Як видалити все форматування з тексту буфера обміну за допомогою комбінації клавіш


Настільні буфери обміну є досить розумними; ви можете скопіювати як текст, так і зображення в буфер обміну Windows і вставити в будь-яку програму, яка це підтримує. Буфер обміну може зберігати не тільки текст, який ви копіюєте, але й будь-яке форматування, застосоване до цього тексту. Наприклад, якщо ви скопіюєте текст прив’язки посилання та вставте його в Microsoft Word або Google Docs, текст буде вставлено як пов’язаний текст. Так само, коли ви копіюєте текст, виділений жирним, підкресленим або виділеним, ви можете бути впевнені, що форматування буде збережено з іншого боку. Якщо це незручно для вас, і ви віддаєте перевагу позбавляти текст від усього форматування без необхідності перестрибувати через занадто багато обручів, тобто спочатку вставте в Блокнот, Plain Text Clipboard — це безкоштовна утиліта Windows, яку ви повинні перевірити. Він видаляє весь текст форматування за допомогою простого поєднання клавіш.

Буфер обміну простого тексту не має інтерфейсу, про який можна говорити. Просто встановіть і запустіть програму за допомогою значка запуску. Програма працюватиме як фонова програма, і ви можете копіювати та вставляти текст і файли, як зазвичай. Буфер обміну звичайного тексту не видаляє форматування з тексту, якщо його не попросять зробити це за допомогою комбінації клавіш Ctrl+Alt+T.

Скопіюйте текст, виділивши його та скориставшись звичайним ярликом Ctrl+C. Перш ніж вставити його, натисніть Ctrl+Alt+T, і на частку секунди з’явиться вікно командного рядка, а потім закриється самостійно. Вставте текст куди завгодно, використовуючи звичайний ярлик Ctrl+V, і він буде вставлений як звичайний текст.

Буфер обміну звичайного тексту не запускатиметься під час запуску системи, тому вам доведеться запустити його вручну або додати до папки «Запуск», якщо ви хочете, щоб він працював постійно. Програма працює лише тоді, коли її запускають, тому вам не доведеться турбуватися про те, що вона видалить форматування будь-якого тексту, скопійованого в буфер обміну. Програма корисна, коли ви вставляєте в програму, яка не має параметра «Вставити як звичайний текст», як це робить Microsoft Word.

Завантажте буфер обміну простого тексту