Як видалити елементи з нового меню в Провіднику файлів Windows

Меню «Новий елемент» у Провіднику файлів дозволяє створювати нові файли в поточній папці, але ви можете ніколи не використовувати деякі з параметрів. Ось як видалити небажані записи зі списку.

Ви можете отримати доступ до меню «Новий елемент», натиснувши кнопку «Новий елемент», коли ви перебуваєте в папці Провідника файлів.

Ви також можете отримати доступ до нього, клацнувши правою кнопкою миші порожню область в папці, а потім вказавши на опцію «Новий» у контекстному меню, що з’явиться.

The

Деякі програми автоматично додадуть нові типи файлів у це меню, що може ускладнити меню, якщо ви ніколи не будете ними користуватися. Щоб видалити запис, вам потрібно зайти в реєстр Windows і видалити запис.

  Як розширити робочий стіл Windows за допомогою Chromecast [Guide]

Стандартне попередження: редактор реєстру є потужним інструментом, і його неправильне використання може зробити вашу систему нестабільною або навіть непрацездатною. Це досить простий хак, і, якщо ви дотримуєтеся інструкцій, у вас не повинно виникнути проблем. Тим не менш, якщо ви ніколи не працювали з ним раніше, подумайте про те, як використовувати редактор реєстру, перш ніж почати. І обов’язково створіть резервну копію реєстру (і вашого комп’ютера!), перш ніж вносити зміни.

Відкрийте редактор реєстру, натиснувши «Пуск» і ввівши «regedit». Натисніть Enter, щоб відкрити редактор реєстру, а потім дозвольте йому вносити зміни на вашому ПК.

На лівій бічній панелі редактора реєстру буде ключ верхнього рівня під назвою HKEY_CLASSES_ROOT.

  Як увімкнути та використовувати живі субтитри в Windows 11

Тут зберігаються всі типи файлів. Ми збираємося видалити тип файлу «Контакт» з меню «Новий елемент». Розгорніть ключ HKEY_CLASSES_ROOT, клацнувши стрілку поруч із ним, а потім прокрутіть вниз, щоб знайти розширення файлу, яке потрібно видалити з меню «Новий елемент» (у нашому випадку це «.contact» для файлу контакту).

Розгорніть цей ключ, і ви побачите підрозділ під назвою «ShellNew».

Клацніть правою кнопкою миші на цій клавіші та натисніть «Видалити» у контекстному меню.

З’явиться повідомлення з підтвердженням. Якщо ви впевнені, що хочете видалити тип файлу з меню «Новий елемент», натисніть «Так».

І це все. Тип файлу — у цьому випадку тип файлу контакту — більше не міститься в меню «Новий елемент».

  Як змінити каталоги в командному рядку в Windows 10

The

Якщо ви видалили щось неправильно, ви можете додати це знову, хоча спочатку вам потрібно буде створити файл шаблону. Зазвичай це так само просто, як створити порожній файл і використовувати його, але перегляньте наш посібник, щоб отримати повні інструкції.