Як видалити групу на FaceTime

FaceTime, запущений Apple у 2011 році, — це програма для аудіо- та відеодзвінків, розроблена та продана компанією Apple на всіх пристроях iOS 4 і новіших версій. Він працює на iPhone, iPad, iPod, а також пристроях Mac. Крім того, це безкоштовна програма, для роботи якої потрібне лише стабільне підключення до Інтернету. З іншими конкурентами додатків для відеочату, такими як WhatsApp, Instagram і Google Duo, один недолік полягає в тому, що FaceTime обмежений лише для пристроїв iOS і користувачів iPhone. Це ускладнює боротьбу FaceTime з користувачами Android. Продовжуйте читати посібник, щоб детально дізнатися, як видалити групу на FaceTime, як вийти з групи FaceTime і видалити групові виклики FaceTime.

Як видалити групу на FaceTime

FaceTime з’єднує ваш номер телефону та ідентифікатор електронної пошти. Це дозволяє проводити групові дзвінки до 32 осіб. Але в якийсь момент, якщо ви захочете видалити або залишити певну групу, ви можете зробити це легко. Виконайте кроки, згадані далі в цій статті, щоб дізнатися та отримати вирішення інших запитів.

Чому я постійно отримую випадкові групові дзвінки FaceTime?

Можливо, ви отримуєте випадкові групові дзвінки FaceTime, навіть якщо цих номерів немає у вашому списку контактів або ви їх заблокували. У деяких версіях iOS у додатку відсутня опція блокування отримання дзвінків із невідомих номерів або випадкових групових дзвінків FaceTime, що полегшує розіграш і шахрайство користувачів.

  Як керувати даними, які LinkedIn збирає про вас

Чи можу я уникнути настирливих групових дзвінків FaceTime?

Вам набридло, що вас додають до групових викликів FaceTime без будь-якого повідомлення чи дозволу? Тепер ви можете покласти край своїм хвилюванням, оскільки можете уникнути цих дратівливих групових дзвінків FaceTime, які також можуть бути абсолютно невідомими. Ці дзвінки здебільшого дратують і можуть порушити повсякденну роботу. Але вам не варто хвилюватися, оскільки існує багато способів уникнути цих дзвінків. Деякі з них перераховані нижче:

  • Перемикання iPhone у режим «Не турбувати».
  • Зміна номера телефону та/або електронної пошти, пов’язаної з програмою FaceTime

  • Блокування та вибір, від кого приймати дзвінки

Як зупинити випадкові групові виклики на FaceTime? Як позбутися спаму групових викликів FaceTime?

Ми розуміємо, наскільки дратує постійно отримувати спам і випадкові групові дзвінки через FaceTime, які можуть заважати вашому розпорядку дня чи роботі. Ось чому ми пропонуємо вам кілька способів запобігти отриманню цих дзвінків, перш ніж перейти до кроків, які пояснюють, як видалити групу на FaceTime:

A. Увімкніть режим «Не турбувати».

Примітка. Якщо цю функцію ввімкнено, ви взагалі не отримуватимете сповіщень про дзвінки та повідомлення.

1. Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone.

2. Торкніться опції «Не турбувати», як показано нижче.

3. Увімкніть перемикач для опції «Не турбувати».

B. Змініть електронну адресу або номер телефону

1. Запустіть програму Налаштування.

2. Проведіть пальцем вниз і торкніться FaceTime.

3. Тепер виберіть додатковий номер телефону або ідентифікатор електронної пошти в розділі З ВАМИ МОЖНА ЗВ’ЯЗАТИСЯ ЧЕРЕЗ FACETIME AT, як показано нижче.

C. Номери блоків

1. Відкрийте програму Налаштування та торкніться FaceTime.

2. Проведіть пальцем униз і торкніться опції «Заблоковано», як показано.

3. Додайте потрібні контакти, які ви хочете заблокувати, до цього списку.

Як видалити групу на FaceTime?

Хоча немає конкретної можливості залишити групу, її видалення є єдиним вибором, який залишається. Якщо ви не знаєте, як видалити групу на FaceTime, дотримуйтесь наших покрокових інструкцій нижче, щоб дізнатися, як видалити групу на FaceTime:

1. Відкрийте програму FaceTime.

2. Торкніться журналу викликів групи, який потрібно видалити.

3. Проведіть ліворуч і торкніться Видалити.

Групу буде видалено з пристрою. Якщо ви колись передумаєте і захочете знову приєднатися до групи, читайте далі, щоб дізнатися, як це зробити.

Чому я не можу видалити групу в FaceTime?

Немає жодної конкретної причини для подібного, оскільки в різних поколіннях iOS майже немає відмінностей у тому, як видаляється група. Тим не менш, якщо у вас нестабільне з’єднання з Інтернетом або його немає, це може статися на вашому телефоні.

Як вийти з групового чату FaceTime на iPhone?

Якщо ви не бажаєте бути долученим до певного групового чату чи групового виклику FaceTime, виконайте наведені нижче дії, щоб вийти з потрібної групи FaceTime.

1. Запустіть програму FaceTime і відкрийте потрібний груповий чат.

2. Торкніться опції Вийти, як показано нижче.

Як видалити групові виклики FaceTime на iPhone?

Найпрактичнішим рішенням ваших проблем зі спамом є видалення групових дзвінків FaceTime, щоб вони вас більше не турбували:

1. Відкрийте програму FaceTime.

2. Проведіть пальцем ліворуч від потрібного групового чату.

3. Натисніть Видалити.

Нарешті групу буде видалено.

Як знову приєднатися до групи на FaceTime?

Програма FaceTime тісно співпрацює з програмою iMessage. Будь-які групи, сформовані там, можуть легко здійснювати відеодзвінки та аудіодзвінки за допомогою програми FaceTime кількома дотиками пальців. Повторне приєднання до групи у FaceTime вимагає мінімальних зусиль, лише кілька кроків:

1. Відкрийте програму «Повідомлення».

2. Торкніться потрібного групового чату.

3. Торкніться опції FaceTime зверху.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як видалити групу на FaceTime з детальними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.

  Як завантажити Google Meet