Як видалити гіперпосилання з Google Docs

| | 0 Comments| 3:56 AM
Categories:

Щоразу, коли ви копіюєте текст з Інтернету та вставляєте його в Документи Google, усі гіперпосилання, які він містить, переносяться разом із ним. Ось як вставити текст без гіперпосилань або видалити посилання, які вже вбудовані в документ.

Вставте текст у документи за допомогою функції «Вставити без форматування».

Перший варіант видалення гіперпосилань — запобігти їх передачі. Зупиніть введення посилань у ваш файл, скориставшись функцією «Вставити без форматування», щоб видалити вбудовану URL-адресу з усього форматування, коли ви вставите її в документ.

  Як легко видалити програми на Ubuntu за допомогою qUninstaller

Після того, як ви виберете текст, який містить гіперпосилання або два, запустіть браузер, перейдіть до свого Домашня сторінка Документів Google, і відкрийте новий документ.

Натисніть «Редагувати» на панелі меню, а потім виберіть «Вставити без форматування».

«Вставити без форматування». width=”650″ height=”426″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);” onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”>

Альтернативно, ви можете використовувати комбінацію клавіш Ctrl+Shift+V (Windows/Chrome OS) або Cmd+Shift +V (macOS), щоб виконати ту саму функцію «Вставити без форматування».

Якщо ви виберете «Вставити без форматування», Документи видаляють усе форматування (включаючи гіперпосилання) — вихідний текст і відповідає шрифту за замовчуванням у вашому документі. правила.

Якщо ви використовуєте інший стиль форматування для свого документа, ніж вибирають Документи «Звичайний текст», шрифт за замовчуванням легко змінити.

Видаліть гіперпосилання, які вже є у вашому документі

На жаль, Google Docs не підтримує можливість видалення кількох гіперпосилань одночасно. Отже, вам доведеться вручну від’єднати кожен окремо. Ось як.

  Що таке MagSafe для iPhone 12 і що він може робити?

Запустіть браузер і відкрийте a Документи Google документ, який уже містить деякий текст із гіперпосиланнями.

Клацніть будь-де на тексті, який містить гіперпосилання, і коли відкриється діалогове вікно, натисніть значок «Від’єднати».

Натисніть на гіперпосилання та клацніть

Повторіть цей процес для кожного гіперпосилання, яке потрібно видалити зі свого документа.

Вимкніть автоматичне визначення посилання

За замовчуванням гіперпосилання автоматично генеруються, коли ви вводите або вставляєте електронний лист або URL-адресу в документ Google Docs. Однак, якщо ви не хочете, щоб вони вставлялися автоматично, останнє, що ви можете зробити, це вимкнути автоматичне виявлення посилань у налаштуваннях вашого документа.

Хоча це не перешкоджає відображенню гіперпосилань у вашому документі під час вставлення тексту, це не дозволить адресам електронної пошти та URL-посиланням відображатися, коли ви не очікуєте, що вони там будуть.

  Робіть знімки екрана та записуйте скрінкасти

Запустіть браузер, відкрийте файл Документів Google і на панелі меню натисніть Інструменти > Налаштування.

Натисніть Інструменти > Налаштування».  width=”650″ height=”503″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”  onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”></p>
<p>У списку налаштувань зніміть прапорець біля пункту «Автоматично виявляти посилання», щоб вимкнути цю функцію.  Натисніть «ОК», щоб повернутися до свого документа.</p>
<p><img loading=

Тепер, коли ви вставите адреси електронної пошти або URL-адреси у свій документ, вони більше не відображатимуться автоматично як посилання.