Як видалити всі повідомлення та розмови Kik

| | 0 Comments| 5:57 AM
Categories:

Як користувач Kik, ви, можливо, захочете видалити свої повідомлення з різних причин, включаючи відсутність пам’яті, відсутність потреби в цих повідомленнях або проблеми з конфіденційністю. Враховуючи велику кількість платформ, на яких доступний Kik, можна подумати, що видалення всіх ваших повідомлень буде важким і складним процесом. Однак насправді Kik має простий, легкий у використанні інтерфейс, який полегшує видалення ваших повідомлень та розмов.

Як видалити повідомлення Kik

Видалення повідомлень Kik на iOS

Відкрийте Kik і виберіть бесіду, яку потрібно видалити. Проведіть пальцем ліворуч, а потім торкніться «Видалити» та підтвердьте. Це призведе до остаточного видалення всієї бесіди та її видалення з вашої домашньої сторінки.

Видалення повідомлень Kik на Android

На Android все трохи інакше. Перейдіть до бесіди, яку ви хочете видалити, і утримуйте її. Коли з’явиться меню нижче, торкніться опції «Видалити» та підтвердьте, що хочете видалити бесіду назавжди.

  Що таке Inbox Zero і як цього досягти?

Видалення повідомлень Kik на Windows Phone

Якщо ви використовуєте смартфон на базі Windows, ви можете зробити те ж саме, що й на пристрої Android – утримуйте розмову одну-дві секунди, а потім торкніться «Видалити» та підтвердіть.

Плюси і мінуси видалення повідомлень на Kik

На відміну від багатьох інших програм для обміну повідомленнями, Kik, на жаль, не має функції резервного копіювання повідомлень. Це означає, що видаливши повідомлення, ви не зможете його відновити – ніколи. Завдяки оптимізації Kik для зберігання даних користувачів, Kik на iOS зберігає до 1000 повідомлень за останні 48 годин активності – будь-що старіше, і ви побачите лише останні 500 повідомлень.

На пристроях Android Kik зберігає ще менше повідомлень – лише 600 за останні 48 годин і 200 повідомлень старше. Це досить обмежено і дещо дратує, але рідко потрібно видаляти цілі бесіди, якщо ви не хочете негайно їх усунути, перш ніж вони будуть автоматично видалені.

  Як Google Now працює в Chrome і як увімкнути чи вимкнути його

Групові бесіди

Якщо ви планували щось зі своїми друзями через Kik і переживаєте, що хтось може перевірити груповий чат і побачити його, ви можете видалити його, як і будь-яку іншу розмову.

Однак це не працює так, як Facebook чи інші платформи соціальних мереж. Там ви можете видалити кілька повідомлень із групового чату, але залишатися учасником групи. Якщо ви видалите групову бесіду на Kik, ви також автоматично видалите себе з групи, тому вам потрібно бути обережними, видаляючи їх, і переконайтеся, що ви видаляєте лише те, що вам більше не потрібно.

Як очистити історію чату

Відкрийте програму Kik і перейдіть до Налаштувань. Виберіть Налаштування чату, а потім натисніть або торкніться Очистити історію чату. Це назавжди видаляє всі повідомлення та бесіду, які відображаються у вашому основному списку чату.

  Як перевірити силу сигналу Wi-Fi

Останні думки

Kik – це цікава програма для чату, яка дуже добре працює як з новими, так і з старими смартфонами – навіть з деякими старими функціональними телефонами, чого сьогодні ви не знайдете в багатьох програмах! Багато користувачів, ймовірно, використовують додаток Kik для його популярності для знайомств і підключень, а не з будь-якої іншої причини, але в будь-якому випадку це надійна альтернатива більш популярним програмам обміну повідомленнями соціальних мереж, таким як Messenger і Snapchat.