Як видалити запити LinkedIn за ключовим словом у Chrome

LinkedIn – це соціальна мережа, яка мала потенціал. Нічого подібного досі немає, і це, в основному, невикористана ніша, яку Microsoft намагається заринути в землю. У середньому користувачі можуть розраховувати на отримання великої кількості невідповідних мережевих запитів, у тому числі спаму. Також немає недоліку в рекламних презентаціях, які надсилаються на вашу поштову скриньку. Leave Me Alone — це розширення Chrome, створене для боротьби зі спамом LinkedIn. Він дозволяє видаляти запити та контакти LinkedIn за ключовим словом.

Видаліть запити LinkedIn

Установіть Leave Me Alone – засіб очищення зв’язків LinkedIn з Веб-магазин Chrome і натисніть значок розширення поруч із рядком URL. У меню, що відкриється, натисніть маленьку кнопку з зубчастим колесом у верхньому правому куті.

  Чому ви не можете встановити Flash на iPad (і що робити замість цього)

Це призведе вас до списку ключових слів, які розширення використовує для фільтрації та видалення з’єднань і запитів. Усі, хто використовує ці слова у своєму профілі, буде видалено, однак у вас є можливість виключити деякі слова і навіть додати власні.

Після того, як ви налаштували ключові слова відповідно до вашої мережі та галузі, клацніть піктограму розширення та виберіть параметр Очистити запрошення LinkedIn або Очистити з’єднання LinkedIn.

Коли ви натискаєте будь-який із цих параметрів, ви потрапляєте до менеджера запитів або з’єднань у LinkedIn. Перейшовши на відповідну сторінку елемента, який потрібно очистити, знову клацніть піктограму розширення та натисніть кнопку Залишити мене, щоб почати очищення.

  Як поділитися грою на Nintendo Switch

Ми повинні попередити вас, що ви повинні бути обережними, які ключові слова ви використовуєте для видалення зв’язків і запитів. Деякі ключові слова поширені в певних галузях, і хоча ви можете використовувати їх для видалення спаму, вони також можуть використовуватися реальними корисними з’єднаннями, які ви можете втратити.

Але Leave Me Alone — це корисний інструмент, але це не означає, що ви можете використовувати його, не будучи обережним з власного боку. Розширення збиратиметься лише зіставляти слова з профілями та запитами та видаляти їх. Він не може визначити, які з ваших з’єднань є спамом, а які корисними. Ви повинні надати правильні ключові слова та не ризикувати з ключовими словами, які можуть призвести до видалення корисних зв’язків.

  Як організувати свою бібліотеку Spotify

Розширення є відкритим вихідним кодом і знаходиться в стадії активної розробки, тому, можливо, воно додасть додаткові функції, такі як фільтрація запитів за датою, чи кількістю з’єднань, або кількістю спільних з’єднань.