Як видалити відео TikTok

Власником платформи для розміщення коротких відео TikTok, відомої в Китаї як Douyin, є китайська компанія ByteDance. Він пропонує добірку створених користувачами короткометражних фільмів тривалістю від 15 секунд до десяти хвилин, які підпадають під категорії комедії, танців, фокусів, жартів і розваг. Багато людей надсилають власні відео для розваги чи для того, щоб залучити більше читачів у додатку, тоді як деякі вирішують просто переглядати кліпи інших людей на своїй сторінці «Для вас». З додаванням кількох можливостей редагування та обміну, TikTok спростив створення та публікацію матеріалів, ніж будь-коли. Але можуть бути випадки, коли вам доведеться видалити свої відео в TikTok. Якщо ви шукаєте поради щодо того ж, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як видалити відео TikTok і окреме відео TikTok. Крім того, ви дізнаєтесь, як відразу видалити свої відео TikTok і зробити повторний пост у TikTok.

Як видалити відео TikTok

Китайський ринок вперше побачив запуск Douyin у вересні 2016 року, а TikTok є іноземною версією цієї платформи. Більшість регіонів за межами материкового Китаю побачили випуск TikTok для iOS та Android у 2017 році, але він став доступним у всьому світі лише 2 серпня 2018 року після злиття з Musical.ly, ще однією китайською платформою соціальних мереж.

Станом на 2021 рік Google випередив TikTok як найпопулярніший веб-сайт. Оскільки база користувачів TikTok експоненціально зростає, все більше і більше людей завантажують додаток, щоб переглядати деякі з найпопулярніших онлайн-відео. TikTok потрапив під пильну увагу через його звикання та інші психологічні наслідки, а також через проблеми з неприйнятним матеріалом, неправдивою інформацією, цензурою та модерацією, а також конфіденційністю користувачів.

  Як використовувати батьківський контроль TikTok

Про те, як видалити відео TikTok, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чи можна приватне відео TikTok?

Так, приватні відео TikTok у додатку можна. Ви будете єдиним, хто зможе дивитися це відео, оскільки воно приватне. Приватні відео також можна завантажувати на свою сторінку, якщо ви бажаєте.

Чи варто видаляти TikToks?

Залежно від вашого вмісту та підписників ви можете видалити TikTok. Але видаляти відео TikTok не рекомендується, оскільки будь-яке відео може залучити вашу взаємодію. Навіть якщо відео TikTok отримали негативні відгуки або отримали менше переглядів, ніж інші відео на вашій сторінці, видаляти відео не розумно. Незважаючи на те, що бувають моменти, коли це має сенс. Тепер подивимося, чи варто робити репост у TikTok.

Чи варто видаляти та повторно публікувати в TikTok?

Ні. Небажано видаляти відео TikTok, але ви можете повторно опублікувати його пізніше з новими підписами та хештегами. Коли ви видаляєте багато відео з TikTok, йому це не подобається, і в результаті ви можете помітити падіння кількості глядачів. Якщо ви не хочете, щоб відео відображалися на вашій публічній стіні, краще зробити їх приватними, а не видаляти. Тепер ви знаєте, чи варто робити публікації в TikTok чи ні.

Чи можна отримати Shadowban за видалення відео в TikTok?

Ні, ви не можете отримати Shadowban за видалення відео в TikTok. TikTok виконує shadowban, коли користувач порушує правила спільноти. Ваші відео не відображатимуться на вкладці «Для вас» або в результатах хештегів, якщо у вас є тіньовий бан на TikTok. Це обставина, коли вас несвідомо забанили на платформі або вашу видимість зменшили. Якщо ваш обліковий запис TikTok буде заблоковано, це негативно вплине на ваше охоплення, а ваш розвиток буде заблоковано.

Видалення TikTok видаляє всі відео?

Ні, видалення TikTok не видаляє всі відео. Якщо ви видалите програму TikTok, ваші відео не буде видалено. Якщо ви видалите свій обліковий запис TikTok, відео залишиться там, якщо ви повторно активуєте його протягом 30 днів.

  Як видалити зображення профілю в TikTok

Що відбувається, коли я видаляю відео TikTok? Що відбувається, коли ви видаляєте відео TikTok?

