Як видалити нещодавно переглянуті шоу Netflix

| | 0 Comments| 11:11 PM
Categories:

З такою кількістю шоу та фільмів, доступних для потокової передачі на Netflix, ваш нещодавно переглянутий вміст може швидко заповнитися. Це може ускладнити пошук шоу, яке ви нещодавно дивилися. На щастя, ви можете просто очистити частину або весь вміст у списку нещодавно перегляданих.

Незалежно від того, чи хочете ви, щоб ваша активність перегляду була конфіденційною, або ви хочете не помічати трансляції в обліковому записі члена сім’ї, ми покажемо вам, як видалити нещодавно переглянуті шоу.

Як видалити нещодавно переглянуті шоу з Netflix на ПК та Mac

Якщо ви користуєтеся ПК, Mac або веб-браузером на мобільному пристрої, ви можете виконати наведені нижче дії, щоб видалити активність перегляду. Якщо у вас більше одного профілів, вам потрібно буде видалити активність перегляду для кожного профілю.

Відвідайте Веб-сайт Netflix і дотримуйтесь цих інструкцій:

 • Увійдіть у свій обліковий запис Netflix, наведіть курсор на піктограму свого профілю та натисніть Обліковий запис.
 • Тепер натисніть на значок стрілки праворуч від вашого профілю.
 • Далі під розділом «Профіль та батьківський контроль» натисніть «Перегляд» праворуч від «Перегляд активності».
 • Якщо ви хочете видалити лише один епізод, просто клацніть коло та виберіть Сховати з історії.
 • Ви також можете приховати всю серію, натиснувши Сховати серію? Це з’являється після того, як ви видалили один елемент із набору з історії переглядів.
 • Ви також можете приховати всю свою історію, прокрутивши вниз і натиснувши параметр Приховати все.
 • Це воно; ви закінчили! Ви видалили весь цей сумнівний вміст зі свого Netflix і можете дивитися свої шоу, знаючи, що можете легко видалити їх знову.

  Видалення історії перегляду в мобільному додатку iOS

  На жаль, Netflix видалив параметри доступу до облікового запису для версії програми потокового сервісу. Якщо ви хочете видалити історію перегляду зі свого мобільного пристрою, скористайтеся веб-браузером і увійдіть в Netflix.

 • Натисніть опцію меню веб-переглядача та виберіть Запит на сайт для робочого столу, а потім виконайте наведені вище дії, щоб видалити історію нещодавніх переглядів.
 •   Як побачити, скільки оперативної пам’яті у вашому комп’ютері (і його швидкість)

  Як видалити нещодавно переглянуті шоу з Netflix на Android

  Користувачі Android все ще мають опцію облікового запису в додатку Netflix. Це автоматично перенесе вас у веб-браузер, але його можна переглянути в мобільній версії веб-сайту, що значно спрощує роботу з ним.

 • Відкрийте програму Netflix і торкніться профілю, який ви хочете відредагувати.
 • Тепер торкніться трьох вертикальних ліній у нижньому правому куті.

  Примітка. Можливо, вам буде запропоновано вибрати веб-браузер і ввійти.
 • Потім торкніться Обліковий запис.
 • Торкніться стрілки вниз біля свого профілю.
 • Далі торкніться Перегляд активності.
 • Як і в наведених вище інструкціях, ви можете клацнути коло з лінією, щоб видалити одне шоу, або натисніть Приховати все.
 • Приховати історію перегляду дуже просто, якщо ви зрозумієте макет. Вам доведеться використовувати веб-браузер, але Safari, Chrome і навіть Samsung Internet можуть виконати це завдання.

  Як видалити нещодавно переглянуті шоу Netflix на пристрої Roku

 • Відкрийте програму Netflix, розташовану на домашній сторінці Roku.
 • Клацніть назву, яку потрібно видалити зі списку «Продовжити перегляд», і прокрутіть вниз у спливаючому меню, поки не побачите «Видалити з мого списку». Виберіть цей пункт, щоб видалити його.
 • Вам потрібно буде повторити наведений вище крок з усіма назвами, які ви хочете видалити зі списку «Продовжити перегляд».
 • Видалити елементи зі списку спостереження Netflix просто на пристрої Roku, як і на Amazon Firestick.

  Інші функції Netflix для кращого досвіду

  Netflix пропонує досить багато способів налаштувати свій вміст. Це означає, що в налаштуваннях є багато функцій і опцій. Окрім простого видалення нещодавно переглянутого вмісту, ви також можете керувати налаштуваннями відтворення відео та рекомендованими шоу.

  • Використовуючи ті самі навігаційні вказівки вище, ви можете натиснути стрілку вниз біля свого профілю, щоб отримати доступ до деяких досить акуратних функцій. Наприклад, ви можете вимкнути функцію автоматичного відтворення. Якщо ви з тих, хто засинає, дивлячись останні серії «Дивні речі», вимкніть функцію автоматичного відтворення, щоб не пропускати епізоди.
  • Якщо ви хочете, щоб Netflix давав вам кращі рекомендації, не забудьте оцінити шоу, які ви дивилися в минулому. Поруч із кожним заголовком (ви можете отримати доступ до них у розділі перегляду вгорі) є опція «Великий палець вгору» або «Великий палець вниз». Якщо вам дійсно подобається шоу, поставте йому великий палець вгору, і Netflix порекомендує подібний вміст із подібними рейтингами.
  • Нарешті, ви можете оновити свою літню підписку, щоб дивитися вміст у 4K. Даючи вам відразу чотири потоки кращої якості, це, безсумнівно, функція, яку варто згадати для серйозного спостерігача.
    Hitman Go надходить у магазин Google Play [Paid]

  Виникли проблеми?

