Як видалити кеш програми для програми на Android

| | 0 Comments| 7:04 PM
Categories:

Програми для Android можуть стикатися з випадковими проблемами. Іноді їх потрібно просто закрити та відкрити знову, іноді їх потрібно оновити. Якщо у вас є програма для Android, яка випадково перестає відповідати, не підключається до Інтернету, не може отримати доступ до важливої ​​служби або не може завантажити вміст, ви можете вирішити проблему, видаливши кеш програми для зазначеного додаток. Ось як це зробити.

Кеш програми видаляється для кожної програми. На Android немає налаштувань, які б узагальнено видаляли кеш програм для всіх програм на вашому телефоні Android. Варто зазначити, що вам рідко потрібно видалити кеш додатків для всіх програм на вашому пристрої. Видалити його для кількох програм, проблемних, зазвичай достатньо.

  Що я можу зробити, щоб додаток не вдалося завантажити Помилка (495) [Android]

Видалити кеш програми

Відкрийте програму Налаштування та торкніться Програми та сповіщення. Тут торкніться, щоб переглянути всі програми. Залежно від того, яку версію Android ви використовуєте, список ваших програм може називатися інакше або в розділі Керування програмами. Вам потрібно буде трохи покопатися, щоб знайти його.

У списку програм торкніться програми, для якої ви хочете видалити кеш. Це переведе вас на екран інформації про програму для цієї програми. У старіших версіях Android ви можете побачити кнопку Очистити кеш на екрані інформації про програму. Якщо ви не бачите кнопки на головному екрані інформації про програму, торкніться Сховище, і там ви побачите кнопку Очистити кеш. Торкніться, щоб видалити кеш програми. На виконання потрібно менше тридцяти секунд.

  Що я можу зробити з помилкою "Не вдається підключитися до камери" на моєму Android

Для особливо проблемних програм ви також можете спробувати видалити дані програми, збережені програмою на вашому пристрої. Для цього натисніть кнопку «Управління простором» на екрані «Сховище» програми. Торкніться «Очистити всі дані», щоб видалити дані програми, збережені на вашому пристрої. Зазвичай це дані, які програма нарощує, коли ви все частіше використовуєте програму. Якщо ви очистите дані для програми, як-от Google Drive, ви не втратите файли, які ви зберегли в ній.

Очищення кешу та даних програми для програми на Android — це низькорівневий крок з усунення несправностей, який можна виконати на ходу, якщо програма раптом перестане працювати. Цей крок допомагає вирішити проблеми, коли програма не вдається ввійти або не може під’єднатися до Інтернету.

  Вибірковий перегляд сповіщень із програм на головному та заблокованому екрані [Android]