Давайте подивимося, що станеться, якщо ви видалите відео зі свого профілю.

  • Важливу інформацію про вашу сторінку буде втрачено: уся інформація, що стосується ефективності відео, зникає, коли ви його видаляєте. Крім того, усі схвальні відгуки, які TikTok міг отримати щодо вашої сторінки, також буде видалено.

  • Зменшує кількість лайків: кількість лайків зменшиться у зв’язку з видаленням відео з вашого сайту. Кількість лайків обчислюється лише для відео, які все ще транслюються.

  • Потенційно негативно для майбутньої продуктивності відео: Неодноразово було доведено, що видалення ваших відео, навіть тих, які були поганими, негативно вплине на ефективність нових відео. Це має більший ефект, коли відео працює краще.

Чому я не можу видалити відео TikTok?

Видалити відео TikTok дуже просто. Причиною, чому ви не можете позбутися свого відео TikTok, може бути збій у програмі або програма застаріла. Просто перезапустіть програму та виконайте точні кроки, щоб видалити своє відео TikTok.

Чому TikTok видалив відео?

Для модерації контенту TikTok використовує автоматизовану систему. Тепер відео, які порушують правила спільноти TikTok, автоматично видалятимуться з платформи. Система TikTok намагатиметься розпізнавати відео лише з максимальною точністю. Сюди входять аморальні матеріали для дорослих, безпека неповнолітніх, сексуальний вміст, залякування, переслідування, неправдива інформація та насильницький вміст у відео, які порушують правила TikTok.

Як я можу видалити відео TikTok?

Ось як можна видалити відео TikTok:

1. Відкрийте програму TikTok на своєму Android або iOS мобільний пристрій.

2. Натисніть на Профіль на нижній панелі.

3. Виберіть потрібне відео зі свого профілю, щоб видалити його.

4. Торкніться піктограми з трьома крапками.

5. Проведіть пальцем ліворуч, щоб знайти та торкнутися Видалити.

6. Натисніть «Видалити», щоб підтвердити спливаюче вікно.

Як видалити окреме відео TikTok?

Давайте подивимося, як видалити одне відео TikTok:

1. Запустіть програму TikTok на телефоні.

2. Натисніть на Профіль вкладка > потрібне відео.

3. Потім торкніться піктограми з трьома крапками.

4. Натисніть Видалити > Видалити, щоб підтвердити спливаюче вікно.

Як видалити відео TikTok за допомогою нового оновлення?

Прочитайте та виконайте наведені вище дії, щоб видалити відео TikTok в останній оновленій програмі TikTok.

Як видалити відео TikTok без трьох крапок?

Вам потрібно буде встановити для відео приватний перегляд, щоб ваші підписники зникли.

1. Відкрийте TikTok на телефоні.

2. Торкніться піктограми профілю в нижньому правому куті.

3. Торкніться папки Чернетки, щоб відкрити сторінку чернетки.

4. Виберіть потрібне відео, яке потрібно приховати.

5. Натисніть Далі.

6. Натисніть Хто може дивитися це відео.

7. Установіть перемикач на Only me.

8. Натисніть «Опублікувати». Відео стане видимим лише для вас.

Як видалити відео TikTok на Android?

Ось як видалити відео TikTok на Android:

1. Запустіть програму TikTok на телефоні.

2. Натисніть на Профіль вкладка > потрібне відео > піктограма з трьома крапками.

3. Натисніть Видалити.

4. Нарешті знову натисніть «Видалити», щоб підтвердити спливаюче вікно.

Як відразу видалити свої відео TikTok?

Ви не можете видалити всі TikTok одночасно з платформи. Ви повинні вручну видалити кожен із них по одному. Але ви можете використовувати програми керування TikTok. Однак, здається, для TikTok немає інструментів контролю, які могли б швидко й масово видаляти відео з платформи. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чи варто робити репости в TikTok.

Як швидко видалити відео TikTok?

Немає іншого способу видалити відео TikTok, окрім згаданого в цій статті. TikTok не дозволяє масово видаляти відео. Єдиний спосіб зробити це – видалити обліковий запис. Виконайте наведені вище дії, щоб видалити свої відео TikTok зі свого профілю.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як видалити відео TikTok і окреме відео TikTok із детальними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.