Як видалити віруси з Windows 10 за допомогою сценарію PowerShell

| | 0 Comments| 7:00 AM
Categories:

У Windows 10 є віруси. Це єдина постійна помилка, яку Microsoft продовжує робити з ОС. Операційні системи, як настільні, так і мобільні, тепер дозволяють користувачам видаляти стандартні програми. На відміну від цього, Windows 10 додала до своєї ОС непотрібні програми та навіть ігри. На додаток до встановлених ігор, Microsoft також встановлює програми, які пересічний користувач навряд чи використовує, наприклад, 3D Builder. Ви можете видалити їх, але на це потрібен час. Windows10Debloater — це сценарій PowerShell, який може видаляти віруси з Windows 10, нічого не порушуючи.

Існує багато програм і халтурних рішень для видалення шкідливих програм з Windows 10. Деякі кажуть вам видаляти програми окремо, що працює, якщо все, що ви хочете зробити, це видалити Candy Crush з Windows 10. Якщо ви хочете позбутися всіх непотрібні програми, цей скрипт є гідним рішенням, яке нічого не порушить і може відновити речі, якщо щось піде не так.

  Помилки Windows 10 навчають важливості резервного копіювання

Видалити віруси

Завантажити Windows10Debloater. Це сценарій PowerShell, який ви можете клацнути правою кнопкою миші та запустити за допомогою PowerShell, однак для його роботи вам потрібно буде змінити політику виконання PowerShell, щоб дозволити йому вносити зміни у вашу систему. Цей сценарій працює у двох режимах: Безшумний та інтерактивний.

Беззвучний режим обробляє все за вас, а інтерактивний режим запитає, чи хочете ви створити точку відновлення тощо.

Щойно у вас є резервні копії та точки відновлення, сценарій остаточно видалить шкідливі програми з Windows 10. Він не запитуватиме, чи хочете ви зберегти певні елементи чи ні. Щоб побачити, що видаляє сценарій, відвідайте сторінку сценарію Github.

  Як виправити помилку «Немає контексту OpenGL» під час запуску Minecraft у Windows 10

Якщо вам цікаво, чому цей сценарій є кращим варіантом, ніж видалення програм вручну або використання одного з багатьох інших доступних варіантів, це тому, що сценарій також очищає реєстр Windows, коли видаляє програми та вимикає завдання тощо. Так само, коли ви його використовуєте щоб відновити вірусне програмне забезпечення в Windows 10, воно також відновлює ключі реєстру. Імовірність того, що щось зламається, менше, хоча гарантій немає, оскільки ми говоримо про Windows 10.

Ми наполегливо радимо прочитати повний список елементів, які скрипт видалить, перш ніж запустити його. Сценарій видаляє деякі заплановані завдання, які, за його словами, не впливають на ОС, але вони можуть бути корисними у вашому конкретному випадку. Ми хочемо сказати, що не запускайте сценарій наосліп. Якщо є програми, які ви хочете зберегти, або завдання, які ви не хочете вимкнути, можливо, вам доведеться видалити шкідливі програми вручну або встановити програми та ввімкнути потрібні завдання вручну після запуску сценарію.

  Як виправити відсутність підтримки розміщеної мережі для Wlan у Windows 10