Як видалити віруси з телефону Android (посібник)

Навіть після величезного галасу з боку спільноти Android, який посилається на конфіденційність, безпеку та вибір користувача, ситуація з вірусом на Android не покращилася. Так, MIUI тепер постачається з меншою кількістю шкідливих програм, але, дивлячись на загальну ситуацію, смартфони Android все ще мають безліч непотрібних програм, особливо бюджетних пристроїв. Тому, щоб допомогти вам видалити шкідливі програми з телефону Android і звільнити важливі ресурси, ми підготували цей зручний посібник. Це дозволяє без проблем видаляти віруси та непотрібні програми. Будь то Xiaomi, Realme, Oppo чи будь-який інший пристрій, інструмент Universal Android Debloater безпечно видаляє непотрібні програми з вашого смартфона Android. З огляду на це, давайте продовжимо і дізнаємося, як працює цей інструмент.

Видаліть віруси зі свого телефону за допомогою універсального Android Debloater (2022)

1. Спочатку завантажте Universal Android Debloater (UAD) звідси. Натисніть «Активи» та завантажте файл EXE для Windows. Якщо ви використовуєте macOS, завантажте файл .tar.gz.

  Prism — це програма запуску, орієнтована на простоту [Android]

2. Далі вам потрібно налаштувати ADB на вашому ПК. Дотримуйтесь нашого пов’язаного посібника, щоб негайно встановити ADB.

3. Після цього відкрийте вікно терміналу (CMD для Windows і термінал для macOS). Тут введіть adb devices і натисніть Enter. Якщо він повертає серійний номер, ви готові.

4. Тепер перемістіть файл UAD, який ви завантажили, до папки platform-tools.

5. Нарешті, відкрийте Universal Android Debloater, і він автоматично виявить ваш смартфон Android.

6. Коли ваш пристрій буде виявлено, переконайтеся, що у верхньому спадному меню вибрано «Рекомендовано». На основі ПЗУ вашого пристрою Universal Android Debloater витягує список шкідливих програм, які можна безпечно видалити. UAD задокументувала список знімних вірусів для всіх основних виробників смартфонів. Для звичайних користувачів я пропоную дотримуватися списку «Рекомендовано».

  Поштова скринька для Android приходить із жестами пальцем і розумним пошуком

7. Тепер виберіть пакунки, які ви хочете видалити, і просто натисніть «Видалити вибір» унизу праворуч. Тим не менш, я пропоную вам уважно перевірити назву пакета та застосувати власну думку, перш ніж видалити пакунок.

8. Таким чином, ви можете безпечно видалити віруси зі свого телефону Android за допомогою Universal Android Debloater. Якщо ви хочете відновити певний пакет, ви можете вибрати «Вилучено» або «Вимкнено» зі спадного меню та вибрати пакет. Тепер натисніть «Відновити виділення».

9. Ви також можете шукати певні програми з рядка пошуку. Якщо програма не відображається в деблокаторі, встановіть Package Name Viewer 2.0 (безкоштовно, пропонує покупки в програмі) з Play Store на телефоні Android і знайдіть назву пакета програми. Тепер знайдіть назву пакета та негайно видаліть вірус.

10. Нарешті, щоб видалити вірусне програмне забезпечення для оператора на Android, виберіть «перевізник» у третьому спадному меню та видаліть непотрібні програми. Ви можете повторити той самий процес, щоб видалити шкідливі програми Google, OEM, програми AOSP тощо.

  Grammar Nazi допомагає вивчити правильну англійську під час читання [Android]

Видаліть віруси зі свого смартфона Android без Root

Ось як ви можете повністю видалити віруси зі свого пристрою Android, не вимагаючи root. Незважаючи на те, що існує величезна кількість програм для розблокування, ми рекомендуємо Universal Android Debloater, оскільки він добре задокументований і перевірив знімні програми для основних пристроїв. У всякому разі, це все від нас. Якщо Fastboot не виявляє ваш пристрій Android у Windows 10/11, у нас є зручний посібник для вас. А щоб знайти найкращі користувацькі ПЗУ для Android, перегляньте наш підготовлений список. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нас у розділі коментарів нижче.