  Видалити історію переглядів Netflix здебільшого досить просто, але є кілька речей, які ви повинні знати на випадок, якщо у вас виникнуть проблеми.

  Звичайно, ви, ймовірно, увійшли в потрібний обліковий запис, щоб видалити історію переглядів, але якщо ви пройшли цей процес, і він не спрацював, перевірте, чи правильно ви ввійшли. Далі Netflix стверджує, що може знадобитися до 24 годин, щоб видалити вашу історію переглядів на всіх пристроях. Якщо він не зникне негайно, зачекайте його або увійдіть на іншому пристрої.

  Нарешті, у профілі дитини не буде можливості видалити історію переглядів. З будь-якої причини Netflix забороняє неповнолітнім видаляти свою історію, тому спробуйте інший профіль.

  Питання що часто задаються

  Ось ще кілька відповідей на ваші найчастіші запитання щодо керування списком нещодавно перегляданих Netflix.

  Є останній перегляд, який я не дивився. Це збій?

  Якщо ви бачите вміст у своєму нещодавно переглянутому розділі, ймовірно, хтось інший використовує ваш профіль Netflix. У налаштуваннях облікового запису ви можете переглянути активність входу.

  По-перше, перевірте, чи немає пристроїв, які не належать вам (або місця, які не знаходяться поруч з вами). Ви можете натиснути опцію Вийти з усіх пристроїв і змінити пароль, щоб захистити свій обліковий запис.

  Чи можу я просто видалити весь профіль Netflix?

  Так, якщо у вас є профіль, який ви хочете видалити (окрім того, з яким створено обліковий запис), ви можете натиснути опцію редагування в програмі та видалити профіль із усім збереженим вмістом.

  Якщо я видалю свій обліковий запис, чи буде видалена моя історія переглядів?

  Коли ви видаляєте свій обліковий запис Netflix, потрібно близько десяти місяців, щоб усі супровідні дані зникли разом із ним. Це означає, що ви можете відновити свій обліковий запис із неушкодженою історією переглядів протягом 10 місяців після скасування підписки.

    Як насправді виробляються процесори?

  Після закінчення цього періоду відновлення ви можете створити новий обліковий запис без історії переглядів або пошуку.

  Як мені відновити вміст «Продовжити перегляд»?

  Якщо ви видалили історію переглядів, то ви також видалили і вміст «Продовжити перегляд». Шоу та фільми, які ви ще не закінчили, більше не відображатимуться в розділі Netflix, який дозволяє продовжити, де ви зупинилися. Чесно кажучи, здається, що немає способу відновити вміст, якщо ви його видалили, але ви завжди можете почати дивитися шоу знову.

  Багато користувачів скаржилися, що їхній контент Continuing Watching зник. Якщо ви не видаляли його, але його немає, ви можете звернутися до служби підтримки Netflix за допомогою. Існує збій, через який цей вміст видаляється, потім повертається і, можливо, знову видаляється. Оскільки ця функція значно полегшує використання платформи, варто звернутися за допомогою до служби підтримки Netflix.

  Чи можете ви очистити історію пошуку на Netflix?

  Netflix насправді не відстежує серіали та фільми, які ви шукали, тому немає причин видаляти їх, а отже, немає можливості це зробити. Для конфіденційності достатньо видалити історію перегляду.

  Якщо ви хочете повністю очистити історію пошуку на Netflix, у нас є стаття, яка допоможе вам це зробити. Після остаточного скасування ви можете відкрити новий обліковий запис або використовувати інше ім’я користувача для створення нового облікового запису.

  Чи можу я видалити основний профіль свого облікового запису?

  Ні. Але ви можете внести деякі зміни та видалити історію перегляду. Якщо ви спочатку налаштували обліковий запис для когось іншого, а тепер хочете оновити його для себе, вихідний профіль повинен залишитися.

  Натисніть опцію редагування, щоб оновити ім’я та зображення профілю. Потім видаліть всю активність перегляду, щоб почати заново. Це призведе не тільки до видалення переглянутого вмісту, а й від контенту, який продовжується переглядати, і необ’єктивних рекомендацій, заснованих на жанрах, які раніше транслювали.

  Останні думки

  Історія перегляду Netflix також контролює ваш продовжений перегляд і запропонований вміст, тому пам’ятайте про це, вносячи зміни. Звичайно, очищення вашого облікового запису Netflix після багатьох років перегляду все ще добре в більшості випадків.

  Чи очищаєте ви свою недавню порцію шоу Netflix? Вміст більше недоступний? Поділіться своїми думками в коментарях нижче.