Як видалити контакти з вашого iPhone

| | 0 Comments| 12:45 PM
Categories:

Видалити контакти з вашого iPhone легко, і є кілька способів зробити це. У цій статті описано найкращий спосіб видалити один контакт, кілька контактів або всі ваші контакти.

Можливо, настав час прибирання будинку, або вам просто більше не потрібні якісь контакти. У будь-якому випадку, ось як видалити контакти з вашого iPhone.

Видалити один контакт

Перейдіть до Контактів і торкніться контакту, який потрібно видалити.

Торкніться «Редагувати» > «Видалити контакт».

Підтвердьте, що ви хочете видалити контакт, натиснувши «Видалити контакт».

Видалити всі контакти з джерела

Пристрої iPhone можуть отримувати контакти з облікових записів електронної пошти, таких як Gmail, Outlook або Yahoo Mail. Загалом, це полегшує додавання та видалення контактів на вашому iPhone. Якщо ви видалите контакт із зв’язаного облікового запису або зі свого iPhone (як описано вище), він буде видалено в обох місцях. Щоб видалити всі контакти з одного джерела, ви можете видалити весь обліковий запис або просто вимкнути синхронізацію контактів із цього джерела.

  Як вибрати лише видимі клітинки в Excel

Ви можете дізнатися, які джерела пов’язані, перейшовши в Налаштування > Паролі та облікові записи.

Під обліковими записами, які синхронізують контакти, буде слово «Контакти».

Торкніться облікового запису, з якого потрібно видалити контакти. Звідти ви можете вимкнути синхронізацію контактів, переключивши перемикач «Контакти» та натиснувши «Видалити з мого iPhone».

Ви також можете видалити весь обліковий запис (пошту, контакти, календарі та нотатки), натиснувши Видалити обліковий запис > Видалити з мого iPhone.

Видаліть деякі контакти, але не всі

Ось де все стає складним. Неможливо видалити кілька контактів на iPhone (якщо ви не видаляєте їх усі) — це все або нічого. Проте ще не все втрачено. Ви можете видалити ці контакти з вихідного облікового запису, і ці зміни будуть синхронізовані з вашим iPhone. Залежно від того, де знаходяться ваші контакти, існують різні способи видалення кількох контактів. Зверніться до документації вашого постачальника (напр Gmail, Outlook, Yahoo Mail).

  Робіть знімки екрана та записуйте скрінкасти

Але тепер ви думаєте: а якщо це контакти, які я зберіг на своєму iPhone, а не в обліковому записі? Що ж, вам пощастило, тому що для цього є обхідний шлях. Йти до icloud.com та увійдіть за допомогою своїх облікових даних iCloud.

Натисніть «Контакти».

Виберіть контакт, який потрібно видалити, клацнувши по ним Ctrl+.

кордону

Натисніть клавішу Delete на клавіатурі, а потім натисніть «Видалити» у діалоговому вікні, що з’явиться.

Після цього зміни будуть синхронізовані з вашим iPhone.