Як видалити зайву сторінку в Microsoft Word

Швидкі посилання

Ключові висновки

 • Видалити зайву сторінку в Microsoft Word зазвичай просто, незалежно від пристрою, який ви використовуєте.
 • У Word можна видалити порожні сторінки разом із тими, на яких уже є вміст.
 • Проблеми можуть перешкодити вам видалити сторінки в Word, наприклад таблиці та інші помилки форматування. Однак зазвичай їх легко вирішити.

Дізнайтеся, як видаляти сторінки в Microsoft Word, незалежно від того, чи хочете ви видалити порожню кінцеву сторінку чи щось, що містить текст та інші елементи. Ви також дізнаєтеся, як вирішити можливі проблеми, які можуть перешкодити вам видалити сторінки Word.

Як видалити сторінку в Microsoft Word: найпростіший спосіб

У більшості випадків ви хочете видалити сторінку в Word, оскільки в кінці вашого документа є порожня сторінка. На щастя, їх дуже легко видалити. Ці кроки однакові незалежно від того, чи використовуєте ви комп’ютер, планшет чи смартфон:

 • Перейдіть на сторінку в Microsoft Word, яку потрібно видалити.
 • Виділіть весь текст на сторінці. Ви можете клацати та перетягувати за допомогою трекпада чи миші або використовувати комбінацію клавіш: Command + A (Mac) або Ctrl + A (Windows).
 • Натисніть клавішу Backspace, щоб видалити текст. Потім використовуйте зворотний інтервал, доки сторінку не буде видалено.
 •   Як додати принтер до Chromebook

  На порожніх сторінках Word у кінці документа вам потрібно просто повертати курсор назад, доки курсор не переміститься на попередню сторінку.

  Чому я не можу видалити свої сторінки в Microsoft Word?

  Якщо у вас виникли проблеми з видаленням сторінки в Word, це може бути спричинено однією з наведених нижче причин.

  1. Поля документа можуть перешкодити видаленню сторінок у Word

  Занадто велике поле сторінки може заважати вам видалити зайву сторінку в Word. Знову ж таки, це тип проблеми, який ви могли б навіть не помітити, якби ви помітили кнопку меню як мою помилку.

  Щоб перевірити, перейдіть до «Макет» > «Поля» та виберіть один із параметрів за замовчуванням або введіть спеціальний вибір.

  2. Перевірте, чи не заважають позначки абзаців видаляти сторінки Word

  Якщо ви ввімкнете позначки форматування у Word, ви зможете побачити, що відбувається з вашим документом.

  Щоб увімкнути їх, перейдіть до «Домашня сторінка» > «Абзац» і натисніть значок «Показати позначку абзацу». Або натисніть CTRL + *.

  Після ввімкнення скануйте порожню сторінку на предмет позначок абзацу. Якщо ви бачите такі, видаліть їх. Знаки абзаців — це приховані функції в Word, і іноді вам доводиться розкривати їх, щоб вирішити будь-які проблеми в документі.

    Як змінити співвідношення сторін в iMovie

  3. Розриви сторінок у Word

  Якщо ваша порожня сторінка знаходиться в середині документа, а не в кінці, майже напевно в цьому винен помилковий розрив сторінки.

  Увімкнувши позначки абзаців у описаному вище методі, ви також зможете побачити розриви сторінок. Видаліть розриви сторінок, і це також допоможе позбутися порожньої сторінки.

  Особливість роботи Microsoft Word полягає в тому, що якщо ваш документ закінчується таблицею, Word автоматично вводить після неї знак абзацу. Якщо таблиця також опускається внизу сторінки, це може призвести до створення додаткової сторінки.

  Видалити кінцеву позначку неможливо, але є обхідний шлях, який означає, що вам не потрібно буде коригувати розмір самої таблиці. Просто виділіть знак абзацу та змініть розмір шрифту на 1.

  Якщо позначка все ще є, виділіть її курсором, клацніть правою кнопкою миші та виберіть у контекстному меню пункт «Абзац». Перейдіть на вкладку «Відступи та інтервали» та змініть усі інтервали на нуль.

  Якщо сторінка все ще є, ви можете спробувати повністю приховати абзац. Перейдіть до «Домашня сторінка» > «Шрифт», клацніть маленьку стрілку в нижньому правому куті, щоб відкрити спливаюче меню. Знайдіть розділ «Ефекти» на вкладці «Шрифти» та встановіть прапорець «Приховано».

  5. Розриви розділів можуть спричинити порожні сторінки у Word

  Розриви розділів необхідні для позначення початку та кінця розділів різного форматування в одному документі.

    Як додати розгалужені або вкладені запитання в Google Forms

  Таким чином, якщо розрив розділу спричиняє порожню сторінку, будьте обережні. Ви не обов’язково видаляєте його відразу, оскільки це може спричинити серйозні проблеми з форматуванням в іншому місці.

  Правильний підхід – встановити для розриву розділу значення Continuous. Щоб внести зміни, клацніть відразу після розриву, який потрібно змінити, потім перейдіть до «Макет» > «Параметри сторінки» на стрічці та запустіть спливаюче меню.

  На вкладці «Макет» змініть параметр «Початок розділу» на «Безперервний».

  6. Перевірте налаштування принтера Microsoft Word

  Якщо під час друку документа ви отримуєте порожні сторінки, але ви не бачите жодного на екрані, ймовірно, винні налаштування вашого принтера.

  Розгляд кожного принтера виходить за рамки цієї статті, але вам слід перейти на сторінку налаштувань вашого принтера та знайти опцію «Роздільник».

  Видалення сторінки в Microsoft Word зазвичай не становить великої проблеми. Все, що вам потрібно зробити, це видалити вміст і видалити всі пробіли; потім програма зробить все інше за вас. Якщо у вас виникають проблеми з видаленням сторінок у Word, вам слід перевірити, чи не заважає вам це зробити одна з наведених вище проблем.