Як видалити людей із програми «Фотографії» на iOS 12

Categories:

У iOS 11 Apple додала акуратну маленьку функцію розпізнавання обличчя, за допомогою якої вона може виявляти кожну окрему фотографію, яка містить певну людину. Це допомагає створювати спогади. Ви можете використовувати його, щоб знайти всі фотографії тих, кого ви часто фотографуєте. Ця функція працює автоматично. Він періодично сканує фотографії та оновлює свою базу даних. Це стосується не тільки людей, а й предметів і тварин. Наприклад, якщо у вас є багато фотографій вашого кота (і я обіцяю, що маю), ви можете шукати котів у програмі «Фотографії» і знайти їх усі. Єдина проблема цієї функції полягає в тому, що ви ще не можете видалити людей із Фотографій. З iOS 12 ви нарешті зможете.

  Що таке сміття SMS у програмі «Повідомлення» в iOS 11

iOS 12 все ще знаходиться в бета-версії, але стабільна версія вийде у вересні цього року.

Видалити людей із фотографій

Щоб видалити людей із програми «Фотографії», відкрийте програму та торкніться альбому «Люди». Він покаже вам усі впізнані обличчя. Торкніться кнопки додаткових параметрів у верхньому правому куті.

Це відкриє меню з безліччю опцій. Торкніться кнопки «Видалити з альбому «Люди»» та підтвердьте, що ви хочете видалити цю людину з альбому.

Все це добре, але наразі немає способу скасувати це. Якщо ви видалите когось із фотографії, неможливо додати його назад. Можливо, це буде виправлено до того часу, коли вийде стабільна версія iOS 12, але до тих пір будьте обережні, кого ви видаляєте. Це не поверне вам жодного місця для зберігання на вашому пристрої.

  Як повернути гроші за програму iOS, яку ви придбали випадково

Кілька інших змін, внесених Apple, полягають у тому, що ви, нарешті, можете додати ім’я до ідентифікованої особи. Що ще важливіше, ви можете призначити особі контакт зі свого телефону. Наприклад, якщо у вас є багато фотографій вашої мами, ви можете торкнутися опції «Ім’я» вгорі та ввести ім’я. Коли ви вводите ім’я, програма шукає у ваших контактах відповідні імена, які ви можете вибрати.

Функція «Люди» зручна, але не всіх у вашій камері потрібно ідентифікувати. Для деяких людей ця функція може просто дратувати, а в iOS 11 немає кнопки вимкнення для неї. Якщо ви експортуєте фотографії зі свого iPhone (або iPad) у програму «Фотографії» на Mac, можливо, інформація про людей все ще зберігається на вашому робочому столі, але це не означає, що вона буде синхронізована з вашим iPhone.

  Як додати примітку на екран блокування в iOS