techukraine.net techukraine.net Як видалити всі повідомлення Reddit

Як видалити всі повідомлення Reddit

Categories:

Якщо ви давно користуєтеся Reddit, швидше за все, ви пошкодуєте принаймні про кілька публікацій, якими поділилися зі спільнотою. Уникати за поширення непопулярної думки — це звичайна справа на Reddit, тому багато користувачів в кінцевому підсумку бажають зберегти свою думку при собі.

Навіть якщо це не так, для деяких здається гарною ідеєю витерти дошку і почати нове. Якщо це правда для вас, можливо, ви забажаєте про спосіб позбутися всіх своїх публікацій на Reddit.

На жаль, Reddit не пропонує такої можливості. Ні стара версія, ні редизайн не пропонують функції масового видалення, тому ваш вибір зводиться до ручної роботи та використання зовнішнього джерела.

Що ще гірше, це може навіть не бути варіантом для користувачів, які мають сотні чи тисячі дописів. Отже, що ви можете зробити?

Без масового видалення? Без проблем

Якщо ви розчаровані відсутністю функції масового видалення, не лякайтеся, оскільки у вашому розпорядженні є й інші варіанти.

Як правило, люди в цій ситуації видалили б свій обліковий запис і почали з нуля. Перш ніж розглянути це, майте на увазі, що Reddit дещо відрізняється від інших платформ, оскільки всі ваші публікації та коментарі залишаються для перегляду всім після того, як ви видалите свій обліковий запис.

Видалення вашого облікового запису зі спільноти нічого не дає. Ваше ім’я разом з усім, що ви коли-небудь публікували, досі є в базі даних Reddit і доступне для громадськості.

  Як перевірити модель Mac

На щастя, є спосіб обійти це, і для цього потрібно використовувати один із багатьох сценаріїв, призначених для видалення ваших даних з Reddit.

Як видалити допис на Reddit

Якщо ви хочете видалити лише одну публікацію, ви можете. Якщо у вас є кілька дописів, це не буде найкращим рішенням. Але якщо у вас є лише кілька, це насправді може бути швидше, ніж деякі з методів, які ми перерахуємо нижче.

Щоб видалити одну публікацію Reddit, виконайте наступне:

 • Відкрийте Reddit у вікні браузера та увійдіть.
 • Натисніть своє ім’я користувача у верхньому правому куті, а потім виберіть «Профіль».
 • Натисніть «Публікації» вгорі. Потім натисніть «Вгору» або «Гаряче», якщо нічого не з’являється.
 • Клацніть три горизонтальні точки біля публікації, яку потрібно видалити. Потім натисніть “Видалити”.
 • На відміну від облікового запису, який ми щойно використали, у вас може бути кілька публікацій. Це означає, що це може зайняти дуже багато часу. Отже, якщо ви не хочете видаляти весь свій обліковий запис, є кілька обхідних шляхів.

  RES – ваш найкращий друг на Reddit

  ВДЕ (Reddit Enhancement Suite) — це розширення для браузера, яке відкриває світ можливостей, які не є рідними для Reddit. Серед них є можливість видалити всі ваші публікації, коментарі та інші внески, які ви зробили в спільноті.

  RES пропонує підтримку різних сценаріїв, які можуть дозволити вам масово маніпулювати даними Reddit. Після того, як ви встановите його, ось як видалити всі ваші публікації та коментарі:

 • Завантажте якомога більше дописів і коментарів на сторінку за допомогою RES.
 • Натисніть Ctrl + Shift + J, щоб отримати доступ до консолі інструментів розробника.
 • Вставте наступний код у консоль:
 •   Як встановити Anaconda на Ubuntu

  var $domNodeToIterateOver = $(‘.del-button .option .yes’), currentTime = 0, timeInterval = 1500; $domNodeToIterateOver.each(function() { var _this = $(це); currentTime = currentTime + timeInterval; setTimeout(function() { _this.click(); }, currentTime);});

 • Натисніть Enter, щоб запустити скрипт.
 • Порада професіонала: «timeInterval = 1500» — це час між кожним натисканням кнопки «Видалити». Якщо ви хочете прискорити цей процес, ви можете знизити значення до 500.

  Це досить простий процес, але деяким менш підкованим в техніці користувачам це все одно може здатися трохи клопітким. На щастя, є ще простіше рішення.

  Power Delete Suite

  Power Delete Suite це повний сценарій, який може бути набагато ефективнішим, ніж перше рішення, завдяки різноманітності опцій. Ви можете фільтрувати публікації, які ви хочете видалити, за різними критеріями, експортувати свої дані, щоб ви могли їх зберегти, і робити всі види речей, які вам не дозволяє Reddit.

  Все це стало можливим завдяки 660 рядкам коду. Чи означає це, що вам доведеться з ними грати? Зовсім ні. Добра душа, яка створила Power Delete Suite, зібрала всі ці коди в одну кнопку, на яку можна натиснути, щоб отримати доступ до всіх функцій.

  Все, що вам потрібно зробити, це перетягнути кнопку на панель інструментів закладок і увійти у свій обліковий запис Reddit. Після цього просто натисніть кнопку, яка з’явиться, і ви отримаєте безліч опцій, які дозволять вам видалити всі публікації, які вам більше не потрібні.

  Однією з найкращих переваг Power Delete Suite є конфіденційність. Він не відстежує, не реєструє або не взаємодіє з персональними серверами. Весь процес можна зробити анонімно, тому ваша особиста інформація буде в безпеці.

    Що таке «змішаний вміст» і чому Chrome його блокує?

  Видалити всі коментарі

  Оскільки ви тут, ми розповімо вам про найпростіший спосіб видалити всі ваші коментарі на Reddit! Для цього вам потрібно буде використовувати Google Chrome із розширенням Nuke Reddit. Але потрібно всього кілька секунд, щоб стерти все.

  Примітка: для цього ми використовували класичну версію Reddit. Якщо новіша версія не працює, перейдіть на класичний Reddit, натиснувши своє ім’я користувача вгорі, а потім натисніть «Відвідати старий Reddit».

  Тепер давайте встановимо розширення Nuke Reddit у Chrome і приступимо до роботи!

 • Увійдіть в Reddit і натисніть на Nuke Extension.
 • Виберіть опцію “Перезаписати та видалити всі мої коментарі”.
 • Нехай розширення Chrome творить свою магію.
 • Поверніться до Reddit і перевірте наявність коментарів. Вони всі повинні піти.
 • Заключне слово

  Ці сценарії — найкращі варіанти для видалення всіх ваших публікацій на Reddit. Якщо ви більше не хочете бути частиною спільноти, ви все одно повинні зробити це, щоб видалити всі сліди свого профілю.

  І якщо ви просто хочете видалити деякі публікації, Power Delete Suite для вас. Всього за кілька кліків ви можете ретельно очистити свій профіль Reddit і видалити всі небажані публікації.

  Спробуйте ці сценарії та не забудьте поділитися своїм досвідом у розділі коментарів. Крім того, якщо у вас є інші запитання, пов’язані з Reddit, поділіться ними.