Uber не є остаточним, доки не мине 30 днів після його видалення. Ви можете відновити обліковий запис протягом 30 днів, увійшовши в обліковий запис за допомогою облікових даних.

Чи можете ви видалити свій обліковий запис водія Uber?

Так, ви можете скасувати обліковий запис водія Uber або видалити обліковий запис водія Uber. Але всі ваші профілі Uber, включно з обліковим записом водія та обліковим записом Uber Eats, буде остаточно втрачено.

  Як передати програму Chrome на Chromecast

Як назавжди видалити обліковий запис Uber?

У мобільному додатку Uber ви можете легко видалити свій обліковий запис Uber назавжди. Вам потрібно просто виконати такі кроки:

1. Відкрийте Мобільний додаток Uber і торкніться значка профілю у верхньому правому куті.

2. Натисніть «Довідка», як показано нижче.

3. Натисніть Обліковий запис і параметри оплати > Зміна налаштувань мого облікового запису.

4. Знайдіть і торкніться опції «Видалити мій обліковий запис Uber».

5. Потім проведіть пальцем униз і торкніться посилання Видалити мій обліковий запис Uber.

6. Введіть свою зареєстровану електронну адресу у відповідному полі та натисніть посилання «Запит на вхід» у отриманому електронному листі Uber.

7. На сторінці «Видалити мій обліковий запис Uber» натисніть «Продовжити».

8. Виберіть будь-яку потрібну причину для видалення вашого облікового запису та натисніть «Видалити обліковий запис».

Сподіваємось, ви успішно видалили або назавжди скасували свій обліковий запис Uber, виконавши ці прості дії.

Чи можете ви видалити свій обліковий запис водія Uber і створити новий?

Так, ви можете видалити свій обліковий запис водія Uber, а також створити новий з того самого номера телефону. Але як тільки ви видалите свій обліковий запис, усі кредити та кешбек, зароблені та збережені у вашому старому обліковому записі, будуть втрачені.

Якщо ви видаляєте та створюєте новий обліковий запис водія, оскільки ви переїхали зі свого міста, вам не потрібно видаляти свій обліковий запис водія Uber. Uber має функцію, за допомогою якої ви можете просто змінити місто, у якому хочете їхати.

Що станеться, якщо ви видалите обліковий запис водія Uber?

Якщо ви видалите свій обліковий запис Uber,

  • ви не зможете отримати доступ до жодної служби Uber, як-от поїздки на таксі та багато іншого.
  • усі кредити та кешбек, зароблені та збережені у вашому старому обліковому записі, будуть втрачені.

Чому Uber вимикає драйвери?

Може бути кілька причин, чому Uber деактивує облікові записи водіїв. Нижче наведено деякі з них:

  • Середня оцінка споживача нижче 4,6: як водія, ваш рейтинг свідчить про якість вашої роботи. І якщо ваш рейтинг стане низьким, ви отримаєте попередження та переміститеся на перевірку якості, якщо ваші оцінки будуть низькими. Ваш обліковий запис водія Uber буде деактивовано, якщо ваші оцінки не покращаться.

  • Порушення правил спільноти Uber: основна причина, чому Uber дезактивує водіїв, полягає в тому, що Uber вважає, що водій не дотримується правил спільноти або порушує їх.

  • Серйозні скарги на вас від користувачів Uber: Uber дуже серйозно ставиться до скарг і пропозицій. Серйозна скарга може бути зареєстрована проти водія, якщо він або вона керує небезпечним автомобілем або напав на пасажира.

  • Дозволити іншим керувати вашим автомобілем: якщо ви дозволите своєму другу використовувати ваш обліковий запис водія Uber або дозволите йому керувати вашим автомобілем, Uber може деактивувати ваш обліковий запис водія Uber, оскільки це суворо суперечить інструкціям Uber.

  • Термін дії документів на ваш автомобіль закінчився: щоб уникнути проблем, надішліть останні версії документів принаймні за тиждень до закінчення терміну їх дії. Ці дезактивації зазвичай відбуваються без попередження, але їх найпростіше відновити.

Отже, це кілька причин, чому обліковий запис водія Uber заблоковано.

Чому ваш обліковий запис водія Uber заблоковано?

З’ясувати, чому обліковий запис було деактивовано або як його повторно активувати, часом може бути складно. Однак є кілька основних причин деактивації облікового запису. Але основна причина, чому Uber деактивує водіїв, полягає в тому, що водій порушує правила спільноти. Отже, це причина проблеми з блокуванням облікового запису водія Uber.

Ви можете читати Правила спільноти Uber тут девізом якої є Безпека та Повага до всіх.

Як довго триває утримання Uber?

Uber нещодавно додав функцію утримання, щоб допомогти перевірити, чи активні облікові записи користувачів і чи є у них гроші для оплати поїздки. Утримання починається з моменту, коли ви бронюєте поїздку для себе, і ваша картка перебуває в режимі авторизації для попередньої вартості проїзду. І утримання триває, доки ви не досягнете пункту призначення, і остаточна плата списується з вашої картки чи рахунку. Це означає, що функція авторизованого утримання Uber діє з моменту, коли ви надішлете запит на поїздку, до моменту, коли ви досягнете місця призначення, після чого ваша поїздка закінчується.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як видалити обліковий запис водія Uber. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.